Problém s Kalendářem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nejspíšby jsi to měl směřovat na technickou podporu ale poradím ti...Máš tu wifi zaheslovanou ? máš někoho v rodině třeba sestru nebo někoho kdo ti závidí ? dejmetomu ve hrách...Nebo mě už nic nenapadá max. si zajdi na nastavení najdi si na wifině (mělo by to tam být)číslo to napiš do příkazověho řádku nějak takhle:www.(kod z wifiny).cz nebo tak nějak.A ještě by pomohlo vědět jaké máte (jestli vůbec) zabezpečení wifiny (wep,wep2 a eště nějaký).pokud máš jen wep tak to rovnou zabalto si s tím už nepomůžeš ale pokud ne wep ale třeba wep2 tk to jde :D (vím že je to nesrozumitelné ale zrovna jsem trochu na mol:P )

    EDIT:Tk muffinka byla rychlější xD tak jestli bude eště víc lidí tk bude chyba asi u nich ne u vás :)
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • To je divné já jsem si dneska narychlo také četl otázku a ted jsem v pohodě odpověděl :(

    EDIT:Tak mě napadlo že to možná souvisí s tím že ještě nevylosovali z 1.prosince xD a z 2. tky ne hmm :love: ?(
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...

    The post was edited 1 time, last by luaks ().

  • Myslím že keby ste si pozorne prečítali čo píšu na ten "event" ta je tam napísane že je to bloknuté na IP. Takže je možné že na CZ nostale sou hráči s vašími IPčkami ;)
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
  • Blokování?

    Kolem 0:15 Jsem se přes mobil koukal na otázku, a když jsem chtěl teď na PC odpovědět, ukázalo se, že jsem blokován O.o

    Podobnej problém jako MuckMuffinka
    1. Jsem mág tělem i duší... ^^
    2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
    3. Poznáte mě podle SP +11 8)

    4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:

    The post was edited 1 time, last by cralestonek ().

  • pravděpodobně máte neveřejnou IP adresu. tzn. tu co máte vy má více lidí.
    funguje to asi takto:
    např. UPC má veřejné IP tj. nikdo nemá tu stejnou
    spojení je:

    Source Code

    1. INTERNET - DOMÁCNOST


    jiný poskytovatel internetu:
    neveřejná IP
    spojení je:

    Source Code

    1. INTERNET - SERVER POSKYTOVATELE - DOMÁCNOST
    2. - DOMÁCNOST
    3. - DOMÁCNOST
    4. - DOMÁCNOST

    jak je vidět tak někteří nevstupují do internetu přímo ale prostřednictvím serveru poskytovatele - to způsobuje, že pokud například od vás z paneláku odpoví někdo dříve tak vy už neodpovíte jelikož už je vaše IP zaznamenána
    ano je to vůči některým nefér, ale bohužel je to jediný způsob jak zamezit podvádět těm co by chtěli odpovědět za 50 účtů a zvýšit si tak šanci na výhru popřípadě vyhrát vše.
  • zabijak9 wrote:

    Myslím že keby ste si pozorne prečítali čo píšu na ten "event" ta je tam napísane že je to bloknuté na IP. Takže je možné že na CZ nostale sou hráči s vašími IPčkami ;)
    A kde si myslíš že by vzali třeba mé IP ?... to je teda divné ne ? Ano,když někdo chce jde to změnit ale je tam určitě něco dál možná něco jako psal magua :D
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • to co psal magua - de facto se ti mění IP takže máš několik IP a někdo kdo odpověděl třeba v 0:01 šel off, ty jsi se přihlásil a dostl jsi jeho IP - nelze už odpovědět - je to protože je nedostatek IP (vysvětlení našho učitele na IVT)

    jinak rada na to? odpovědět 0:01 nebo si nějak zajistit svoji origoš IP


    a maguo, nešlo by to na IP počítače? - vím že se dá zjistit, např. na jiných hrách bany na PC, pečetě na PC (jen z jednoho PC můžeš jít na svuj učet)
  • Myslím, že IP kompu jde nějakým fíglem změnit :D

    Jinak mě napadlo jestli není zakopaný pes v tom, že jste si to okno otevřeli a při zavření se zaznamená, že jste "jakoby" odpověděli...

    Myslím si, že je velká náhoda, kdyby v jednom baráku hrálo více lidí NT nebo se to takhle trefilo... Ale možné to je :D
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !
  • I ja znám jak zmeniť IP ale nieje to fígel ale skôr program ale osobne ho teraz nevlastním. a ty luaks tvoju IP môže mať aj 10 ľudí ak nie viac. 5ti kamaráti z mesta majú rovnakú IP takže keď dostane ban 1 na inej hre dostanú všetci :D Ale kto ma takýto problém s viac odborne nazvanou DIP(Dinamickou IPčkou) radím len program ktorý zabezpeči stalosť IP po dobe bežania aplikácií



    P.S. nemusí to byť v jednom činžiaku
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
  • Shalim wrote:

    Myslím, že IP kompu jde nějakým fíglem změnit :D

    Jinak mě napadlo jestli není zakopaný pes v tom, že jste si to okno otevřeli a při zavření se zaznamená, že jste "jakoby" odpověděli...

    Myslím si, že je velká náhoda, kdyby v jednom baráku hrálo více lidí NT nebo se to takhle trefilo... Ale možné to je :D
    Aach,shalime IP jde změnit... a už jsem výše psal že jsem ráno zavřel okénko a pak to šlo otevřít stačí jen dávat pozor...
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Ale to tvoje IP POČÍTAČE je Mac Adresa a každý počítač má svojí vlastní přidělenou...změnit jde ale už s těží...
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...