Zlá Aura!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Story:
    Píše se rok 1243 po zrození Barbory Ancelloany. Nadchází 12. měsíc v roce a přichází zima. Zima, právě k nám do NosVillu! Zima obnáší mnoho radosti, dárků, zimních sportů, koulované, stavění sněhuláků, iglů a mnoho dalšího! Ale také sebou přináší nebezpečí. Kruté mrazy, bičující vychry a červené čumáky. Ale to není všechno! Zima.. období, kdy ožívá nebezpečný Král Sněhuláků s sebou přináší i řady krvelačných monster. A je jen na nás, aby jsme tuto hrozbu zastavily. Zima s sebou přináší i Zlou auru, která posiluje všechny zlá monstra.. a také obrovského, zlého a všemi obavaného, znetvořené dvojče našeho malého, roztomilého Rudolfa bušíka.. Krvelačný Rudolf, už je na cestě s celou armádou monster. Chceme-li alespoň snížit nebezpečí, jeho zlé aury, která se šíří všude kolem a ovlivňuje naprosto vše, kromě dobrodruhů s odhodlaným a pevným srdcem, musíme zničit nejsilnější jedince těchto armád! Proto vás vyzívám NosVille, pomozte malému Rulfovi na jeho cestě, za zničením zlých kreatur!
    Stručné Info od Autora:
    Takže, toto jsem vymyslel během 10-ti minut :D. Je to takový malý příběh, k následnému "Eventu", který plánuji. Původně jsme něco podobného s Pidlem pojmenovali po stopách příšer a měl to být rodinný Event, ale jelikož z toho nic moc nebylo a já dostal chuť, jelikož se blíží zima to trošku oživit :D.
    Klíčové Informace:
    Akci odhaduji na Neděli 2.12.2012
    Čas: Odhaduji mezi 13:00 - 14:00 max 14:30 by jsme měli být hotovi :D
    O co vlastně půjde: Z příběhu jsme s dočetli, že budeme zabíjet tzv. "Generály" příšer. Tím se myslí Obří Chicky apod. Podle počtu lidí a lvlů mi nedělá problém začít v Prériích s doly na Chickym a skončit v Jedlovém lese na Kamenném Sladovi :D.
    Kde bude sraz: Sraz bude v dobu a den, jež jsem napsal výše na ch5 u studny v NosVille.
    Menší pravidlo: Nikdo u sebe nesmí mít žádný druh Rudolfa Bušíka, toho budu mít u sebe pouze já, bude představovat toho, jež jsem napsal v příběhu :D.
    S sebou: Dle potřeby svačinky, elíki, Sp karty :D
    To je asi vše, ještě dodám, pokud vás Event jakkoliv zaujal, napište svým přátelům a rodině, jelikož na fórum moc lidí nechodí i kdyby vás to nijak nezaujalo, prosím o rozšíření informací, pravděpodobně 10 minut, před začátkem napíšu repro :). Těším se na účast!
    A ještě dodatek: Tato akce je výhradně pro zábavu, odměny nečekejte! :D
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Jo tamta bestiéé :D. Mno uvidíme podle lidí :D. Mohla by to být sranda :D. Hlavně nezapomeňte, chcem velkou účast, tak rozepisujeme dál :D.

    Edit:// Jo Shali, můžeš vzít i toho krvelačnýho, jestli ho někde seženeš, očemž pochybuju, jelikož byl jenom z plavidel a chytit se nedal, ale jestliže ho máš, tak ho véém bude prča :D..
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Mno.. není :D. Jelikož Malýho budu mít já jakože toho "příběhovýho" xD, ale jestli ho zvládneš udělat neviditelnym je vítanej :O :D.
    PS: Schovanej v křoví neznamená neviditelnej a né že mi tam budeš lítat s Jájou! xD Ale Dengíí, vždyť máš i jiný NosMáty (př. slepice, teda doufám, jen jsem hádal :D)
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Sasu pěknej příběh, 10 minut? ?( Mám co dohánět :D

    Jinak 100% příjdu, bude prčka, jinak tamtu bestii jsem tky neviděl mrtvou, jde to vůbec zabít?:D
    Těším se, bude prča koukat jak tam jdou i lv 20 a hebaj tam :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Určite prídu pokud mi do toho neco neskočí. Ale mam dilema, mam vzít luka nebo maga :D? kdyby neco tak skype (pridejte si me na fóru do prátel nebo mi napíšte PM)
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
  • Hezkej příběh, a nevim proč se tu někteří baví o tom že by nedokázali na něco takovýho přijít za 10 min. Já bych to dal v poho... za 10 min. Nevim jesi přijdu. Buď budu něco zařizovat nebo trollit na minecraftu. Uvidíme jak to stihnu ;) Jinak hezký.
    P.S: furt tu mluvíte o slepicích... Dander vás nenapad? (každej ho ale nemá)
    :love:
  • Vítězslav oki když to vymyslíš, vymysli mi vlastní bibli do 10 minut :rofl: (<<<a muj oblíbený smajlík rofl :D)

    No já dnes dorazim, inkognito :D, dorazim za mího luka a toho určo nikdo nezná :whistling:
    Už se těšim až uvidim mrtvou tu hnusnou blbou bestii :monster: :cursing: .
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)