kradeni expu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • kradeni expu

    Ahoj, ve hre porad slysim vyhruzky banem za tzv. kradeni expu (zabiti priser, ktere si nekdo nazene, ubere jim cast zivota,...) Jenze v pravidlech jsem nic takoveho nenasel. Zajimalo by me tedy, kde je pravda. Je mozne za toto jednani dostat ban? Nebo spis, je opravdu toto chovani proti pravidlum, nebo je to nicim nepodlozena fama?

    Diky,Brandon
  • Asi jsem otazku formuloval trochu spatne.
    Nejde mi o to, jestli to smim delat, dle meho nazoru je to dost k nicemu.
    Jde mi o to, ze obcas nekdo vypada,ze potrebuje pomoct, utika jak zbesily pred hordou priser. Clovek mu v dobre vuli pomuze a ten dotycny zacne nadavat a vyhrozovat banem, ze kradu expy. Proste si nechci nechat nadavat za neco, co ani neni v pravidlech.
    Take kdyz se mi neco takoveho stane, chci mit jistotu, ze odpovidam spravne, kdyz rikam, ze dotycny nema pravdu.
  • To rozhodne chapu.
    Posledni otazka. Je tedy mozne za toto chovani dostat ban? V pripade, ze by mi nekdo neustale zabijel nahnane prisery? Zajima me totiz take, jestli je nejaka obrana proti takovymto "hajzlikum". Uprimne musim rict, ze jsem se s tim nesetkal, ale plne chapu, jak neprijemne to muze byt.
  • Ave Brandone,


    pote co jsem si radne prostudoval VOP a pravidla hry :D ti v klidu mohu rict za toto chovani ban dostat nemuzes, jak jiz psal Wlsek o tomto chovani neni v pravidlech ani zmínka, i kdyz by se to dalo brat jako prestupek proti slusnemu chovani a dobrym mravum,ale o tom by se dalo polemizovat
    (je to jen muj nazor jak by se to chovani dalo vylozit podle prislusneho odstavce pravidel :) ,kdyz tak me opravte).
    A jedina mozna ochrana proti "hajzlikum" je zmenit channel :( skoda ze tu neni jako v metinu volny PvP mod :D :D :D :D
    myslim ze by ho tu asi kazdy uvital.

    P.S. bylo by dobre kdyby se k tomuto tematu vyjadril nekdo z GM

    The post was edited 2 times, last by Perko ().

  • Mobs are for all. There isnt "This is my mob, i must kill him"
    If someone start to kill a mob, an other one can finish to kill it, and "thielf" it. Yes he can to do it, game rules not forbidden it. But there are cases who abuse it ("thielf mob") can be banned for few days his account, and it's necessary a video (not screen) like proof. Obviously it isnt proof = ban. Game Team see the video, and do some check if there is abuse or not.
  • Ja som si to dovolil preložit : Keď zabijete niekoho skupinku s tým že mu pomahate nedostanete ban pretože musi to mat nakamerované a nie iba screenshot a tým nostale by prišiel podla videa na to že ste mu pomáhali a tak by ste nedostali ban . Ale keby by to bolo naopak tak by hrozil ban . .......... Takto podobne to napisala wellina . Takže ked vám niekto zabija viac skupiniek umyselne a nakamerujete ho .
    Jméno : andej333
    Heslo : XD
    Level : 67 a stále sa zvyšuje
    Práce : šermír
    Rodina : Yakuza
    :* .....
    :koule:
  • pribina333 wrote:

    Ja som si to dovolil preložit : Keď zabijete niekoho skupinku s tým že mu pomahate nedostanete ban pretože musi to mat nakamerované a nie iba screenshot a tým nostale by prišiel podla videa na to že ste mu pomáhali a tak by ste nedostali ban . Ale keby by to bolo naopak tak by hrozil ban . .......... Takto podobne to napisala wellina . Takže ked vám niekto zabija viac skupiniek umyselne a nakamerujete ho .


    Please, write in english too. My translator is not good, i'm sorry, and i dont understand your reply ;(
  • pribina333 wrote:

    Ja som si to dovolil preložit : Keď zabijete niekoho skupinku s tým že mu pomahate nedostanete ban pretože musi to mat nakamerované a nie iba screenshot a tým nostale by prišiel podla videa na to že ste mu pomáhali a tak by ste nedostali ban . Ale keby by to bolo naopak tak by hrozil ban . .......... Takto podobne to napisala wellina . Takže ked vám niekto zabija viac skupiniek umyselne a nakamerujete ho .
    ↓↓↓↓↓↓

    Wellina wrote:

    Mobs are for all. There isnt "This is my mob, i must kill him"
    If someone start to kill a mob, an other one can finish to kill it, and "thielf" it. Yes he can to do it, game rules not forbidden it. But there are cases who abuse it ("thielf mob") can be banned for few days his account, and it's necessary a video (not screen) like proof. Obviously it isnt proof = ban. Game Team see the video, and do some check if there is abuse or not.
    Welli, he translated your post ;) He didn't reply.

  • Mobs are for all. There isnt "This is my mob, i must kill him"
    If someone start to kill a mob, an other one can finish to kill it, and "thielf" it. Yes he can to do it, game rules not forbidden it. But
    there are cases who abuse it ("thielf mob") can be banned for few days his account, and it's necessary a video (not screen) like proof.
    Obviously it isnt proof = ban. Game Team see the video, and do some check if there is abuse or not.

    Mobové jsou pro všechny. Neexistuje žádné: "tohle je můj mob, musím si ho zabít"
    Jestliže někdo začne zabíjet moba a jiný hráč ho dorazí a "ukradne" ho. Ano smí to udělat, pravidla tohle nepopírají. Ale jsou případy, kdy toho někdo zneužívá "krade moby" opakovaně, může být za to zabanován na pár dní, ale je nezbytné mít video (ne screen) jako důkaz. Samozřejmě, není důkaz, není ban. Herní tým zkontroluje video, jestliže to je zneužívání nebo ne.

    Takže za mě, Wellina to napsala dobře, tohle se neřeší, nikdo nemůže dokázat jestli dotyčný pomáhal či co dělal a my nejsem online 24/7 abychom uhlídali ještě toto, při takovýchto případech zkrátka změňte ch a výhružky banu ignorujte, jediný kdo Vám může dát ban je herní tým, nikdo jiný. A my posoudíme, zda to na ban je, či není. Takže nikdo nemá právo vám banem vyhrožovat.

    So for me, Wellina wrote good this situation, this stuffs is unsolving, couse nobody can proof if anybody wanted help or not. And we are not online 24/7 if we had to guard this, in this cases just change channel and threats of ban ignore, the only one who can get ban is GAME TEAM nobody else. And we´ll judge if it´s for ban or not. So nobody have privilege threat of ban.

    :closed4: