Dobíjení NT

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • tak to opravdu nevíme co myslíš tím, že máš sim kartu Blesk. V ČR jsou jen 3 operátoři a to T-Mobile, Vodafone a O2. Co máš nakreslené na sim kartě je opravdu jedno. Záleží na operátorovi a taky na tom jestli máš u operátora povolené prémiové SMS. Vyzkoušej zavolat na infolinku a zeptat se operátora. Nicméně ti můžu spíše doporučit nabíjet pomoci PaySafe Card - vyjde tě to levěji a získáš daleko více NT. PaySafe Card se dá zakoupit například na pobočkách sázkových kanceláří TipSport.
    • Blesk je novy operator ale sluzba nabijeni neni podporovan. A asi ani nebude.

      Osobne vyuzivam bleskmobil kvuli mobilni internet :) maji nejlevnejsi :D a jsou virtualni operator O2 takze docela dobry signaly. ale to uz odbocuju jinam.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

      The post was edited 1 time, last by kalbosh ().

    • Jak řekl magua,doporučil bych PaySafe.Kromě TipSportu de zakoupit i na benzínkách a i v nějakých obchodech(například v Praze,řetězec obchodů Žabka,tam to mají).A buď se kupuje za 100Kč-50NT,300Kč-175NT nebo 1000Kč-900NT
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)
    • kalbosh wrote:

      Blesk je novy operator ale sluzba nabijeni neni podporovan. A asi ani nebude.

      Osobne vyuzivam bleskmobil kvuli mobilni internet :) maji nejlevnejsi :D a jsou virtualni operator O2 takze docela dobry signaly. ale to uz odbocuju jinam.

      aha díky za info ... naše média o něm nějak zapomněli asi napsat :D jinak internet má nejlevnější jak pro koho :) mě 100MB FUB nestačí tak je levnější konkurence :D

      jinak se dají ty PaySafe třeba skládat.
      Koupíš 2x 300,- a 1x 100,- a při dobíjení vybereš Slovensko a 500NT. To vychází +- na 650,-.
    • Blesk mobil dyť to lítalo v reklamách furt, stačí zakoupit blesk . Jinak je to virtuální sít a spadá pod o2.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • To je kupón , na ktorom je číslo, ktoré dáš pri dobíjaní(napr. NT). Máš určité hodnoty a co ja vím kdyby máš 5000Kč(samozrejme i o hodne menší) tak sa ti z toho kódu furt bude odpočítavať až do 0(Pri každom pužití samozrejme). A keď sa ti minie kúpiš ďalšie... A cena záleží od počtu penez na kuponu...
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • Určitě jestli máte nějaký návod jak pasafe crad funguje postněte ho sem mě by to taky zajímalo.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • (Po kúpe!!)
      -Vyberieš si v dobití NT PAYSAFECARD!!
      -Pozreš si číslo na kupóne
      -Dôkladne ho opíšeš do políčka a ak sú tam aj iné políčka tak tiež vyplň.. :D
      -Potvrď ;) :D[


      edit:valhalla piš jak člověk ať to jde přečíst - upraveno
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)

      The post was edited 2 times, last by valhalla ().

    • Paysafe card je vlastně skoro to samý, jako když si dobíjíš kredit. Já nabíjím jedině tak, je to výhodný. Vypadá to jako účtenka, je to jenom takovej kousek papírku. Na něm je kód a ten jenom opíšeš do políčka, který ti vyskočí. A máš nabito. Kolik to stojí je zbytečný psát, to už tu bylo řečeno. Ještě bych dodal, že se to dá koupit i v obchodech, kde se prodávaj mobily a tak. Myslím, že na to existuje i jedna webová stránka. Jenom zadáš, kde bydlíš a ono ti to najde prodejny ve tvým okolí. A prodaj ti to v pohodě i když jsi nezletilý, o to se bát nemusíš. Doufám, že jsem pomohl :thumbsup:
    • snad ti TOHLE pomůže :)

      a doufám že to není proti pravidlům je tam víceméně jen stručné info i paysafe :) v tom kde kupovat nebo zpětně dobíjet info je to docela dost matoucí.. u nás v Teplicích jsem to oblítala po trafikách a narazila jsem na to až na Shell a ve Frýdku jsem zase místo našla v prodejně T-mobile.. jde jen o to to zkusit a modlit se že tam ten terminál mají :) přeji hodně štěstí

      :c358: malej bambi malej :)) :c358:
      :s1895 putko