raid jakc o lantern odměny pečetě questy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • raid jakc o lantern odměny pečetě questy

      Nelíbí se mi že za questy dostanete defakto jednu pečet za quest.
      Nelíbí se mi že každý potřebuje na vstup pečet.
      Líbí se mi cukrovinky i to jak je raid lehký.
      Vadí m iže když sem byl 30 raidů že sem nedostal bušíka moc bych ho chtěl snad to bude na vánocích jinak.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Ano, ty tašky za pečtt jsou divný, ale dostaneš k tomu i 10% zvýšenej exp takže před lod to dej a bude to :), na vstup 1 pečet...aspon těch raidů nebude tolik a každej musí aspon trošičku máknout(musí se i otravovat s koupí, pokud je línej jít drop) a že ti nepadl buš za to může jen tvoje smůla, nebo to že bydlíš kousek ode mně a seš v dosahu mé smolné aury
    • Mě to s tou pečetí připadá dobrý, protože na jiných raidech si pečeť musí sehnat jen šéf> ostatní členové se tam vetřou a ten, kdo sehnal pečeť z toho má možná tak jen o trochu lepší truhlu, na čemž stejně nezáleží, v případě že padnou šperky (tímto myslím třeba DC raid). Že si musel shánět pečeť každý člen bylo i (pokud vím) v létě, ikdyž tehdy byly ty pečetě přemnožený. Ty Halloweenské pečetě stojí přibližně 100k/ks, to znamená 1,5kk na celý tým, ale to napravuje ta možnost denního Q, za který dostanete věc na výměnu za pečeť. A ten buš je podle mě stejně slaby, na vánocích taky na raidu padá myslím jen normální santa, ale já dostal z bedny za ponožky EX, takže možná budeš mít štěstí :thumbup: . Předloni to bylo lepší, to padaly z Halloween raidu dýně EX a šlo to chodit s jájou.
      Pomůže pls někdo s písečnýma trpaslíkama na 5 sp? :blackeye: :blackeye: :blackeye:
    • Ano, říkám že raidy dou od 10 k 5...je to škoda ale co se dá dělat no....

      Jinak...mně osobně překvapilo že letos je buš ii za normal raid, tkže to je jedno z +

      A k bušíkovi, i ten obič je dobrej, já ho tahám na OB(vyžírka), do sopky(náhon přežije), měl jsem ho i na pár q v sopce(ale je tam horší než obyč, i když pořád to jde) , na LOD a někdy na glac(ten efekt je luxus)

      PS: to že ti za celej denní Q padne pečet je blbost, kdyby se dalo zvolit jestli např. požehnání NEBO 5pečetí bylo by to lepší <---příklad
    • Tak me taky docela stve, ze musim mit pecet i kdyz nezakladam :( Kdo to ma furt chodit dropovat.. Nejlepsi event byl pred 2 roky. Nic se dropovat nemuselo, chodilo se v jajikach s prckama, padala dyne-ex z bedny raidu. Chtelo by to nejakou extremni zmenu. Jak je tenhle event uz po 3. tak mi pripada takovej monotonni :D Lidem, co ho dou poprvy se nejspis libi, ale me to nudi. Prvni den sem nadsena a zkoumam co je novyho, pak zjistim, ze akorat cepicka, (protoze buse uz mam z minulyho) a muzu si jit zase sednout do nosvile. Trosku ozivit by to chtelo pro ty, co uz zazili minule eventy :(


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Já bych tam dal míň dropu, víc qestů. S tim před-loňskem je to pravda, ikdyž to jsem ještě neměl jaju ;( . A asi kvůli tomu to udělali, že tehdy bylo málo jájů, proto je povolili. A přidal bych do odměn i koště, protože jediná možnost jak získat vozidlo bez NM je koupit, nebo 1. místo na ten FanArt(nezapočítávám k tomu svitky pohybu). Potom by byl dobrý nějaký drop pouze z těch bušů na raidu, taky jako denní Q. Možná to příště splní naše očekávání. :beer:
      Pomůže pls někdo s písečnýma trpaslíkama na 5 sp? :blackeye: :blackeye: :blackeye:
    • já bych byla pro to co bylo loni.. za 5 pytlíčků bedna.. jinak raid mi přijde lehčí než loňský.. o buše moc nestojím, mám xku už 2 roky. super novinka jsou tarotky

      obrovské mínus pro mě je to, že se nezachoval vstup všech členů při vstupu zakládajícího člena..
      jinak hodnotím vesměs kladně.. svačinky a černý bonbonky papám při dropech na WK Qty a je to zadarmiko :)) :love:
      :s1895 putko
    • je to dobre nastavene
      - 1 pecet pro cely team? ... pak by hraci jen staly pred raid a spamoval vem ... takhle aspon nekteri prinuti jit do sveta a neco zabit :D nez zevlovat v Nosvvile pak Lod popr. glac :D
      bohaty at si koupi aspon chudy vydelaj .. . zkusil jsem za den 40x 99 curkovy v klidu a dobre se prodava :D ... prvni dny
      - Dyne bus dropuje z bedny raidu tak nevim proc stezovat

      porad chcete hru ulehcit ... kde je ten "adrenalin" :D
    • Ten bušík je sice základní chtěl bych ho pro přítelkyni stojí jen 1,5kk Ale pro mě to je dost. Vytáčí mě že někdo r1 bednu a má ho s první.
      já 15beden r4 a nic.
      Škoda že to není nějak takhle r0 0% na buše r1 10% r2 20% r3 30% r4 40% r5 50% r6 60% r7 70% vím chtěl bych moc ale tohle se fakt nedá 3 dny zmařený raidama a ani jeden bušík.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.

      The post was edited 1 time, last by pidlo ().

    • Třeba to by byl jen návrh.
      Ono totiž někteří jinak než koupením si toho buše nezískaj víš? proto mě vytačí ta náhoda někde na netu sem četl že nějaký server má questy za questy můžeš získat buše jenže víckrát toho buše získat už nemůžeš a pak tam maj za ty pečetě a bonbony questy. Ale netuším jestl ito je pravda třeba je to fake jako terramage.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Takže vlastně skvělý!!!!já čekal že žádnej bus z raidu nebude!:)
      super takže u mne to bude vypadat asi takhle:flinty /pečeťe jes
      A to že nepadají neznamená že je mít nebudete,jelikož(no dost blbej příklad)taky m :)oc nepadali keng a jack penove tak teď budou /ne budou padat dyne :)
      a jak se prodavaj
      fakt??? 17kk jenom z bonbónků?twl
      Back in action :3
    • Nostale je celej jeden stereotyp.. Chapu že je těžký vymyslet něco novýho,ale prostě.. kdyby si vzaly základ ten raid-ano raid bych nechal,možná něco poupravil atd.ale všeobecně ten event by se dal upravovat rok od roku-určitě by se pár kreativních jedinců co by to gf naplnilo nápady našlo.. :D -raid je nudnej jako roky předtim,takže já maximálně zapnu nostale a afk,ty co zažily první a druhej už to holt nebaví,a na ty by se mělo gf zaměřit aby je prostě nějak chytly...
    • Carls wrote:

      Nostale je celej jeden stereotyp.. Chapu že je těžký vymyslet něco novýho,ale prostě.. kdyby si vzaly základ ten raid-ano raid bych nechal,možná něco poupravil atd.ale všeobecně ten event by se dal upravovat rok od roku-určitě by se pár kreativních jedinců co by to gf naplnilo nápady našlo.. :D -raid je nudnej jako roky předtim,takže já maximálně zapnu nostale a afk,ty co zažily první a druhej už to holt nebaví,a na ty by se mělo gf zaměřit aby je prostě nějak chytly...
      naprosto s tebou souhlasim! kazdy rok cekam na nejakou zmenu, na novinky.. a furt je to stejny. takze prvni den zkouknu co je novyho, zjistim ze nic a du dal sedet do nosvile :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Fildes wrote:

      Já bych tam dal míň dropu, víc qestů. S tim před-loňskem je to pravda, ikdyž to jsem ještě neměl jaju ;( . A asi kvůli tomu to udělali, že tehdy bylo málo jájů, proto je povolili. A přidal bych do odměn i koště, protože jediná možnost jak získat vozidlo bez NM je koupit, nebo 1. místo na ten FanArt(nezapočítávám k tomu svitky pohybu). Potom by byl dobrý nějaký drop pouze z těch bušů na raidu, taky jako denní Q. Možná to příště splní naše očekávání. :beer:



      Vozítko je myslím z nějakého TS v poušti a to Velbloud - pomalý moc krásy taky nepochytili ti co na něm sedí ale aspoň něco :D
      P.S. Já se tedkom rozhoduju jaké koupím vozidlo :D
      :veloce: