Chyba při instalaci

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Spouštět rovnou hru, místo programu, který ti jí spustí je rychlejší, lepší a má to menší chybovost. Proč myslíš, že je společný launcher? Aby lidi hráli více jejich her..
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Hoši, důležité je že to ten problém vyřeší, pokud chceš GF live, a nefunguje ti je to chyba na tvé straně, všem co to využívají to funguje, jednoduchý způsob jak to mít i bez toho je ten odkaz který sem tam přilepil k tomu, další spekulace už jsou zbytečný. Né nadarmo je tady uvedenej ten odkaz na NT bez GF live. takže určitě víc lidí má pochybnosti ohledně toho GF live, nikdy jsem to nepoužival nikdy to používat nebudu ty hry jsou všechny stejnej cancer jen tohle mě drží tím že už tady něco mám :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Pokud lidem nejde hra s GF live, ale bez něj funguje, tak to nepovažuji za chybu uživatele, ale vývojáře. Jistě, nejde to protože tomu brání něco v konkrétním PC, ale vzhledem k tomu, že to není jediný případ, tak to bude poměrně běžná věc, kvůli které to nefunguje. A přeci nám nebudou vývojáři dodávat k launcherům, ještě seznam programů, které způsobují nefunkčnost jejich programu :lol:
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • GF Live je bezproblémové :D to jen ti Einsteini u PC neumí udělat vyjímku u svého antiviráku nebo si instalačku pustit v sandboxu XDDD To je tak, když to hrají 10 leté děti a utrácí rodičům peníze za NT :D Pokud rozumíš svému PC a nemáš ho jen na hraní aniž bys věděl jak to v něm funguje, nepřijde mi zas tak nepostradatelná aplikace bez GF Live :D :D
    Pokud něco nevíte, pište :thumbsup: :thumbup:
  • Já mám třeba klienta taky BEZ gf live, protože mi to dělalo kravinky, jako zaseknutí instalace na 98%, spuštění hry, která se spouštěla do nekonečna a kvůli tomu se ani ten gf live nechtěl vypnout... atd atd. A vůbec, naco bych chtěl řešit problémy který sem s tim měl? Abych si zahrál NTčko, který si bez gf l. můžu zahrát jen tak že kliknu na jednu ikonku a mám to načtený. :D