"Minievent" 31.12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • "Minievent" 31.12.

    Moc dík za ten "minievent" (netuším jak to mám nazvat :thumbsup: ) co ste pro nás udělali :D :D Byla zábava jak se tam všichni zabíjeli :P :P a plus bylo že to neubíralo hodnost (až na ty moby, ale kdyš je event, tak mi to moc nevadí.. sou tu předse Q atd atd..) :thumbup: zábava byla :D :D nejlepší bylo kdyš padal jeden gold a všichni se šli zabít aby chitili aspoň jeden :D prostě dík za supr atmosféru, a že sem se nenudila na čekání na půlnoc :thumbsup: :thumbsup:
    :altr:
    A komu se to nelíbilo.. nemusel tam být.. mohl jít off nebo dělat Q nebo já nevím co.. tak tu prosím nepište, že ste naštvaní protože máte malou hrdost nebo co.. bylo to dobrovolní (to jsou všechny eventy..) a vy ste tam vůbec nemuseli být a pak psát: GM my chcem koule na hrdost! jen proto, že ste čekali na dárky... je to smutné ale většina lidí tam bylo jen pro dárky a ne pro zábavu.. a co, že mě sto krát zabili při pvp a mám malou hodnost? byla zábava? byla..

    Prostě za sebe můžu říct, že se mi to líbilo!!
    :altr: :altq: :altt: Smích, Láska a Naděje. To je vše co máme.
    UMĚNÍ JE ŽIVOT, ŽIVOT JE UMĚNÍ. :love: Miluju umění!!! :phatgrin:
    Lau~

    The post was edited 1 time, last by LaLa123456789 ().

  • Jak sem viděl ten nadpis Minievent" 31.12.

    Tak sem se už lekl že tu někdo bude držkovat -_- jako u mobspawnu ale naštěstí zatím ne ^^
    A taky sem si to užil :)
    A ještě k tomu dorazila tarotka na půl dne takže supr :P
    Aktivita na nostale: Velká
    Aktivita na foru: Dostačujicí
    Mág lv 90
    Modrý Nos
    Rodina: Fearless (Zástupce)
    Moje druhá postava: ~Aox~


    The post was edited 2 times, last by *¤aoxsesus¤* ().