Co by jste na hře změnily během roku 2k16

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Co by jste na hře změnily během roku 2k16

    Tak nějaké podobné téma sem zahlédl na Polském fóru tak by mě zajímal váš názor.
    Za mě?
    Pokusil bych se o to aby se dával znovu caligor(doufám že se to zase povede tak jako včera bohužel nevím který se dal měl sem problém s netem) s caligorem taky souvisí i aktivita na glace mám někde že budu mít skóre třeba 1:60 jde mi hlavně o to něco dělat na té hře než afkovat v nosvile

    Uvítal bych více eventů mimo ty hlavní, které jsou (Jarní,letní, pozimní a zimní)
    tak co vy :)

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().

  • jak už bylo několikrát řečeno. Není naší povinností dělat eventy a navíc za loňsky rok se mimo eventy od gf uskutečnilo celkem 9 eventů ve hře a další minimálně 2 eventy tady na forku. Když to propojím s eventy od Gf, tak na hře byl nějaký event furt. A nebojím se říct, že jsme měli nejvíc eventů ze všech komunit. Pokud Vám to ovšem přijde stále málo,nikdo vám nebrání udělat si event sami . Poskytnout Vám např. mapu pro vaše eventy není vůbec problém. :)

    Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

  • Já bych asi uvítal nějakou velkou novinku (Např nový akt, který se chystá ^^) A ne další PSP... Jsou fajn, ale je jich moc a čeho je moc, toho je příliš... Trošku bych chtěl zvednout aktivitu na Caligorovi :D A taky na Laureně... ty se zrovna nechodí... A to mě mrzí :) Jinak s každoročními eventy jsem spokojen :) Jenom letní mě zamrzel... Lucy se mi vůbec nezamlouvala... A lidi taky se do toho nechtěli moc pustit, takže bych chtěl uvítat nějakou tu novinku ve stylu toho aktu... :) A taky aktivitu na raidech :)

    PS: Kde je vůbec vchod na raid Laureny? Docela mě to zajímá... :D :phatgrin: :altr: :done:
  • Aaronstone123 wrote:


    Teď mě napadlo ještě aby bylo více srandy v nosville jak nedávno spustil millamber
    tím myslíš to pvp? teda,nevím jak ostatním,ale mi to vtipné vůbec nepřišlo. osobně jsem si v klidu afčila,a na hru se vrátila až po nějakých dvou hodinách. místo toho,abych seděla na svým běžným afku stojím na modrým kruhu,a až po scrollování chatu zjistím,že tu bylo nějaký wannabe pvp,či co.
    no hate,ale prostě by bylo fajn něco takovýho třeba předem ohlásit,aby si (aspoň někteří) afkující třeba odešli na jinou mapu,nebo si sedli do mini. :rolleyes:

    mimochodem .. k tématu! :D
    nějaká věc na změnu nicku by se do hry (nejen mně) šikla. ale tohle už tu bylo tolikrát,a stejně nic. :D
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

  • takhle caligor se začal dávat a pozoroval sem to včera v 17:00 do doby než došli ancelloan a janne šlo to v pohodě pak dido začal s jannem zabíjet všechny u caligora a spolupráce šla do háje samozřejmě najde se tam více lidí co do sebe šli. Ale nešli aby to vyloženě zkazili to zabíjení caligora(jo a hodně mě překvapilo že stačilo jedno repro a bylo "domluvené" že se pude do caligora)
  • Tak, já sem taky něco přidám, co bych chtěl změnit nebo zlepšit :D
    • Propagace fóra

    Snad každý, kdo chodí aktivně na fórum ví, že tu je v podstatě mrtvo (Mimo Eventu) a rád bych chtěl nějak změnit tutu situaci, ale jak?
    Třebas nějaké akce na fóru (odměny by byly jenom na fóru), větší aktivita GM na fóru, zahajovat/přidat se do diskuze o něčem.


    • Aktivita na IRC

    Vždycky vidím na IRC (i když tam chodím jen občas) jen Maguu a Deama (většinou jsou afk). Často jsem potřeboval poradit/zeptat se, ale dnešní dobou to nemá ani cenu chodit na IRC, protože ti tam stejně nikdo neodpoví. ;( #sad


    ¨Jinak ve hře toho moc nezměníte, protože na fórum nikdo nechodí, aby si to přečetl.

    Spierdolujko wrote:


    Venome nič v zlom ale najviac eventov robia na DE servery
    Nic proti, ale DE server mají eventy hlavně na fóru. DE server má míň eventů, ale ve větší formě (viz. školní rok 14/15 [?] od ballo)


    GalicePalice wrote:

    Já bych asi uvítal nějakou velkou novinku (Např nový akt, který se chystá ^^) A ne další PSP...
    Všechny změny atd. přidává GF a vydává to Entwell, takže s tím Gm nic udělat nemůžou.

    Sig by Siska

    The post was edited 1 time, last by DrAgOnTeA ().

  • Ahoj, co se týče aktivity na IRC, tak mnohem lepší je pro mě komunikace přes Skype. Myslím, že jsme ve stejné skupině, takže není problém kdykoliv mi něco napsat (dostupnost přes den, v noci spím).

    EDIT: Toto je řešení Tvého problému (připomínky). Osobně jsem mnoho stížnosti na neaktivitu na IRC nezaznamenala a kvůli několika hráčům si to do mobilu instalovat nebudu. Skype tam mám, takže jak říkám, dostupnost je velice dobrá. Jako TM bych měla vědět vše, co můžeš jako hráč potřebovat (to samé platí pro Milambera a maguu - naše přístupy či práva se prakticky v ničem neliší) ;) Pokud chceš řešit s někým z týmu něco osobního, tak to není akutní a v tom případě si v pohodě vystačíš s PM.

    Info, kde můžete kontakovat jednotlivá GM (kromě PM samozřejmě), máme v profilu. Každé GM má služební email, já jsem na svém služebním emailu přihlášena pořád. Na PM i na emaily se snažím během dne odpovídat obratem (pokud se nejedná o zprávu, která patří na ticket - z toho důvodu, že do různých Admin nástrojů mám přístup jen z počítače - nebo o zprávu typu "vemte mě do týmu, chci bít GM" - ty rovnou mažu).

    Editem odpovídám, protože další mé odpovědi by byly offtopic.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Tak oprava :D nazvu to jinak :D


    • Přímá komunikace s hráči



    Tohle mi dost chybí ve hře i na fóru (vím, že nemáte tolik času, ale dát třebas info kde vás můžeme kontaktovat (tím myslím vše/většinu GM) a vím, že jsme ve stejné skype skupině, ale nemůžeš být celou dobu na skypu atd a ptát jenom tobě je dosti otravný, hlavně když by mě zajímali informace o foru atd :D a ne vše můžeš vědět i když jsi TM :D :P


    *Beru z5 že nemůžeš vědět všechno ._.

    Sig by Siska

    The post was edited 1 time, last by DrAgOnTeA ().