Zapečetěný EQ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zapečetěný EQ

    Zdravím,

    Jak jistě všichni víme nový EQ je zapečetěný do chvíle než ho nasadíte, zajímá mě jakým způsobem se bude dát nasazená věc dát/prodat někomu jinému a zdali jí on bude moct nosit, zdali by tohle někdo mohl z GM vyzkoušet, jelikož na hře nejsou 2 hráči stejného povolání aby zkusili tento fakt.. případně kolik parfémů bude stát jednotlivé R ( r1 - 8 )

    Díky za zkoušku

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Nikdo kompetentní nemůže vyzkoušet ? Případně zjistit jestli příjde nějaký hezky pěkně vonící parfém za 100nt kus pro zapečetěný eq? :altx:

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Otestováno. Nasazená věc lze normálně prodat dát i vyhodit na zem. Nasadit ji někdo jiný může až po odblokování a fungují na to klasické parfémy. Konkrétně luk r8 stál na odblokování 345 parfémů, takže logicky při nižší úrovni(rku) bude ten počet menší. :)

    Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

  • Převelice děkuji, můžete lock

    //taktéž se to může brát jako taková hezká pointa pro to upravit ty parfémy, a hodit tam i aw itemy r1-r8 + počet parfů :-))

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().