Pozvánka na schůzi zástupců rodin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Pozvánka na schůzi zástupců rodin

    Ahoj/Dobrý den,
    chtěl bych Vás pozvat (níže zmíněné lidi/rodiny) v pátek 19.8. v 15:00 na schůzi, která bude probírat návrh ohledně glacernonu (aktivita). Sraz je na modrém kruhu v nosvill na CH 2, zde prosím, aby jste byli už před 3.hod, takže tak 14:45 už pomalu se scházet.

    Bylo by dobré, aby se účastnili 2 lidi: 1.zástup nebo hlava a 2. člověk, který je nejaktivnější v rodině ideálně. Takže 2 členové rod. Pokud je v rod pouze 1 člověk, není problém dojít sám.

    Pozvaní jsou hlavně (omlouvám se za nicky apod. komolení, případně staré informace):
    Martinias - DRAKOVCI (andělé)
    _Gefer_ - Odpadlíci (andělé)
    Timuška - ¤Revolutions¤ (démoni)
    Morganity - Speranza (démoni)
    FreeStyle - Đarkness™ (démoni)
    Celebrita<3 - Immortals~ (andělé)
    Šmoulinka - DejaVu~ (andělé)
    rodina: YellDash™ (andělé)
    rodina: [VIP]-[JINNO]~ (andělé)

    Prosím o potvrzení pozvánek rodin a potvrzení, kteří hráči se budou účastnit schůze. Pokud mají zájem jiné rodiny, mohou je po připsaní níže, se také účastnit. Potvrdit pozvánku/přihlášení se může napsat kdokoliv, kdo tohle probral s nominovanými členy. Registrace probíhá do pátku 12:00!


    Pro příklad:
    rod: °°XXXXXXXX°°
    potvrzujeme účast, zastupují: Karel a Pavel

    rod: °°XXXXXXXX°°
    děkujeme za pozvání, ale nechceme se účastnit

    rod: °°XXXXXXXX°°
    chtěli bychom se přihlásit, zastupují: Petra a Lenka

    Děkuji za Váš čas, Martinias.
  • Hoj, nepřijdu, nejsem pozván a to mám nejaktivnější rodinu na glacu ze všech

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Đarkness™

    Ahoj Martinias,

    mám na Tebe několik otázek a připomínek než to celé začne:
    • Proč je zvolený čas, který pracujícím lidem může dělat problém? Osobně si musím vzít volno. Nenechám si ujít něco, kde předpokládám budeme za ty špatné.
    • Existuje nějaký plán, nebo osnova toho co hodláš projednávat? Dle mého názoru by nebylo na škodu uvést co se bude řešit. Z prostého důvodu, rodiny pak budou moc problém pořešit interně. To dá vyslancům rodiny určitou ideu o co jejich rodina stojí. Navrhuji ať zde uvedeš body páteční schůze a rodiny si na ně připaví své argumenty a návrhy.
    • Uvědomuješ si, že jakákoliv snaha nikdy neuspěla? Za dobu co hraju, pamatuji několik těhle schůzek a často končila tím, že rodiny, které na glace mají největší aktivitu museli ustupovat rodinám, kde jsou hráči co si pouze zajdou pro svojí bednu z raidu.
    • Nehodláme Ti v Tvém záměru dělat dusno a dokonce se budeme snažit, aby to dopadlo co nejlepé ve prospěch všech hráčů co mají rádi PvP a ještě jednou píši PvP, ale určite nebudu souhlasit s ničím, co opět jen pomůže hráčům co na glac nechodí kvůli zábavě, ale bedně. Glac je o válčení a né bratříckování ať má každý svou mušličku.
    • Poslední bod je chování vůči naší rodině. Myslím, že v téhle době je naše rodina nejsilnější a co se týče aktivity a počtem hráču na glace. Věřím, že někomu ležíme v žaludku a jejich snem je naše smazání. Myšlenka, že vyhodíme našeho člena, rozdělíme se na dvě a dokonce rozpustíme je velice hloupá a urážlivá. Našim cílem není chtít to samé od Vás, ale čistý opak. Dejte se dohromady, utvořte podobné seskupení co vydrží a konkurujte nám a tím by glac pouze kvetl.
    Doufám, že nejsem mimo mísu Tvého svolání a varuji, že ze schůze odchazíme při první urážce a nebudem vůbec nic zmíněného brát v potaz.

    Za rodinu Đarkness™
    Łuky=)

    The post was edited 2 times, last by Balloo ().

  • Dobře...

    Spíš se pokusím odpovědět na vše co psal luky.
    1) Zvolený čas je takový, protože, aby byl klid, tak nás GM přesune na soukromou mapu a později má práci. Proto klidně není problém poslat někoho jiného pokud máte práci, protože vám chci představit o co půjde a dál nechám týden na promyšlení. Je pravda, že tam není nutná nějaká extra účast, ale je lepší, když byste mi v něčem nerozuměli abyste se rovnou ptali.
    2) Plán, chtěl bych představit způsob, který je sice náročný apod., nicméně má jedno + a to možné zlepšení aktivity. Mám sepsaný o co jde a některým, jsem to už posílal, např.! morgi, freemu, vaškovi a do rod, protože mám na ně kontakt.
    3) Sám jsem byl součástí domluv už párkrát a navíc nevěřím, že všem se to bude líbit a souhlasit. Pro zkoušku to nebude hned zahrnovat celou rod, pouze lidi, kteří se objeví na schůzi...Teď v období prázdnin mají studenti volno, proto je to nejlepší čas vyzkoušet v malém počtu, jestli to bude fungovat.
    4) Problém je, že perfektní glac je pro každého jiný..což bude vždy problém a neříkám, že v tom co chci představit jsou jen výhody, naopak nese to i dost nevýhod. Je ale otázka, jestli chceme stát sami na mapách nebo tam mít aspoň 1 anděla/démona
    5) Upřímně já proti Vaší rod. nic nemám, naopak s ní i úzce spolupracuji. Ať lidi mají jakékoliv zkušenosti s rod., tak jsou chvíle kdy jde něco takového stranou (prostě pokud něco chci tak se musím podřídit). Sám nemusím díky člověku jednu rod, ale to mi nebrání něco projednat v zájmu všech a když to nevyjde, aspoň jsem něco zkusil a nesedím celý den u mini... Lidi a rod které jsem psal, jsou zmíněni proto, že s některýma jsem se viděl častěji, mluvili se mnou nebo to probírali. V žádném případě mi nejde o zničení rodin, naopak nějakou spolupráci. Klidně ať jste nejsilnější, svým způsobem je to dobře, ale taky potřebujete někoho aby vám tam lezl

    Ať je výsledek jakýkoliv toho všeho, tak vám tu nabízím pouze možnost něco zkusit a to stejně ještě je otázka pár týdnů na zkoušku. Kdo ví, třeba to bude fungovat zrovna jen mezi drakama a darkness nebo naopak treba jen spere a treba FairyTail. + v tomhle vsem je nejaka komunikace, kterou repra typu: Andele na glac a jine, oslovi sotva 10 lidi (vyjimka: andele glac, bude raid)

    Nic slibit nemuzu protoze tohle zalezi na lidech a ja sam se predtim ptal v rod, zda by byli schopni neco objetovat pro sanci mit lidi na glace (nezapomente ze jsou prazdniny, znovu opakuji, a nikdo nevi co bude pak), mozna je lepsi to zkusit a kdyztak byt pripraven. Snad jsem ti zvladl na vse nejak odpovedet.


    Jinak za rod DRAKOVCI se zucastni: Martinias, Asuna (v pripade potreby IMagines)

    E: rodina Fairy~Tail se také účastní: vedení

    The post was edited 1 time, last by Martinias ().

  • Co to vyřešit až po prázdninách když říkáš že nikdo neví jak to bude, za necelých 14dní... :D

    týden necháš na rozmyšlenou týden to bude podle tebe ''fungovat'' a pak to zase bude jiný..nedává to smysl řešit takhle brzy.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Také by bylo dobré vědět, co hráčům nejvíce vadí na glace, než začne samotné jednání.

    Zde máte 50 respondentů, kteří odpovídali na dvě otázky:
    1. Která věc ti nejvíc vadí na glace ze strany hráčů?
    2. Jak často chodíš na glac?

    1 wrote:

    1. blokování přístupu hráčů k raidu
    2. 2-3x týdně mimo raid

    2 wrote:

    1. odchod hráčů z glacu místo přivolání lidí
    2. jeden z nejaktivnější lidí, kteří chodí na glac (viz. tabulka s body)

    3 wrote:

    1. málo andělů
    2. 30 min denně

    4 wrote:

    1. nezájem hráčů chodit na glac
    2. více než hodinu denně

    5 wrote:

    1. zabíjení hráčů před raidem
    2. pár minut denně

    6 wrote:

    1. nevím
    2. na glac nechodím

    7 wrote:

    1. nízká účast mimo raidy
    2. 4 hodiny denně

    8 wrote:

    1. lidé na glace nejsou
    2. několik hodin denně

    9 wrote:

    1. nejsou lidi
    2. 5 hodin denně

    10 wrote:

    1. nízká účast
    2. pár hodin denně

    11 wrote:

    1. pouze hráči 90+
    2. jen na raidy

    12 wrote:

    1. andělé chodí až při 95%
    2. jednu až dvě hodiny denně

    13 wrote:

    1. nevím
    2. neaktivní

    14 wrote:

    1. nic mi nevadí
    2. 5x denně

    15 wrote:

    1. utikani přes celou mapu
    2. 2 hodiny denně

    16 wrote:

    1. malá aktivita hráčů
    2. každý den

    17 wrote:

    1. dorážení, zdrhání
    2. 30 min.

    18 wrote:

    1. nevadí mi nic
    2. moc na glac nechodím

    19 wrote:

    1. málo lidí
    2. pár hodin denně

    20 wrote:

    1. nevyrovnané strany
    2. jen na glac raidy

    21 wrote:

    1. zdrhání do neznámky, málo lidí
    2. několik hodin denně

    22 wrote:

    1. málo lidí
    2. 3-4 hodiny

    23 wrote:

    1. 5 proti 1, výsměch po nevyrovnaném PVP
    2. každý den

    24 wrote:

    1. farmení bodů na prckách, nevyvážené strany, rodiny mění strany na raidy
    2. velká aktivita (viz. žebříček bodů)

    25 wrote:

    1. nechodí se Caligor
    2. každý den

    26 wrote:

    1. prckové utíkají za 90+, blokování přístupu do raidu
    2. hodinu denně

    27 wrote:

    1. chodím jen tak ze srandy
    2. 4-6 hodin denně

    28 wrote:

    1. nosmáti
    2. 1-2x denně

    29 wrote:

    1. Caligor
    2. skoro vůbec

    30 wrote:

    1. 50 proti 1
    2. 2-3 hodiny denně

    31 wrote:

    1. nic, chodím tam jen jako roztleskávačka
    2. každý večer

    32 wrote:

    1. nic
    2. nechodím na glac

    33 wrote:

    1. demence lidí, 5 proti 1
    2. nechodím na glac

    34 wrote:

    1. vyžírání
    2. málokdy

    35 wrote:

    1. hráči nechodí na glac
    2. 3x týdně

    36 wrote:

    1. nízká aktivita hráčů
    2. denně

    37 wrote:

    1. velké levely
    2. pár minut denně

    38 wrote:

    1. hráči nechodí na glac
    2. velká účast

    39 wrote:

    1. nechodím na glac
    2. nechodím na glac

    40 wrote:

    1. nízká aktivita
    2. pár minut denně

    41 wrote:

    1. Caligor
    2. Glac mi nic neříká, jen pár minut

    42 wrote:

    1. nic
    2. 5x denně

    43 wrote:

    1. malá aktivita
    2. 3 hodiny a více

    44 wrote:

    1. nic
    2. párkrát do týdne

    45 wrote:

    1. Darkness volá a pak když přijdou andělé a rozsekají je, tak zdrhnou. Když jsou tam tři 80tky na glace tak přijede přebuffovaná Darkness a kdo by tam pak zůstaval
    2. několik hodin denně

    46 wrote:

    1. blokování přístupu k raidu
    2. když je raid

    47 wrote:

    1. nevyrovnané strany, nízká aktivita
    2. moc ne

    48 wrote:

    1. nevím
    2. jsem neaktivní

    49 wrote:

    1. nic mi nevadí
    2. skoro každý den

    50 wrote:

    1. asi nic
    2. párkrát za den
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.