Nej PC hry podle vás

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nej PC hry podle vás

      Ahoj!

      Dovolil bych si založit téma ohledně
      PC, které hrajete.

      A rovnou začnu.


      • Mount & Blade - Je to skvělá RPG - strategická hra, která není řízená scénářem. V normálním módu se můžete pohybovat po dosti rozhlehlé Caládrii, stát se vazelem krále nějakého ze čtyř království, nebo se spolič s tamními bandity, kořistníky a lidmi, kteří narušují normální chod středověkých vesničanů.Můžete drancovat vesnice, dobývat hrady, které vám MOŽNÁ král přidá - v případě, že jstečlenem nějakého králoství. Je to jedinná tohoto stylu, kterou jsem viděl. - Vřele doporučuju.
      • Série NFS - Need for speed - Je dobrá série, bohužel jsme měl vyzkoušet jen pár dílů :( - oba dva díly Undergroundu, Pro street a Undercrover - jen omezeně. Oba dva díly Undergroundu jsou dobré, i když ten druhý je lepší. Na tom druhém se mi hlavně líbí volnost ježdění po ne malém městě. Pro street, neni takový propadák jak se všude psalo, líbí se mi jakým způsobem je udělaná celé hra. Undercrover pro můj počítač velké nároky leží na poličce :(. Doporučuju.
      • CSM 2002 - Czech socer manager 2002 - Hra, kterou hraji v kuse už asi čtvrtý rok, a pořád mě nepřestala bavit. Líbí semi, že můžu udělat z nejhoršího týmu druhé anglické ligy ten nejleší v Premier League nebo naopak :D. Hra běží celkem v klidu tak do 15 - 16 sezóny, pak začne zlobit. Po odchodu většiny hráčů známějších hráčů do "důchodu" nezná už moc jiných hráčů a začne se sekat. To je pravej čas začít novou hru. Plus jsou také updaty, které přidávají nové stadiony a hráče. Pokud jste fanoušek fotbalu nebo PC manageru, tak vřele doporučuju.
      • M2 - Metin2 - Hra, kterou jsem hrál , než jsem začal hrát Nostale. Máte na výběr ze tří zemí na jednom kontinentu, ze čtyř postav, který mají na výběr 2 různá povolání. Většinou jedna na PvM - Expení a PvP - Soboje mezi hráči. Velké -je že se tam musí hodně expit a plno zlodějů, kteří vymíšlí další a další triky jak vás okrást. Plus je to, že můžete chodit na bose - většinou potřeba proměna a ničení kamenu metin, z kterých se i na menších úrovních dá zbohatnout. Doporučuju, ale upozorňuji, že se tomu dá lehce propadnout.
      • NosTale - No, co dodat, vyjmečná hra, už jen svojí grafikou. Lehce se tady dát zbohatnout, ale i zchudnout,m prostě to hráč musí umět, ne že já bych byl nějaký expert, ale třeba Omega, který má na svém screenu přez 56 mega je hráč, který podle mě nemá konkurenci. Hooodně doporučuju, ale není sand proč, na tomhle fóru snad tuto bezvadnou hru hraje snad každý.
      • Broswerové hry - Gladiatus, hrál jsem ho před dvěma lety... Mám snad účty na všech serverech :D a hra mě už moc nechytá :(. Ikariam skvělá hra, zapadá do mé oblíbené doby v historii, má však jedinou vadu, a to je že nabídka na ambrozieje - něco jako nostolary - je na kažém kroku. Také hrám jednu hru která neni od GF, ale skoro stejné jako Kings Age... Všechy broswerovky, hraju na způsob klik sem klik tam a doporučuju.
      Pokud je to proti pravidlům, tak se omlouvám a zdůrazňuji, že !JE TO POUZE MŮJ NÁZAR NIKOMU TYTO HRY NEVNUCUJI, JEN DOPORUČUJI!
      Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Rusell


      The post was edited 1 time, last by MXW ().

    • Ahojky, kdybych měl napsat nej hry mého života, strávil bych vymýšlením hodně hodin, těch her co mně okouzlilo je celkem dost, několik stovek titulů? :) Ale tak momentálně se těším na AvP 3 neboť jsem ve dvojce za vetřelce byl na předních příčkách >.> Tak jsem zvědav co vymyslí, dále třeba StarCraft, těším se na StarCraft2 a také WoWo mně bavilo dlouhou dobu. Diablo 2 patří k mým nej nej nej hrám doteď. Nikdy jsem nepropadl sportu a závodům, i když jsem měl možnost vyzkoušet Nintendo Wii a tam bych si dal říct, 6 hodin vkuse pingpong, tenis, basket a šerm mi odrovnalo ruce na 4 dny potom :D Když mně něco napadne doplním :D Zatím se mějte. :altw:
      :veloce:
    • Age of emires II

      Ahoj!

      Zapoměl jsem dodat jednu úžasnou hru :(.


      • Ta hra je AOE II - Age of emipers II, je to skvělá strategická hra. S pomocí taktiky kterou jsem se strejdou vypiloval, jsem schopnej rozdrtit kohokoli, s kýmkoli a na jaakékoli úrovni. Pokdu bude chtít více vědět prozradím. Jen dodám, že se mi nejlépe hraje za byzantiky a I ani II díl mě neoslovil tak jako II.
      Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Rusell


    • Ahoj

      Samozřejmně

      Mohu doporučit MU online,WoW a mnoho dalšiho

      ale proste NosTale Mě chytlo a už nepustí ... nikdy
      PaRazZziT 86Lv,Job :80lv Hlava nejlepší rodiny ‡ "Authority" ‡
      Karta Bojovníka 99+13/Karta Křižáka 99+14/Karta Zuřivce 49+10/Karta Slepice 40+5/Karta Pyžamo 42+6/Karta Jajamaru 39+5.s21.bitefight.cz/user/bite/18792
    • Taky se pridam, i kdyz budu asi trosku ze stare skoly.
      1. Planescape Torment (RPG)
      2. Might and Magic VII (RPG)
      3. Warcraft III (RTS)
      4. Baldurs Gate I, II (RPG)
      5. Total Annihilation (RTS)
      6. Age of Empires II (RTS)
      7. IceWind Dale II (RPG)
      8. Dune 2000 (RTS)
      9. Vampire the masquerade - Redemption (RPG)
      10. Duke Nukem 3D
      :done:
      Informace - Forum
      (Pracovni doba: 16:00 - 19:00)
      Je lepší vládnout v pekle, než-li sloužit v nebi. (J. Milton)
    • Já hraju jen 2 hry nez jako vy ale napísu

      Nostale

      Grepolis

      Dríve jsem hrál

      4 story

      divoké kmeny

      travian

      bitefight

      the west

      V dříve jsme hrál spoustu pocitacovích her na PC,Ps1,Ps2.Nintendo
      Elfidor lv 87/lv práce 80

      Pajama lv 21 +5
      Red mág lv 43 +7
      Holy mág lv 99 +12

      Chicket card lv 21 +5

      Jajamaru lv 23 +5
      Modrý mág lv 53 +9
      Dark gunner lv 56 +11

      The post was edited 1 time, last by Elfidor ().

    • No tak ja hral hodne her vetsinu sem dohral :) tak tady aspon par znich :)



      NFSU 1-2
      Age Of Empires 1-3 + data disk u 2 Queen Terors nebo jak xD a u 3 War Chiefs
      Bad Boys II (Mizerove 2)
      GTA - SA,VC,3,4,Liberty City Stories
      NFS-MW,UC,PS,Carbon,
      CoD-1,2,4,5
      Mafie (nej pecka hra x) doporucuji )
      HP-1,2,3,4 (Harry Potter)
      Je jich o hodne vic ale ted si uz nevzpomenu :D


      -->Onlinovky<--
      The West
      Travian
      4S
      BT
      Gladiatus
      BK
      Ikariam
      Nostale

      A ted hraju TransformersMu :)


      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • A ja:

      Need for speed...hot persuit,hot persiut 2,underground 2,most wanted,carbon,pro street,undercover,shift
      Grand thef Auto...1,2,3,Vice city,san andreas,IV
      Mafia
      Worms 3D,armageddon new edition,4 mayhem
      Test drive unlimited
      Flatout 1,2,ultimate carnage
      Crashday
      Crysis
      MMORPG...Metin 2,4story,Fiesta,perfect world international,drift city a nostale samozdřejmně xD
      a pres prohlizec...ogame,ikariam.travian,dragon fable
      ..to je vsechno xD
      [CENTER][/CENTER]

      The post was edited 2 times, last by honza.k8 ().

    • Už hraji jen Nostale :P



      Ale jinak co jsem hrála i několikrát a seřadím je od nejlepšího:



      Half-live (všechny)

      Might and Magic (7,8,9)

      Heroes Might and Magic (všechny)

      Country Strike

      Quike

      Age of Empairs

      Flashpoint

      .......... a hromady





      a nesmím zapomenout na stařičký Doom a Setlers ;)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Nejlepší hra kterou jsem kdy hral, ne grafikou ale hratelnosti byla jednoznacne Ultima Online na Kelevaru.. to je hra meho srdce.

      1. Ulitma online

      2. Comand and conquer Red Alert

      3. Diablo 1

      4. Setlers 1,2

      5.CS, Vietcong
      Jméno ve hře LoneWolf
      Kolik programovacích jazyků umíš, tolikrát jsi počítačem