Ts 55

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • 1. TS55 je jak je Fernon skrýš úplně dole - napíšu ti cestu z Nosville :) Nosville - Nosvillské louky - Slunečné louky - Strážní Zajištění Fernon - Fernon Chrám 1 - Fernon chrám -1 - Fernon Chrám -2 - Fernon skrýš 1 - Fernon skrýš 2 - Fernon skrýš 3 - Fernon skrýš 4 - Fernon skrýš 5 (prostě co nejvíce dolů) a tam ho najdeš :)
    2. Ano - TS 55 je velmi těžký protože je to poslední TS z aktu 1... Budeš muset zabít Fernon Druidy 17 (Voda) - útočí podobně jako lovec (Bouřku) a pozor - mají velký útok
    3. Rada - Vezmi si s sebou nějakýho holyho a WK/Wara :D
    :veloce:
  • Je to jedno z nejtěžších ts ve hře, v porovnání obtížnost:lvl tak bych řekll že po 2. a 3. ts 90 je nejtěžší vůbec...

    popis: jak už bylo zmíněno máš za ukol zabit 17 dryád(setkáš se s nimi i v ts 54 tak jestli ho máš za sebou víš co tě čeká), kolem pobýhají "brambory" ty berou cca 100-200, zaibjí se snadno ale když je zabiješ tak bouchnou a seberou ti tuším 400Hp...není to moc ale brambor je hodně a když je zabijím tak mi nestačí ani 50k HP když nezabijím tak oni svím počtem zabijí tebe(mně už ne, mám přece jen o hodně lepší obranu a HP než průměrný 55lv. :))

    Taktika: chodit v klidu, pokud nejsí war zdálky zabijej brambory/vem si nosmáta toho dej k nim a zastřel je -> pokud nejsou u tebe neuberou t HP. Dryády zabijej až když kolem sebe nebudeš mít brambory nebo málo(cca 5 max.) Pozor na poslední místnost, tam je tuším 10dryád v místnosti a je tam fakt hodně brambor, jakmile vkročíš do místnosti jdi do pravého horního rohu, zabij nejbližší dryádu a snaž se zabít brambory, ale zdálky tak aby ti neubrali(toto nejde u wara - proto jestli jsi war vem si fakt hooodně eliků a jídla) celou místnost pak zabijej tak že zdálky sejmeš brambory a pak dryády, war stejně ale zabije brambory "natvrdo" zblízka pak dryády, během toho se elikuje

    TIP: vem si s sebou kámoše, luka a hollyhov - luk zabije brambory a holly healuje +dává bufy
  • TS 55 je obížné, já to dal na 1. pokus s 99obr elíkama a 1 warem.
    Jenže taky ehm.... já to dělal až na lv 65 tkže to bylo lehčí.
    Co sí vzít/koho vzít: Vezmi si s sebou elíky, pár jídla na + hp, nosmáty, hollyho/wk/wara/berse/lovce nebo případně popros o buff wk/hollyho.
    Poslední místnost: Pokud máš někoho sebou tak (jak už bylo zmíněno) jdi do práveho rohu nahoře, je tam nejvíce místa a je to nejlepší výchozí pozice jak tu místnost celou pozabíjet.
    Jak už bylo řečeno bacha na brambory(jestli-že si war tk by pomohlo kdyby jsi dal skill a do 1-2 sekund po zabití brambory zmizel od ní, ten efekt co ubírá hp je tuším až po 2 sekundách), dryady= zákeřný potvory, nezkoušej jít na několik najednou (vždy se ti stane že jsou tak postavení, že budou do tebe utočit vždy 2 dryady, zde hodně uplatníš elíky :)).

    Je dobé dryady zastunovat (war = ztráta paměti-má na to 2 skilly a 1 z nich je ploch a + má šok, lukostřelec = blesk, zmrazení, ztráta paměti, šok, mág = ztráta paměti-má na to u reda 2 skilly + může použít hoření, na dryady velmi účinkuje).

    Toď asi vše, pomohl bych ale zítra jedu na zkoušky do Prahy, asi na 3 dny, a NT se přes prohlížeč na Notebooku blbě hraje :).
    Takže držim palce ať se ti to povede ;) a pěkně jim v tom TS namlať :phatgrin: :minigun:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • taky jsem ještě neviděla dryádu se stunem. nejjednodušší způsob je poprosit vyšší lvl na pomoc a vzít si sváči protože v poslední místnosti je vážně dost brambor.. a ty většinou sejmuli toho prcka co jsem mu pomáhala.. za pomoc jsem dostala cca 16k tuším za splněné ts a Q s expem takže zadarmo to není :evilgrin:
    :s1895 putko