Potřeba udělat 3 úkoly ?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Potřeba udělat 3 úkoly ?

      doobrý den trochu mi blbne klávesnice ale to je jedno... k věci...zajímálo by mě protože na mojí hlavní se jaksi neemůžu dostat (prosim nepiste mi kde si mam zazaddat o zapomenute heslo...) tam mam na prckovi 25lvl pajamu... ale nekde jsem zaslechl ze musiim udelat nejake ukoly nejake ts a este neco abych mohl chodit raidy snehulaka je to pravda ? protoze jestli jo tk sem zbytečně kupoval držák :((al ještě by mě zajímalo jestli bude zase nějaký omezený lvl na ten raid nebo zase je to jedno :) ale podle mě bude každý ubírat procentuálně předem děkui za pomoc. :c358: :c358: :c358: malééééééj :ú je je hezký a hebký

      //edit: magua: jsme lidi tak pišme jak lidi a ne jak zvířata ... text upraven do čitelné podoby
      psal jsem že mi blbne klávesnice... ted už ne zjistil jsem proč...
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...

      The post was edited 2 times, last by luaks ().

    • Mno, podle toho, co je na blogu - Hádám, že to bude něco jako Questy na 5. Sp (na amulet). Splníš tyto Questy a pak dostaneš nějakej spešl Q a když ho splníš dostaneš tu Sp. Nebo něco jako amulet s bonusem do toho raidu. Fakt jsem se tomu tak trošku divil. Nech se překvapit. Jinak to dmg v raidu je jako u každýho Eventovýho procentuální. Mno je to divné no uvidíme. Ale rozhodně mi přijde jako hloupost, že když nesplníš ten Q nebudeš moct na raid (Zvlášť když je to Eventovej). No uvidíme, bude to zejtra. :)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Připravte se na dlouhý text! :D

      Podle mě je to normální... na Draco raid taky můžeš jít až budeš mít amulet... a z toho obrázku ten ts bude asi lehkej - NPC na pomoc a sněhulácké hlavy které zabiješ na 4rány... A aspoň se budou hráči víc zapojit - Nesplní Quest na SP - Nesplní Denní Quest (vyhrát raid [je to tak u každého event raidu]) - Nebudou mít tašky/ponožky/nebo to co tam bude - Nebudou mít bednu - Nebudou mít šanci získat buše,sněhuláka,malého rudu a další užitečné věci...

      A taky když bude někdo něco chtít vyhrát tak se musí zapojit a udělat Q a né jak lenoši co jen přijdou do raidu a jdou AFK/nebo čekají něž jim druzí hráči pomůžou... Jenže se to může zase obejít tak že kdo nebude chtít dělat Q tak si koupí bednu ( podobně stejně jako u Draca), ale když ty bedny budeme prodávat draze tak se většina lenochů zapojí :) (Kdo by vyhodil 300k za bednu ze Snow raidu? No... někteří takový tu jsou ale moc jich podle mě není ;) )

      A luaksi ta klávesnice ti dobře blbne - jako by to na jedno písmeno Caps lock zaplo a na druhé písmeno vyplo
      Malinkeeeej :c358:
      :veloce:
    • Keram já bych to koupil :D
      Jako omylem jsem koupil draco bednu za 2 melony (vsiml sem si toho az tyden po té :D) a jen sem mávnul rukou a začal prodávát draco bedny za 5 melounu,<<<< na předržku co?:D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • já si myslím že je velký rozdíl mezi 5sp a eventem.. event se mohl když nasadíš kartu. 5sp je omezena lvlem.. tohle se myslím jako ani podobné nedá považovat.. uvidím zítra co si připraví. třeba to bude tak že kdo nedá to ts nebude si moc s sebou vzít partnera a nezíská možnost vyhrát sp pro něj, ale to by asi byl moc velký zásah do programování.. nebo jakýho šlaka
      :s1895 putko