Nezmizíbedny z raidu ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nezmizíbedny z raidu ?

    Dobrý den nezmizí ty bedny z jacka raidu ? :) aby jsem si mohl být jistej mám jich něco málo přes 200... :love:
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Tuším že ano, tedy aspoň loni sem je po eventu neviděl ^^
    A jestli jich mas pres 200 tk to neprodavej ale otevri xD 200 beden hm= tak 10-20 budu by padnout mohlo :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • No jo ale když se lidem nechce hledat na fóru tak je to těžké no :sleeping:

    Myslím si že zde bylo vše zodpovězeno a chtělo by to :tclosed: :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml :a já si zase myslím že to zase přeháníš o close žádá zakladatel tématu a nebo o tom rozhodujou moderátoři v žádném případě ty.
    Jinak k tématu ano veškeré věci z eventu zmizí teda ty co byli na drop takže cukrovinky sirupy a bedny. S tarotkama si nejsem jistá ale můžete se na to kouknout sami mělo by to být vždy u toho předmětu napsané když ho rozkliknete.
  • Tak zaporvé:oujeacekxml nebo tak nějak... na foru to v dobu kdy jsem to napsal nebylo
    A zadruhé:zajímalo by mě jestli to zmizí i z bazaru protože to tak vypadá že lidi co to ta maj dělaj jako by se nic nestalo...
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Aal eco ten bazar ? já vím že to může být buglý tky sem měl... ale ten bazar mě extra zajímá.

    E:Jejda já jsem ale... nosmall ne :P Nosbazar.
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • jakej nosmal?? z eventových věcí co padají z beden nic co je i v nosmalu není..

    děláte jako by to byl první event a jako by to byli jediný věci, co by nemohli zmizet.. krom občasného bugu zmizí většinou vše co se dá dropovat při eventech.. nebo vyměnit u eventových NPC typu pytlíku a pečetě..

    chce to jen zapojit to kulaté co sedí někdy dost zbytečně pevně usazeno na krku( asi aby do něj u některých nepršelo)
    :s1895 putko
  • Píšu zbytečně ale viz. edit :) editnul sem to -_-
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • Tak za 1. to psala lenka o tom že to je na fóru


    luaks wrote:


    Tak zaporvé:oujeacekxml nebo tak nějak... na foru to v dobu kdy jsem to napsal nebylo
    A zadruhé:zajímalo by mě jestli to zmizí i z bazaru protože to tak vypadá že lidi co to ta maj dělaj jako by se nic nestalo...



    2. příště lépe čti
    a za 3. Jestli to z NB nezmizí tk to bude následovně: Člověk si koupí bednu z NB, chce jí otevřít a aha? nejde to.Nějak takhle to vypadalo když jste se pokusili otevřít vánoční plavidlo mimo event.
    Neotevřelo se a byl to jen item k zahození.

    Jinak: Ono se to někdy bugne, zkoušel jsem jestli to půjde příští event použít a nejde to.To vánoční plavidlo mám furt tk to zkusím ale podle mě to dopadne jak s tim valentýnem :( prostě to nepůjde :( ale i tak to zkusím :gamer:

    EDIT: Ano většina lidí dělá že se nic něděje, čekaj že se to bugne :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Toto není sekce diskuze ale pomoc a otázky takže tohle uzavřu myslím že už tu to bylo řečeno několikrát a to že to někteří lidi neumí pochopit tak ještě jednou a naposled
    ITEMY, KTERÉ ZMIZÍ PO UKONČENÍ EVENTU:
    Žluté dýňové cukrovinky (event)
    Černé dýňové cukrovinky (event)
    Taška se sladkostmi
    Pečeť raidu Jacka O'Lanterna
    Halloweenský svitek přeměny (event)
    Dýňová hlava (event)
    Dýňový sirup (event)
    Skříňka z raidu Jacka O'Lanterna
    Tarotová karta Halloween [Drákula] (event)
    Tarotová karta Halloween [Duch] (event)
    Tarotová karta Halloween [Dýňová hlava] (event)
    A ano i bedny z nosbazaru zmizí. Nezůstanou tam.

    The post was edited 1 time, last by magua ().