"kamarádka"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • "kamarádka"

    musím sem napsat protože nevím co udělat měla jsem kamarádku se kterou jsme začali hrát nostale mě se dařilo víc než jí a dnes mám postavu lvl 56 oan se zasekla na lvl 42 a teď mě přes skype nutí jí její postavu vyquestit a pořád mi píše svoje uživatelské jméno a heslo a řve na mě atd. já jsem to vzala na vědomí a přihlásila jsem se na její účet aby si myslela že questím donutila mě dokonce jí říct moje heslo aby mi smazala postavy když to neudělám já si heslo změnila dnes nic zatím neudělala a já nevím co mám dělat předem dík za pomoc


    vea2001
  • Chytni se za stopku, di na fórum ať vám oboum dají ban :D
    Toď celá rada.

    P.S.:Moc jsem to nepochopil, plácala si 1 přes 2. ale ok no :D

    Edit: Tak ji ignoruj ne? :|
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • podle mě bys jí měla říct něco od plic.. žádná ignorace jak je vidno nepomáhá.. jsi hloupá žes jí vůbec dala svoje heslo.. a ona je hloupá, že tě vůbec k něčemu nutí a ještě takhle každému rozdává svoje údaje k přihlášení..

    pokud dostanete i díky tomuhle přiznání banán za sdílení můžete se maximálně chytnou za ruce a jít si za roh nafackovat!!! :thumbdown:
    :s1895 putko
  • tak nějak by mě zajímalo jak tě donutila jí říct heslo. vzhledem k tomu, že říkáš že přes skype tak fyzickým násilím to asi nebylo, ale to je jedno.
    spíše nechápu proč si jí nesmažeš z přátel, ze skypu a nehodíš na ní ignoraci.
    a to jak tady někdo psal, že ban nedostanou, že neřekli jména postav tak to mě celkem pobavilo. není třeba jména stačí IP adresa. takže pokud se někomu z GM kolegů bude chtít, tak se tobě i tvé "kamarádce" může stát, že se dočkáte překvapení.

    pokud ti ve hře vyhrožuje tak od řešení máš cestu ticketem.
    pokud ti vyhrožuje na skype a podobně tak od řešení máš rodiče.

    LOCK :closed4: