Predam

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Na predaj:
      - Brnenie na luka 93 lv vzacna uroven r7 +0 ciste bez musle. Predaj sa bude realizovat formou aukcie, - takze kdo navrhne najviac zlata ktore je ochotny zaplatit za brnenie bude registrovan ako kupec.
      Aukcia sa kona odo dneska do konca druheho kalendarneho mesiaca teda ponuky mi mozete posielat do 28.2.2013 mozete mi ich poslat pm tu na fore alebo v hre poznamkou snad moj nick poznate (saso) . Vyvolavacia cena je 200 kk teda 200 000 000 zlata.
      - Mec na wara 90 lv vzacna uroven r6 +7 ciste bez musle. Predaj je casovo neomezeny teda pokial sa mi mec nepreda )).
      Ponuky tak isto pm tu na fore alebo v hre poznamkou. Cena 50 kk zlata pri rychlejsej ponuke a cenovej dohode mensia zlavicka.

      : Poznamka - za predaj itemu beru vyhradne zlato. Takze ziadne itemy neberu ako financnu nahradu, neberu dokonca ani nostolary-"nosmal".
      info. pre kupca: vymena sa uskutocni az bude mat nazbieranu celu ciastku zlata. kupca sa svojim rozhodnutim kupit item zavazuje zohnat ciastku zlata v co najkratsom termine.
      Kupca sa dalej svojim rozhodnutim kupit item zavazuje tento obchod uskutocnit na 100% - neni mozne teda odstupit od kupy itemu. A doba splatnosti je urcena na 30 dni od dna ukoncenia aukcie, alebo od dohodnutia obchodu.
      User:saso
      Na novej signature sa pracuje :pump: