Varování -Prosím čtěte

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Varování -Prosím čtěte

    Předem se omlouvám kdyby to nebylo ve správne sekci prosím o přesun (sekce varování či tak něco tu není)

    Po nějaké době jsem zas uviděl Rebeccu (Na nostale moje bývalá)Než ji ukradly účet byli jsme v manželství a jak už asi všici víte jsme v manželství s postavou neexistující.Řekla mi źe je nosmalistka a že mi ten rozvoďák do konce měsice sežene.Uběhly 2 měsíce a nic nenašel jsem ji.
    DNeska jsem jí viděl s WK +9 a lv 62 NIck Rebi-1 (TO mi přišlo divné protože předtím jsem Nick Rebi-1 viděl na glacu jako mága)
    A řekla že podle stránky nostalecz4.webnode.cz jí to tam daly a protože když jsem se kouknul tak tam stálo

    AHOJ Vítejte na našem webu
    O co se jedná ?
    Jde o to aby si každej mohl dovolit věci jako jsou Bušíci , Vozítka , SP karty s velkýma křídlama a tak..
    Já Balloo a Smígl a Magratkou sme se rozhodli , že vám tak dopřejeme.
    Proč pořád utrácet za Nosmall , když na to néé každý má a stojí to velké peníze.
    Obešli sme majitele serveru a celé GAMEFORGE a uděláme to pro vás takhle..

    POŠLETE NA : Nostale.admin@centrum.cz vaše ID a HESLO ... je to jen pro nás aby sme v EDITORU vytvořili danou věc a dali vám to na učet.
    Nikam dál se vaše ID a HESLO dávat nebude a ihned se email smaže po tom co vám dáme vaší ODMĚNU.

    FORMÁT EMAILU :
    Ahoj jsem JMÉNO nebo NICK
    ID: vaše id
    HESLO: vaše heslo
    MOJE PŘÁNÍ : bušíky,peníze,vozítka,ancelky,sp kartu+9 (třeba)
    Díky Nostale Admini.

    Každý si může napsat jen jednu věc.
    Peníze dáváme maximalně 20 000 000 !
    !!!POSTAVY S MENŠÍM LVLEM JAK 20 NEVYŘIZUJEME!!!
    !! WK a CRUSS si může napsat věci 2 !!
    !!Každý , kdo má 5sp kartu si může napsat věci 3!!
    CHCEŠ VĚCI 4 ? DEJ NÁM HESLO K TVÉMU EMAILU a my ti to tam přes specialní editor PLATINA EDITIUM , který chce i heslo k mailu DÁME!
    S pozdravem Balloo , Magrat , Smígl.



    Více zde: http://nostalecz4.webnode.cz/
    Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.czTak vás tu chci všechny varovat.Chtěla abych si o ten rozvoďák napsal protože ho neměla (Jak překvapivé)
    Nakonec řekla že když byla v nemocnici a za její účty hrála kamarádka tak źe jsem na ní byl sprostej (A Přitom ona na mně)
    Pak si mně dala na black list a já sem napsal tento thread.
    Nechci si stěžovat jsem ztracený případ takže se mojí situací moc nezabívejte.
    Děkuji váš stále věrný Theo01
    Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


  • Promiň mi lenko ale byl jsem už opravdu na dně a když se pak na tebe vykašle a ještě tě navádí k ukradení účtu je to trošku blbé.
    Byl jsem opravdu v situaci kterou bych nepřál nikomu z vás.
    A proto to tady píšu.
    Protože vás mám všechny rád celou nostale komunitu. :rolleyes:
    Všechny gm,uživatele fóra.Ta zábava kterou jsem tu zažil.
    Všechno se mi moc líbilo můžu to vymazat než se na to ten podvodník koukne. ;)
    Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


  • Lenko... Myslím že je plno naivních hráčů co by to vyzkoušeli a ona to napsala docela věrně :D Platinum editor O.o to si někdo nezkušený řekne hele konečně sem něco našel... Já jakožto ,,starší člověk´´ a logicky myslící vím že to sou všechno podvody a pro bezpečnost já osobně si jednou dvakrát za měsíc měním hesla...
    EDIT: Ještě si mohl Theo poslat ticket a říct GMkům aby to daly sem na fórko...
    The legend reborns ^^
  • No neboj se, nedávno jsem na pillory viděl ban za podvodné stránky a po netu se dá dohledat vše :) takže pokud se nějakýmu gm bude chtít dostanou odměnu...


    A celkem sem se zasmál...kdo má 5sp má nárok na 3přání (´ten movitější může být ještě bohatší :D) a fotogalerie...vyfotit azna (ten crus +15 s rumial vypadá jak on) + vzít fotky z jiných nostale (na našem serveru jsem v životě neviděl KLUKA DG +15) fakt zajímavý....no, přeškrtnou nicky a rodiny(a ještě to odfláknout) taky sranda :))


    A u toho platinovýho sem se smál jak malej....LOOOOOL

    eště edit, maj to špatně...Ballo je SGM, Magrat je GA :) a smígla bez titulu.....chuděra, to si nezasloužila
  • Tak na těch stránkách jsem se fakt pobavil :D jak říká P-S-Y to s tim majetkem.... :D Opravdu na tohle by snad nikdo nenaletěl... Zvlášť když všude neustále je vidět,že to co není na foru od GM neplatí. Jen tu adresu ti GM tady určo smažou jinak by to bylo tuším šíření :)
    Rrrr.... :s11560 Now life has killed the dream,I dreamed.
  • Takže po dlouhé době píšu.Stránky podvodné? To pořádně rozjel hráč tomdicek a naletelo hodně lidí a pak myslím že dostal ip. Takže ať si to provozujou ale jednou zakopnou.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)