Bugování onyxek v TS

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Bugování onyxek v TS

    Zdravím,

    Zatím sem neviděl nikoho upozornit na fakt bugu onyxových křídel, které pokud vzniknou v TS - vzniká tím nový mob, kterého je potřeba zabít ( nebo počkat až zmizí) aby se otevřela další místnost, a dokonce se připočítává k počtu zabitých mobů na konci TS, takže čistě teoreticky to lze zneužít k získávání víc a víc goldů za TS, a nebo si tím taky můžete hezky znepříjemnnit pobyt v TS když vás neustále brzí váš nepřátelský stín...


    šlo by s tím něco udělat? Třeba jenom z nepřátelského (červeného stínu, udělat modré NPC ...)


    //zkuste si představit že vám zbývá v časové místnosti kde potřeba je zabít všechny moby 3sekundy, zabijete posledního moba 20tkou + se vám objeví stín z onyxek - neuspějete bohužel, protože stínu trvá taky nějakou dobu zmizet :)

    S pozdravem EL

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Ano, stín si můžeš zabít skoro kdekoliv, někdy se bugne takovým způsobem že nejde ani nakliknout, ani plochem zabít nicméně to ničemu nevadí, i přesto že ho zabiješ, vystrašíš, odeženeš, stáhneš, stále ten DMG který má dát dá, ale v TS to opravdu je problém kde to blokuje otevření místnosti..

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao