Caligor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Mám dotaz na všechny hráče. PROČ SE SAKRA NEZABÍJÍ CALIGOR ALE JDE SE JEN PVP? Je tak těžký jít do toho Caligora? Teď je prostě nemožný získat 7.SP, sice vím že na wara (pro mě) je na prd, ale prostě když už nic tak do sbírky. Pověst z toho není tak proč se řežou jen hráči mezi sebou?
  • Na to ti jednoduše odpovím :)


    Lidi se nemužou domluvit v takovém počtu obzvlášt když jsou tam 2 strany které si navzájem nemohou psát. PVP lidi na Calim jsou 3 druhy.
    1) Získává body aby měl odměnu
    2) Nechápe že z toho nic není
    3) Zabíjí pro zábavu
    Taky bych byl rád aby se zabíjel a dal by se kdyby tam nebylo PvPčko, ale lidi kvuli tomu že se nedává tam už nechodí, tudíž se tam lidi jen zabíjí a opravu 7. sp nelze získat. Já osobně bych ji rád měl. Už jsem měl 1.,2.,3.,4.,5.,6.,8. ale 7. nikdy. Hrozně rááád bych měl na lukostřelcovi Lovce Démonů ale bohužel jedině koupit od hráču co ho mají :( Stejně jako tobě mi to vadí ale jediní kdo s tím něco mužou dělat jsou GM které napíšou hráčům aby utočili do Caliho. A pak když něco takového jednou ročně udělají, SP stejně nepadne. Bohužel si ji bud musíš koupit nebo být bez ní :(
    :altx:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • 7 Sp na Wara

    To že je 7 SP na nic néní zas tak pravda .... Mám ho + 2 a zabíjím + 9 possiky protože umím dát hezky combo a jen na dvacku mu dát okolo 7k a když má člvěk 80 % Redukci cooldownu to znamená že spamujete spelly jak blbý a on nemá co dělat protože má stun a potom co vám zkončí buff (po 12 sek) tak dáte dvacku znova taky proč ne když už nemá CD ?! Takže pokud umíte dát body a hrát s ní je určitě použitelná ... Ale hlavně na Warce je strašně kawaii :altq:
  • Pokud nebude velké štěstí na lidi, tak si budeš muset kartu sehnat (na wara teď jednu 7sp mám). Protože i když se najdou lidi co ho chtěj sundat, jsou tu tací co nemají problém na ně naházet všechny spelly. Samozřejmě často tu jde i o status %. Protože ti co prohrávají, často sundaj světelku, daj si bojovku a dou do druhé strany místo do bosse. Samozřejmě tadle taktika je naprosto k ničemu, protože tím strádají obě strany + - stejně a to znamená že stejně v tom případě bude mít caliho druhá strana. Problém této věci je jednoduchej, pokud lidi začnou mydlit nepřátele, aby jim tolik nerostly ty %, tak si sami zpomalej růst % (z dmg kterej by mohli dát během toho do caligora), jen se tím obě strany tak zpomalí, že se to do té hodiny nestihne. :cookie:

    Edit: Zein: Nemám ponětí, jestli o tom víš, ale neplatí instantně že + = DMG. Od DMG tu máme věci jako job, eq, víla, rezi, schopnosti, lvl, mušle, doplňky, kostýmy (tím chci říct že je tu spousta věcí na čem záleží).
    To že máš např. 6SP +0 nemusí znamenat že nemáš dmg
    A naopak 6SP +15 nemusí znamenat největší dmg na serveru. :stick: :done:

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().