PRODAM,Koupim,Vymnenim:

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • PRODAM,Koupim,Vymnenim:

      Cau Vsem , Tkze Prodam: Santu EX Buse :arrow: v Zakladni Perle , Odvary , Modre Glibbery. Dale Prodam: Ninju + 5 Drzak nemam :S / Nebo Vse Vymnenim za Pirka Andela
      Dale Koupim pirka andela 15-17k / KS .
      (PS: Pisu Tu na Forku Po 1. Kdyztak Mi odpustte za chyby :thumbsup: )
      Sepot Nick: DaRK-WaR (nebo tady ;)
      Nic =) / DaRK-WaR , YuYuMan:P . Jinak ..... :phatgrin:

      The post was edited 2 times, last by JANPAYI ().

    • Prodam - Vymnenim

      Ahoj vsem prodam : :arrow: Dynoveho (obyc.) buse v zakladni perle , Kusi Slechetnosti (lv 58 ) r4 +5 a r7 +3 (oboji bez musle.) , vyzbroj kratkosti (war) lvl 62 r5+5 take bez musle / Vsechno i za Pirka Andela | Kdyztak tady PM tady Ci ve hre na DaRK-WaR jsem Online od 10:30) :altw:

      //edit: magua: témata sloučeny... warn ... pokud nevíš za co tak doporučuji přečíst pravidla sekce
      Nic =) / DaRK-WaR , YuYuMan:P . Jinak ..... :phatgrin:

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • Ahoj koncim za Wara a zacinam s lukošem | Takze Prodam: MOJE EQ : Mec lvl 79 (Zlomeny mec) r4+3 , Brnko lvl 70 (Kristalova Zbroj) R5+3 , Kuš lvl 72 r5+4 (Ballista) (VSE BEZ MUSLE) , Dale ppodam Obycejneho buse lvl 81 v Perle , Kuš lvl 58 r7+3 (Kuše Šlechetnosti) , | PRODAM : Wara (1SP) +7 58 Job , Ninju (2SP) +5 56 Job , Crusse +3 79 Job ||VSE SP MAM BEZ DRZAKU ZALOHU DAM !!! | JINAK SP (MOJE) VYMNENIM ZA SP NA LUKA (VRAH , Lovec , Destr (At maji aspon +5 -7 , Na job nezalezi) PS: Proc mam warn Pls GM chtel bych vedet za co abych napravil :D) Jinak PIste tu na forku co Chcete , Cenu | ZATIM ČUUS :altw: :altw:
      Nic =) / DaRK-WaR , YuYuMan:P . Jinak ..... :phatgrin: