Buffy a debufy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • No je to nepřesné duch orla může mít jen WK, Kůži ze železa jen war... ale když počítáš ty buffy co můžou mít všichni tak asi takhle: (počítám jako buff i ancell atd.)

      Mág Aura 2x (léčící a odolnost Ledový štítek Jen pro sebe - 2) - Red: 1 Holly: 2 Ice: 1 DG: 2 Vulkán: 2 (Ale hodí se jen pro vulkána) = 8 (2)
      Luk Rychlost (Smaže se Větrným Běžcem a Duchem Vlka - 0)- Lovec: 1 (Běžec se smaže duchem vlka) Vrah: 0 (Jen pro sebe) Ničitel: 0 (Jen pro sebe) Ale zato WK: 3 :) Cannon: 3 (Ale hodí se jen pro Cannona) = 4 (3)
      Bojovník s mečem - War:1(2 - Který dává vlastně 2 - Sprint a morálka :D) Ninja 0 (Jen pro sebe) Křižák: 3 Zuřivec: 0 (Jen pro sebe) Glad: 0 (Jen pro sebe myslím) = 4
      Jenže od crusse se 1 smaže duchem medvěda a běžec se smaže duchem vlka takže : 16(+ 3 + 2 =5) za SP,Elík útok,obrana,exp(energie se smaže medvědem) = +3,Zesilovač,Ancell,Požehnání Kamene Duše (Nosmáta ne - není pro postavu) = +3 A potom ještě dává nějaké zvíře buff - Mrazivá Fibi,Vaječná víla = +1,Ten takový papírek co zvyšuje o 1 útok/obrannu/obojí = +1
      Takže: 24Buffů (Jestli počítáte ty od Vulcana a Cannona tak tedy > 29)
      E1: Debuffy přidám kolem tohoto týdne (pokud nebudu líný :D) teď už se mi to nechce zjišťovat (to dá zabrat)
      E2: Některé buffy se smažou silnějším viz nahoře
      Doufám že se vyznáte a myslím že je to vše :D
      :veloce:

      The post was edited 1 time, last by Keram10216 ().

    • No máš to nepřesně

      buffy: každý mág krom holly má 1 ->6bufů
      lukostřelec: oko, medvěd, vlk, světlo ->4
      war: moral, sprínt, požehnání utoku, nabití -> 4
      eliky na buff krom energie ->3(i exp elik)
      požehnání sovy/prasete/vaj. víly ->1
      na glac raidu sfvětle jsou 2 buffy(nwm názvy)
      20bufů, pokud máte sp bez vlastního bufu, jinak 20+svoje jedinečné buffy (můžete mít)

      debufy: těch je fakt hodně, z nejznámějších: šok, krvko,ztráta paměti, ztráta paměti silná, dech, down, "to na krtik", chlad ->8 a to nejsou zdaleka všechny :D pak x druhů hoření, krvko má taky víc urovní atd atd.
    • No tak nabití jsem nepočítal jelikož to má jen war(základní postava a SP2) a luk(základní postava a SP2) > nespravedlivé pro mága. Jinak DG má 2buffy a vulcano a cannon mají buffy co pomáhá jenom stejným SP a požehnání útoku jsem počítal u cruse - 1 (Ty buffy co zvýší útok a obranu nebo co [Cruss] tak ty nepočítám protože je nahradíš elíkem a medvědem) P.S. Na glac raidu jsem nebyl takže nevím a navíc jsem počítal jen SP,Elíky,Nějaké Spešl Itemy a Buff od zvířete (když má) A prase ti buff nedává ne?

      Takže jsem počítal správně je to 24 (A když počítáte i od Vulcana a Cannona [Sice pomáhají jen stejným SP ale pořád je to buff :D] tak 29)
      :veloce: