My Youtube Channel. [147 subscribers, SP6, Unicorn and more]

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • My Youtube Channel. [147 subscribers, SP6, Unicorn and more]

      Hey guys,

      A few weeks ago, I started actively making Gaming Videos, especially for Nostale atm. In this thread I want to inform about my channel and about my projects. If you look at the videos on my channel, you will see that I make a lot of different vids about Nostale. For example, I make Speedraid Videos (only for Germany, because I'm not from UK), or I also do PvP Videos (if you want me to make a PvP Video for you, send me a message :) ).
      I also do Update Videos like for SP 6 or the new mount Unicorn. :)
      I'd really appreciate it if you take a look and perhaps leave a subscribe. :)


      Thanks

      youtube.com/user/NosVidz

      The mount Unicorn: youtube.com/watch?v=vRPavRUQpic

      SP6: youtube.com/watch?v=j6xuJCK2Jhs
    • VideoMaker wrote:

      Ahoj kluci,

      Před několika týdny jsem se začal aktivně dělat Gaming videa, zejména pro NosTale atm. V tomto vlákně chci informovat o mém kanálu ao mých projektů. Podíváte-li se na videa na mém kanálu, uvidíte, že dělám spoustu různých videí o NosTale. Například, udělám Speedraid videa (pouze pro Německo, protože nejsem z Velké Británie), nebo i já PvP videa (pokud chcete, abych se Video PvP pro vás, pošlete mi zprávu :)).
      Také jsem si Aktualizovat Video jako pro SP 6 nebo nové hoře jednorožec. :)
      Já bych opravdu ocenil, kdyby jste se podívat a možná nechat objednat. :)
      :D tak to je super


      na tohle bych odvahu neměl....
      Back in action :3