Maitence 19.12.2012

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Maitence 19.12.2012

    Ahoj všichni,

    konečně maitence na kterou se pořádně těšim a čas úplně výbornej, přídu domů a hned můžu pařit :D

    Tak a nebyl bych to ja kdybych nemel par otázek :phatgrin: :
    1.Qest hlaholící květiny, bude odměna za dokončení SP na partnera nebo co bude odměna?
    2.Není tam bíly nosville uveden, bude nebo ne?
    3.Bude raid stejný jako loni nebo bude nějaká změna u raidu?
    _______________________________________________________________________
    Toď mé otázky :phatgrin:

    Můžete tu diskutovat dále (prosím BA, BM aby zítra po 10h (10:00) toto vlákno uzamknuli)

    To bude zatim vše, tkže zatím :D :jezisek: :jezisek: :jezisek:

    (Hebkeeeej :c358: < velmi nakažlivý :D)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • 1.Qest hlaholící květiny, bude odměna za dokončení SP na partnera nebo co bude odměna?
    2.Není tam bíly nosville uveden, bude nebo ne?
    3.Bude raid stejný jako loni nebo bude nějaká změna u raidu?

    1. Odměna je buff, jinak nechapu otazku
    2. Vse co se tyka zimniho eventu je jiz na foru ZDE nebo na hlavni strance nostale.cz
    3. Raid je stejny (nova je podminka ucasti raidu - splneni vikingského Q)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • mě ty kytky padají pořád dengy když mám prázdné vedlejší Q :)) ale jelikož mi vadí když mi je buš sbírá tak je raději nechám plné :))) ted si uvědomuji že bych je měla dodělat, některý jsou ještě s expem :)) at je nemusím mazat kvůli dením Q :)))

    :c358: můůůj malej :p
    :s1895 putko

    The post was edited 1 time, last by Lenka2cz ().

  • po update uz nemusis
    "Květina nebude padat, pokud má hráč již zadaný quest Hlaholící květiny."

    otazku k zamysleni je spis jestli nekdo uz ma quest Hlaholici kvetiny, a nekdo ze skup(nema quest) dropne a prijme. Tak dostane dalsi quest nebo ne.

    dotedka quest Hlaholici kvetiny byl od 50+ nebo 55+. Ted od 20

    btw:
    velke plus :!:
    Poslední tři vteřiny trvání efektu bude obrázek efektu blikat.
    Strážná panenka partnera. KONECNE!!! doufam ze cena bude +- stejne jako nosmat
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Bylo by dobré kdyby to TS bylo na mapě raidu, jako je třeba Namaju, vejdeš, uděláš získáš pečeť a vyhrál jsi ^^
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Ano byly 2 hlah kytky, as to rozmezí jak říkal macro(jiný??) ta pro ty menší lv byla za dokončení TS, lvly nad 50+ si je musí brát z dropu a v upd. bylo že bude padat pokud je tuším příšera o max 20(10?) lv pod tebou....já v 93 mám takové příšery jenom v poušti(tam neexpím ani nedropuju - Q splněný) a v aktu(ten už mne nebaví po hodinách nudného expení)
  • kalbosh wrote:

    po update uz nemusis
    "Květina nebude padat, pokud má hráč již zadaný quest Hlaholící květiny."

    otazku k zamysleni je spis jestli nekdo uz ma quest Hlaholici kvetiny, a nekdo ze skup(nema quest) dropne a prijme. Tak dostane dalsi quest nebo ne.

    dotedka quest Hlaholici kvetiny byl od 50+ nebo 55+. Ted od 20

    btw:
    velke plus :!:
    Poslední tři vteřiny trvání efektu bude obrázek efektu blikat.
    Strážná panenka partnera. KONECNE!!! doufam ze cena bude +- stejne jako nosmat


    mno tak kytky nepadají když máš plných 5 vedlejších Q ale to jsem už psala proč si je nechávám plné..
    doted byla praxe, že když ty sebereš kytku u který máš už Q v seznamu, tak se ti ten Q nezobrazí = že ho asi ten s tebou ve skup nedostane

    na to aby padala kytka třeba i jen na mývalech nebo holubech, a nemuseli jste se tahat do mortaz kvůli Q, si stačí vzít do skupiny někoho komu padne.

    a ty panenky super věc. uvidím cenu.. podle toho bude investice :)) doted jsem většinu tu partu co tahám s sebou dotovala svačinama :) tak uvidím jestli se mi to vyplatí kupovat..

    :c358: bambi :)))
    :s1895 putko
  • Mno já si dal bojovej úkol.. když jsem měl full hlaholky všecky jsem je splnil, jenže byyl tam problém, že než jsem 1 stihl splnit padla hned další :D. Donekonečna - přestal jsem je sbírat jen dodělal ty Q a teď už mám jen Hlavní a mě buš hlaholky nedropuje :D. Na drop ho sebou nenosím - holuby/ mývaly, akorát mi kazí náhony a nepotřebuju ho tam ani :D. A díky Lenko za tip lvly 77 a 97 se mi opravdu killit nechce :D. Radši malinký mývali ^^.
    PS: Doufám, že tě ondra pozdravoval :D
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~