Informace o Haloween eventu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Informace o Haloween eventu

    Dobrý den nechcete už konečně napsat jak to bude s tím Haloween eventem ? protože to jinak beru jako blbost v kalendáři to je ale na foru nebo webu ne :( doufám že mi sem nehodíte odkaz na minulej haloween event -_- :)

    //edit: magua: změněn nadpis
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • Ale není :)... max. v kalendáři kdy to bude ale ne informace detailněji...
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
  • P-S-Y wrote:

    detailněj to obvykle bývá bud den před eventem nebo týden...já tipuju že v úterý to hodí na blog

    Ano, je to tak, jak pise P-S-Y, info na blogu se teprve objevi. Info v kalendari je spravne.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Díky za odpověd :) můžete lock.
    MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
    Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
    Je to prkotina...
    A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...