glac

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj všem, už mě nebaví to jak si někdo na glace dává lektvary, speciální nápoje. Chtěl bych aby upravily odezvu při stoupnutí do portu a vracení zpátky, o zrušení lektvarů a speciálních nápojů, zrušení jakéhokoliv dobíjený HP ve stoje.

    Děkuji vvšem

    By: Šmoula
    P.S: souhlasím s ním a nepřebírám odpovědnost za vzniklé hádky =P (meloni)
    pomáhám se všema ts do lv 81 pište šeptem nebo do poznámek na nick meloni

    P.S: pomoc je zdarma :gamer:
  • Tebe to nebaví, ale je to šance, jak můžeš mít větší šance i s nižším lvlem chápu, že elíky na hp nejsou zrovna to nejlepší, ale třeba lektvary jsou dobrá věc a navíc co třeba zesilovače víly ty ti nevadí? Ale to, že má někdo o 2k hp víc anebo má regeneraci hp za kterou si každý může sám, pač jde ovlivnit tréninkem, šperky atd.. Tedy to co jsi napsal je pěkný nesmysl..
  • Bud rád že se zrušili eliky na 100Hp, taky mně štve když si někdo doplní 5k cyloankou(mušle v brnku) ale je to hodl tak...

    Speciální eliky máš snad taky ne? a kde jinde je chceš vyplácat když ne na galce :D

    Dávám tomu 3dny než se tohle zamkne jako další témata o glace

    Jinak zrušení regenereace - budeš pak lidem vracet těch 420k klk ten výcvik stojí :D?
  • ano napsal co mi řekl šmoula :D kdyby mohl na forum tak to napíše on a ja souhlasím s těma speciálníma dobíječema když půl hodky mlátíš do jednoho a von si pak hodí ten dobíječ mi připadá blbý mezitím se na něj naportuje xxx lidí. Potom ja osobně neužívám na glace nic jinýho než lektvary na hp a zesik možná když zbyde dole


    dobíjení ve stoje budiž v nosville tohle bylo myšleno jen na glac

    speciální eliky měl sem nemám vypletval sem je na ibra
    pomáhám se všema ts do lv 81 pište šeptem nebo do poznámek na nick meloni

    P.S: pomoc je zdarma :gamer:
  • Tak príšte se nesťažuj když si je minul na IBRA.... zato že ty si minieš eliky nikto za to nemôže.... rada do budúcna :arrow: nabudúce si berte viac holly do raidu :pillepalle: (na to fakt nemusí byť nikto múdry...)
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)

    The post was edited 1 time, last by zabijak9 ().

  • zabi lock může jen zakaldatel :D


    piquicku, ano, proti speciálním dobiječům sp jsem taky - ne že bych na ně neměl ale mám full SP :D

    a to že se na něj naportují lidi - což takhle zakázat i křídla :)

    jinak dneska sem byl na glace ráno a byla to nádhera, přelívali jsme se ze začátku andělé démoni po celým glacu pak andělé začali vyhrávat a...všechna čest nikdo do oho jsem šel si nedal elik! ani bobr :D