Adventní kalendář 2016 - otázky a debata

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Adventní kalendář 2016 - otázky a debata

    Zdravím,

    Kontroluju si tak odpovědi v kalendáři, otevřu si to poprvé, první políčko, zadám své údaje které zadávám furt, a vidím že tam mám 1 nezkontrolovanou věc, tak jsem si to otevřel ještě v anonymním okně, zadal jsem úplně ty stejné údaje které zadávám vždycky, a tam mám dvě zbylé, jak je tohle možné ?:D


    prntscr.com/df09no

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Mám tam to samé..nicméně je jasný že to ten systém vyhodnocuje až po tom co je konec..v průběhu zítřka už to bude označeno dobře, ale tohle mi nejde do hlavy.. že při normálním prohlížení vidím 1Otázku, a při anonymním na tom samým 2, i přesto že odpovídám furt přes normální režim:D




    /// Tak už jsem zjistil příčinu nejspíše, je to tím že chrome si pamatuje mojí adresu, ale s gmailem, nicméně stejný využívám i na seznamu, takže jedna odpověd je se stejným emailem ale koncovkou seznam.cz a druhá s emailem.cz :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 2 times, last by EmptyLover ().

  • Popravdě, nikde není psáno, že je to event určený pro malé levely..a co se budem hádat o malých levelech ? Ta hra už je tady v evropě 7 let, jestli si furt malej level, tak si hold na to musíš zvyknout...si vem kdybys teď začal hrát hru která už jede 7let..myslíš že by na to někdo bral ohled ? Já třeba zkusil hrát jeden čas jedno z nejznámějších mmorpg, a bylo to tam horší ještě než tady, mohl ses ptát kde koho 50% lidi afk, 45% dělalo že je afk, a 5% čistej ignor

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Smrtko tak tu shrnu a odpovím na tvoje nesmysly. "Dají se ty stromy splést se stromy z Tundry" - aha, ok, to že v MItgardu jsou tmavěji (a to o dost) nasvícené a je tam jiné pozadí, to tě asi netankuje, že? Splést si tohle je jako si splést auto s kolem.
    "Není to pro malé levely" - oh w8, ona tahle hra byla někdy zaměřena na menší levely? Každý kdo tu hraje už nějakých těch klidně 7 let mi potvrdí, že NIKDY se na malé levely nebralo zřetel, a to nemluvím jen o CZ NosTale ale obecně o evropském. Krom toho co si budeme nalhávat, level 50 dáš rychle i když u toho nebudeš sedět 24/7. Za den jsi schopen dát lv 20 bez nějakého tryhardu od lv 1 a za týden lv 50 je doma. Člověk co přišel před týdnem na NosTale bych řekl, že o fóru ani adventním kalendáři neví. Navíc ani nezmiňuji to, že většina malých lv stejně odejde tak po lv 30-40 protože je to přestane bavit kvůli ne moc aktivní komunitě.
    "Spousta lidí nebyla v Mitgardu" - heh, asi mi nebudeš věřit ale o tom ten event je, o zkušenostech nebo o počtu přátel ve friend listu, kterých se můžeš zeptat na odpověď. Ani se už nebavím o tom, že každý den někdo do repra napíše odpověď nebo se zeptá jaká je odpověď na otázku v kalendáři.

    EmptyLover: Tak to je s každou MMORPG hrou, která už nějaký čas běží. Dokonce i moba hry, kde je veřejný chat, se začínají k tomuto trendu stáčet.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Ano na dvě kategorie, takže 49- a 50+, lv 1 ti určitě u 50- něco zabije, to samé lv 50 na 50+, že? Já si ty eventy moc dobře pamatuji, jak za menší tak větší levely, vždy to bylo přednostně dělané pro ty vyšší levely v dané skupině, tak prosím, pšššt.

    Edit: Ještě si moc dobře pamatuji jeden z posledních mobspawnů, kdy na 80+ kategorii nikdo nebyl schopen nic zabít, protože level 90+ tam byl snad jenom jeden hráč. Až když se po několika minutách podařilo přitáhnout 90ky z glacu tak se to začalo dávat, bez nich jsme nezabili ani 1 moba, protože jakmile si tam vešel, instantně si zemřel.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Jednoduše..na tom screenu je vidět že ''Sněží'' Sněží pouze na jedný mapě. na midgardu a dost debat.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Odpověděl jsem : Z toho, z čeho se to získává..i na německém a španělském to řešili na FB :D většina dala opravdu tu věc

    Ale otázka je opravdu matoucí, ale už to bylo i dříve a uznáno bylo více druhů odpovědí (Mám takový dojem)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Celkově nejmenší počet pokud by se dalo uznat cokoliv, tak je 0, jelikož můžeš použít amulet návratu/ křídlo přátelství na někoho kdo tam je ..:)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao