Mellody´s Gallery

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mellody´s Gallery

      Tákže :) Jelikož jsem trošku blázen do Anime, a nudím se.. :D tak jsem se s vámi chtěla podělit o moje výtvory z dlouhé chvíle :) Jsou trošku starší, jelikož se mi ztratilo USB od mobilu... No doufám že sa páčí, jestli ne, snesu i kritiku :) - a ne neumím stínovat a nikdy mi to nešlo :D



      Bohužel foceno při špatném světle a bez blesku...





      Ano, lihovkou se na kůži čmárat nemá, avšak bylo to kámošky přání tak jsem jí vyhověla :D





      To už je trošičku propracovanější... :)





      Kreslím na co se dá :D





      To jsem už nidky nedodělala, jelikož jsem nedomyslela kamže se mi vejde ta akce s nohama :D





      Zbytek vyfotím až bude USB ^^


      ~Mellody

      The post was edited 8 times, last by Mellody ().

    • nádhera :) žasnul jsem hodně u toho 1. .... máš nádherně namalovaný ruce, nos, prsa - části těla které mně konkrétně vbc nejdou a když je někdo v něčem lepší než já -a to je tenhle případ :) tak smekám

      jinak ten 2. obr .) ... nechceš mí taky něco "vytetovat" třeba na záda (ale asi je mám trošku větší než kámoška tak chci pořádnej obrázek)

      a to nedodělaný...sem se smál jak si drží sukni :D
    • Děkuji to se červenám :love:
      No, vždycky jsem byla takový ten snílek co se představuje v dokonalé ANIME verzi - viz. velká ňadra která se houpají sem a tam když člověk jde - ale pevná :D dále prostě kus ženský s dlouhýmy vlasy, roztomilý ale přitom zákeřný.. :D Takže umím malovat jenom holky :) Zkoušela jsem nahého chlapa, a zjistila jsem, že jsou daleko složitější než ženy.. :D třeba ty "buchtičky" na břiše spíš vypadali jak kdyby mu vetřelec vylejzal z břicha :D :D


      No jestli chceš, určitě ti můžu něco "vytetovat" avšak lihovku moc nedoporučuji :D kamarádka si na to vzala bílé tričko a nedopadlo to dobře :D Chtělo by to něco co na té kůži opravdu bude držet aspoň nějakou chvíli a nebude se to mazat o oblečení..


      Jinak ten nedodělaný.. jsem ráda že se ti líbil :D bohužel už asi nedodělaný zůstane, jelikož co jsem tam chtěla se tam nevejde, a vymyslet něco jiného - mě nenapadá :D


      Občas si říkám, že jsem měla jít na nějakou grafickou školu a né na Pramen kam choděj samí pacienti :D


      Edit: Jen tak jestli tě to zajímá.. ten 1. obrázek jsem kreslila 4 dny :D asi 50x jsem gumovla a předělávala než to došlo podle mě k dokonalosti :D

      The post was edited 2 times, last by Mellody ().

    • a víš že to ani není poznat? :) já bych to tipoval tak +/- tejden :D (kdybych to dělal já) a jenom 50x? :D já když jsem naposledy maloval gumoval jsem rozhodně víckrát a stejně se to nepovedlo...

      ten "nedodělaný" je pěkný i takhle :) kdybych se na to koukl bez tvého komentáře řekl bych že je hotový stejně jako ostatní

      tetování...kdyby to bylo černou lihovkou tak to nevadí, nosím spíš tmavý trika :D

      ohledně postav - já nikdy nemaluju nosy protože u mně to kazí, lokty mám prapodivně zahnutý, ale valchu asi někdy skusím (viděl bych to na kreslení sparťana :D) tam bude asi problém s tím že aby to vypadalo přirozeně tak musíš stínovat - psalas že neumíš (já taky ne co máš z toho :D) tak to bude asi tím

      jinak jestli chceš vidět co myslím tím když maluju já tak se koukni na 1 nebo 2link mého podpisu (nwm přesně jak to tam mám poskládaný)
    • :)

      No ono i když máš jakékoliv triko, tak se ti ten obrázek na kůži jakoby trošku rozmaže právě.. :D

      Se stínováním jsem vždy měla problém :D Ono si máš vždycky nakreslit do toho obrázku sluníčko a ňáký ty čáry.. nevím ja to vždycky udělám jen tak na oko.. :D :D

      Máš krásný styl necheš mi namalovat fénixe?? :D Chtěla bych si ho nechat vytetovat ale nechci z netu...





      Když se nudím ve škole.. :D






      Další nedodělané, ve škole... blbá kvaloita ale lepší foťák nemám :)






      .... :)






      Tak trošku experiment.. :D






      Trošku taková assasinka... :D





      Škoda že ta kvalita je na 2 věci...






      Portrét kamarádky... :D :D






      Tohle je postava z jednoho anime, avšak já jsem jí nakreslila trošku jinak - v tzv. Chibi podobě






      A tohle je obličej té postavy :)






      Miluju kočičky :)






      Další mojá ženušká :)






      Další.. trošku experiment...






      Toto je z Anime Hakouki ikdyž jsou vlastně obě postavy tak trošku smyšlené :D






      Anime - Melancholy of Suzumyia Haruhi :) Miluju takový praštěný holky :)






      A toto dílo je mého bývalého kamaráda :) Je to ukrajinec a myslím si že na pekaře má o dost větší talent ;) Ach ta láska to kamarádství tak kazí... To je zatím vše :) Doufám že se moje čmáranice líbí :D


      The post was edited 2 times, last by Mellody ().