SP4

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Čau. Jsem war(66) a kamarád mág(72) a chtěli by jsme začít dělat SP4. Otázky:
    1. Za klk dní se to cca dá udělat když by sme dělali každej den quest 3hod
    2.Kromě ts můžeme dělat vše dohromady?
    3.Jsou hodně potřeba rezisty? Máme jen stín a na dropování by vzal holyho
    4.Má vůbec cenu dělat 4sp wara?
    5. Kolik si mám připravit peněz na elíky apod (ne 3kk na quest) ?
    6.Bude potřeba na tska buš?

    Děkuji všem co odpoví :)
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • 1. podle rychlosti.. nevim jak dlouho to budes zabijet, ale da se to klidne za 2 dny :)
    2.ano
    3.ano! jinak ty ts nedas (hlavne na svetlo si kup)
    4.ja bych to ted radsi koupila, protoze mi za to ta prace nestoji.. ale kazdymu doporucuju to aspon jednou sam udelat :)
    5. muzes je nadropovat na okam.. a pokud nemas rezisty, tak hodne!
    6.ano! rozhodne ti hodne pomuze :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Mě osobně na TSka stačily jen svačiny z Glacu akorát na poslední Ts elíky na Bosse . A za jak dlouho se dá udělat ? Mno podle toho jak ty ty věci padnou ..
    A Rezisty si určitě kup hlavně na Matka Krtky a Hrábě (teď nevím jak se to jmenuje ale je to ten Q po Matka Krtcích) tam budete určitě nervovat z umírání
    A na wara se Bers hodí už jen na drop pírek :)

    d[O_x]b
    d[O_x]b
  • Už konečně mám berse sice jen +2 ale stál mě 10kk. Ale jsem hodně zklamanej. Na pvp beru jakštakš ale WK mě dá na 2 hity(rezisty sice nemám,ale třeba s 1SP mě těžko sundá i 5 hráčů-v mém lvlu). A drop se mi zdá také lepší s 1SP, s 1 sp naženu krém, dám provokace,ulty a už to leží, s tímto teda stačí dát také ulty ale někdy ležím i já, takže si to zabíjím po jednom. Řekli by jste mě co dělám špatně i v tom pvp i v těch dropech popř kde mám dropit? Chci si nadropit na nějaké rezi.. Díky za odpověďi.
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • Jestli se taky můžu přidat do debaty tak bersík je sice boží...tu kartu miluju :s1889 , ale na PvP mi přijde takový nějaký "neohrabaný". Šikovný a pohyblivý lovec ti uteče než k němu dojdeš a použiješ ultu třeba...nemluvě o takovém tom šíleném útoku...ale zas když už se ti podaří se k němu dostat máš stuna co nemissne, adrenalinový úder (ten je obzvlášť boží) ...spoustu dalších božích skillů...takže tak nanic zas není xD
    Havana - 82 lvl warka :love:


    Oh look - I´m opening my box of care! Oh wait... it´s empty!
    - Jinx


  • Tak já dělala sp 4 naposled na mágovi lvl 65, ale sama jsem dělala jen TS, se zbytkem mi pomohla kámoška. S mágem mně ty TS přišly jednoduchý, ale bez buše bych to nedala takže toho určitě s sebou :thumbsup: no a rezíky stačí světlo/voda, bez nich bych to nezkoušela, pokud nemáš tak milion elíků :D jinak na to dropování na Q mně na lukovi stačily svačinky + občas sednout, takže s holym by neměl být problém :D no a přeju hodně štěstí :D
    Jsem hodná malá Heiduška, teda někdy =P Další postavy - Jane_Black a Merlina ^^ Jo, a jsem děsná afkářka :D
  • dá se dát sp i za 4 hodiny ale to je hodně štěstí rezisty bud kuo nebo udělej vždy se ti budou hodit na 4.sp aspon 60% což je 30% rukavice 30% boty na vše, buš se ti hodí hodně, určitě elíky daj se na dropovat pokud to budeš dělat opatrně bude ti jich stačit 20 určitě si pořid luiny obnovení hoděj se určitě není na zmar koupit elíky na obranu útok hp určitě none nebo něco takové nebo amulet klidně bych riskl i tarotku ta investice za to stojí. Ohledně skillů bers je dobrý ale musíš vědět jak na něj určitě je dobrej na holuby na ptáčky a když ho dáš do elementu tak na holuby a na světelný elementy to bude docela hitka.
    I vpv může docela bers postrašit a kolikrát i na rok dopředu sou tu lidi co ti řeknou že bers je na prd ale není to tak každá karta je k něčemu jen se to za ni naučit, ty začátky sou vždy nejtěší až do toho přijdeš sám poznáš co pro tebe bude nejlepší.
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • 4sp za 4 hodiny?? to by mě zajímalo jaký blázen by to dal... většinou se zaseknu na kovu nebo listu z krtonožek... a když to nějakou dobu nepadá, tak se na to vyprdnu.. a že jsem těch wk už udělala dost.. jednou se mi podařilo ten stupidní kov dropovat týden.. a určitě je lepší ve dvou.. sice buš už nemá aktivní DHA(pro ty línější jako jsem já) ale aspon se dá pokecat ;)

    k rezistům - bez nich to dáš jenom těžko.. když nedávám pozor lehnu si mezi náhonem taky :D a buš.. je nad zlato.. raději on než já.. i proto mám u sebe pořád krmivo na jeho lepší náladu(z přemíry jeho umírání) a panenky na okamžité oživení... sice to stojí 2500, ale myslím si že investice do nich se ti ve výsledku vyplatí :)

    typuju že se to může lock, když sis ho nakonec koupil :D
    :s1895 putko