Nosmall Údržba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nosmall Údržba

    Zdravím,

    Od 11:30 na krátkou chvíli nepůjde nosmall, z důvodů toho že se snaží vyřešit ''Chybu'', kterou způsobujete tím že hrajete na XP/Vista případně si neumíte stáhnout aktualizace aby vám fungovali nejnovější featury IE, takže se bude po této chvilkové údržbě používat starší verze..takže těm co dřív to nefungovalo, to začne..ale ne že by dřív něco GM/Admini/Vývojáři udělali špatně. To jen vy používáte ty pirátský verze kde nemusí vše fungovat tak jak má

    O tom do kdy nikde není zmínka, ale věřím že pokud jde o nosmall bude to co nejdříve.

    Tak doufejme že po této údržbě bude už dostupný nosmall a denní odměny pro všechny.


    PS: Téma založeno jen že si naivně myslím, že když nepůjde nosmall tak se podívám na foro co se s ním děje..i když včera jsem viděl nespočet repro o tom proč nefungují stránky..a na fóro se nikdo nedíval.. Tak snad:)


    //Novej čas 12:00 CET (Středoevropský čas)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().