Něco pro smích ale i k pláči.

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Něco pro smích ale i k pláči.

      Sem do téhle sekce bych chtěl aby přišli ftípky ale klidně i smutné věci.
      Jako třeba to s tím methylem dost smutné. a vtípek tak se držte pravidly at se můžem taky zasmát a nejen zasmát.


      Přijde maník k doktorovi: pane doktore nemůžu přibrat.
      Doktor mu povídá přejdeme na experimetální léčbu musíte vše pojídat zadkem.
      A přijdte se mi za měsíc ukázat.
      Za měsíc přijde sotva se procpe dveřmi a doktor povídá jé pane já vás málem nepoznal.
      Koukám že léčba zabrala, můžete opět přejít na stravu ústy.
      Chlap odchází z ordinace a strašně kroutí zadkem. doktor ho zastaví a ptá se máte problémy se zažíváním?
      Maník odpoví ne zrovna cucám bonbon.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Můj vtípek bude asi hodně sprostý. Ale prostě.. mě dodělal.

      To takhle byla jedna adeptka na zkoušce z anatomie, ale protože byla trošičku dutá, tak ji hrozila čtyřka, jenže onen zkoušejici mel pochopeni pro studenty a tak ji dal zachraňující otázku: "Z jakého svalstva jsou stydké pysky?" Ona dívčina se zamyslela a nesměle pípla: "Z příčně pruhovaného?" A zkoušejícímu nezbylo než ji říci: "Tak si s nimi zatleskejte a přijďte příště!"


      - nevím jestli znáte všechny druhy svalů, ale snad z vtipu je to pochopitelné.

      I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
    • _Zx7PWqb0wg
      písen o Pančovaném alkoholu. už to asi není aktualní ale je bezva.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.

      The post was edited 1 time, last by pidlo ().

    • A další příspěvek ten na kole nevěřili by jste že bydlí vedle nás . UxIJc90fo_4
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.