TS 50-53 prosím o radu

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • TS 50-53 prosím o radu

      Prosím, potřebovala bych poradit ohledně Ts 50-53. Existuje nějaký způsob, jak se ke kamenům dostat s relativně malou ztrátou života? Už jsem cestou umřela asi 3x :( . Jsem war lvl 51 SP 2, kamarádka mág taky lvl 51 SP 2. Zabít cestou postupně vše? Nebo to jde jen proběhnout - s doplňováním lahviček??? Samotný úkoly zřejmě nějak extrémně těžký nejsou, ale ta cesta k nim se mi zdá nemožná. Moc prosím o radu a o pomoc. :altt:
    • - zaklad jsou resisty podle mobky stin, ohen, svetlo, voda.
      - transport, dobre se da probehnout, i bez reist nebo s minimalnim
      - pouzivat sp podle toho jake atributy maji mobky (ohen - 1.sp u wara, voda 2.sp u wara) snizit dmg z elementu

      asi nejjednodusi zpusob, poprosit nekoho o navrat/pouzit kridla pratelstvi
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • 1. kedze mate SP2, mate aj job cez 35. Ak nemate jaamaru, radim dorobit a nasadit. Ma schopnost neviditelnost. ale iba na pol minuty. preto nakup zvony domova a pred koncom skilu sa prenes do minizeme. tam pockaj kym sa zase nabije a zase kusok prebehni. je to otrava, ale na 100% nechcipnes :)
      2. Nakup kridla priatelstva, skamarat sa s nejakym vrahom ktory moze byt neviditelny 4 minuty, alebo vyssim lvlom a prenes sa k nemu, ked to prebehne.
      3. porob si rezisty
      4. Najlepsi sposob: kup si dopravny prostredek a papaj kurata :D
      PS.
      Skoda ze si to nestihla cez event. boli dorty a svitky pohybu. ja som to s nimi dal bez problemu.
    • Apples wrote:

      1. kedze mate SP2, mate aj job cez 35. Ak nemate jaamaru, radim dorobit a nasadit. Ma schopnost neviditelnost. ale iba na pol minuty. preto nakup zvony domova a pred koncom skilu sa prenes do minizeme. tam pockaj kym sa zase nabije a zase kusok prebehni. je to otrava, ale na 100% nechcipnes :)
      2. Nakup kridla priatelstva, skamarat sa s nejakym vrahom ktory moze byt neviditelny 4 minuty, alebo vyssim lvlom a prenes sa k nemu, ked to prebehne.
      3. porob si rezisty
      4. Najlepsi sposob: kup si dopravny prostredek a papaj kurata :D
      PS.
      Skoda ze si to nestihla cez event. boli dorty a svitky pohybu. ja som to s nimi dal bez problemu.

      jajamaru ani vrah ti nepomuze. Odhali te hned oko ....
      jedine dobra rada je kdyz ma malo hp tak muze k nekomu do mini sednout.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Díky moc za rady. O utíkání do minizemě jsem už četla, ale nezdá se mi to úplně O.K. Nerada od něčeho utíkám... Proto jsem si vlastně i vybrala bojovníka s mečem - pěkně na boj z blízka... :D Přece to nějak musí jít... :?: No, ale když to jinak nepůjde... tak budu muset asi z mé hrdosti slevit... :D

      Ještě abych upřesnila... máme obě udělaný SP 2, ale chybí nám cca1-2 lvl práce na nasazení, takže jsme to obě zkoušely s SP1... :lol: Svitek pohybu mě napadl až poté, když jsem tam včera 3x umřela a šla si napravovat hrdost... Naštěstí pri eventu to šlo celkem rychle, takže jsem opět na 100.

      Jajamaru mám rozdělanou, ale nějak se tam taky nemůžu pohnout. :cursing:

      Takže po přečtení rad... zapracuju na lvl, asi počkám na velikonoční event (třeba budou opět svitky pohybu a místo dortů např. velikonoční vajíčka :P )

      Kdyby měl ještě někdo nějakou radu... budu jen ráda. :)
    • ´Alois wrote:

      zkus sehnat nějaký lepší brnko třeba ;) a nějaký ty rezíky
      a na co by to zkoušela s prckem lvl 1-20 když to neprojde s warem lvl 50? :DD

      protoze kdyz umres tak nestratis semena ani povest a pobezis dal.
      Hacek je v tom ze udela parkroku a zac vali po zemi.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Já si koupil kuřata (99,99,99 na všechny cesty) a jedl jsem je, pořád jsem běžel a nezastavil se a když už jsem měl červené hp tak jsem k někomu šel do mini a tam jsem počkal než budu mít full hp... a když běžíš tak po tobě jde jenom 5 a pak máš nachvíli klid a nevšímají si tě ;)
      Takže: Kup kuřata a najdi si někoho kdo bude online aŤ se můžeš k němu schovat do mini ^^
      Nebo řekni kamarádce ať si koupí křídla přátelství a ať má oteveřnou mini... a ať hlavně počká ^^
      :veloce:
    • Otwzkovac už přestaň spamovat fórum a hrabat si posty, když nic nevíš tk se neozyvej a di si hrabat posty jinam!Před měsícem si nevěděl ani co je sp a teď víš vše jo?war má kolem 4-5k hp
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Otazkovac reknu ti to na rovinu.
      U mě ser*š.Di si hrabat posty jinam omg, 7.5k máš 100% jen díky kartě, šperkům a takhle ale tady se mluví o základnim hp bez věcí!
      Prosm BM o smazání těch jeho spawn postů.

      K tématu:

      Nejlepší způsob a to jsem taky udělal:
      Vzít si holly, jídlo/elíky (postačí 10 kusů pokud je holly dobrej) a popřípadě si vzít amulet návratu domů (kdyby holly hebl tk si uložíš pozici a on se portne).
      Takhle jsem to dělal já a bez problémů to šlo :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)