Onyxové křídla nebo Křídla Víly?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Onyxové křídla nebo Křídla Víly?

    Zdravím,

    Jaké jsou vaše názory, klady a zápory těchto křídel a jaké by jste zvolili ?

    1. Onyxové křídla

    Je zde 20% šance že se spawne váš stín( ve vašem okolí ) a použije stejný SKILL jako vy, s tím že dá hit za 50% (Taktéž může missnout, ale může hitnout někoho dalšího (Pokud se jedná o plošný spell)

    2. Křídla víly

    Je zde 7% šance že se vám obnoví CD na vašem skillu který jste použili, a tím pádem ho můžete použít znovu

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Ale zase onyxky nezabíjí, pouze sníží HP na 1, nedávají ani debuff / stun, je to takové dilema no:/

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • nejde jenom o velký dmg aby onyx dal taky velký dmg, tam jde o to že když má někdo červené hp, ty mu vemeš na skill 95% toho co mu zbývá tak ho onyx prostě nedorazí, takhle kdyby se stalo že třeba kopím mnicha někoho hitnu za 95% hp, a 7% se mi to obnoví, tak ho tim druhym sesmahnu ... ale vážím si každého názoru snad mě to nějak utvrdí v tom co je lepší co horší

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Myslím si, že pro tebe,konkretne na glac, by byly výhodnější křídla víly. Jelikož spoustu lidem dáš i přes 75%HP na hit, tak ti je klon celkem k ničemu, protože ho to stejně nedorazí. Za mě tedy křídla víly. Kdezto na pvp bych volil onyxky, z důvodu opačného než jsem psal víše. Snad jsem pomohl .. :alty:

    The post was edited 3 times, last by Tadeaš ().

  • Tak závěr z mého bádání.. dal jsem si vílí křídla na jajamaru..zkoušel jsem všechny spelly spamoval, některý dokonce i zrychloval přes marua, s 10%cd navíc, po cca hodině se mi ani nepodařilo pustit jájíky 2* ( tak že by se mi obnovil spell vypuštění jájů ), povedlo se mi jedenou skočit dvakrát, a asi 6x dát plamínek, nicméně když nasadím kteroukoliv jinou kartu, a použiju jen dva, ze tří spellů u onyxových křídel, tak se onyx nejméně dvakrát objeví

    Takže výsledek ? Vílí křídla jsou na nic.


    //můžete lock jen sem se chtěl podělit o to co sem zjistil ať nikdo další zbytečně nevyhodí 40mega do větru za křídla s tím že si myslí že ho nějak zesílí..:)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao