Otázka ohledně Ledového Krystalu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Otázka ohledně Ledového Krystalu

    Kde se dá najít ledový krystal?
    Malcolm říká že v Glacernonu po hodině dropení.Nic!
    Pokusil jsem se to koupit v obchodě.Nic!
    Koukl jsem se do NB po několika minutách koukání.Nic!
    Napsal jsem tedy do četu že ho koupím psal jsem asi 10min.Nic!

    Mám tedy otázku Existuje vůbec?Za celou dobu co hraji jsem ho ještě nikde neviděl. :rocketlauncher:
  • Mám takovej pocit že se nacházi někde v glaceronu.Je to takováta rostlina s tou modrou kytkou,ale zaří.A mužeš ho vytěžit jen když máš ten q.(Jestli řikám blbost opravte mě) :koule:
    WAR LV 67(možná vic nebaví mě to měnit :D)
    1sp+5
    2sp+0
    3sp+5
    _______________________________________________________________________
  • Nene Aný, byl jsem překvapen, ale ne.

    Na glace jsou nyní 2 druhy "Ledových květů" a to jeden, kterým se těží "Ledový květ" na Akt5.2 Quest a druhý "Ledový květ" na Q u Malcolma.

    Jaký je rozdíl? Ledový květ na Q u malcolma je takový zářivější (září kolem něj takové, jakoby třpytky) a také s tímto květem lze POUZE dialog, u toho druhého zase POUZE těžit. :)
    [Thien Chúa]>AweRR*
  • Já byl v Glacu a měl jsem Q u Malcolma... šel jsem ke kytce, těžil jsem a pak jsem jel zpátky.

    Mě se stává že u té kytky když mám Q tak poprvé se vezme ten pro Malcolma a potom když těžím dál tak se mi dávají do invu (na akt 5.2)..
    A pozor! Každý den jak máte ten Q od Malcolma tak musíte zajet KAŽDÝ den do Glacu... Nejde že si jich natěžíte 5 a potom máte 5dnů postaráno :)
    A já si myslím že dva druhy nejsou - jsou všechny květy stejné... nebo mě snad šálí zrak ?(
    :veloce:
  • Ledový krystal teoreticky neexistuje, jen to musíš vytěžit.
    Asi takto:
    Ty to vytěžíš a hned se to dá do qestu a tim pádem ti to zmizí z invu.

    MACRO si asi slepej ale všechny jsou stejný :)
    Nejde u toho najít systém ale většinou když to zkoušíte tk 2-3 kytka by měla být ona, na glacu jich je fakt hodně a obnovují se tuším po 10 minutách tkže šance že nenajdeš ten krystal je 1% ku 100.000.000%
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Víš že tu plácáš, s promunitím, samé kraviny?
    Na glacu je jen jeden ch a to 51 tuším (neboli ch který se nedá změnit).

    Další blbost, 1 kytku asi těžko, najdeš je skoro všude ve SNĚHU!
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Odborník dorazil, jak sem to čet Otazkovači todle téma je dost hloupé a s těma 2 ledovýma květama nevim protože se mi jednou stalo že i když sem měl Q tak mi z toho padnul na akt5.2 a proto sem mussel vytěžit ještě jeden kterej už byl správnej ale, Otázkovači či co to poslední s tim glácem ... To ti fakt etě nedošlo že i když na glácu měníš ch sou tam furt ty stejný lidi? Odpověď: Glác je ch 51 a na tom nic nezměníš leda že bys nebyl na Aeros... a pak nevim kde bys byl. Ale tak kytka se těžko nehledá ... když s pořádně podíváš tak na tý mapě po citadele ( ted zrovna nevim co to je ) se dá v pohodě bez hledání najít třeba 5 kytek... a z 1 to určo dycky padne ;). Toť vše. :spam:
  • OMG plácáš tu samé hovadiny.

    Když máš Qest (tj. 1x denně) tk můžeš vytěžit jen 1x denně UŽ TO CHÁPEŠ???!!!


    Otazkovaci priste doporucuji se neozyvat a jen se zeptat a nechat to bejt.Protoze jakmile ty se do neceho vlozis tk jsou to same hovadiny.

    Omlouvám se za trochu rozcileni.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)