Po updatová konstruktivní kritika

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Po updatová konstruktivní kritika

    Ahoj, právě jsem byl na náhradním caligorovy a dovedlo mě to k zamyšlení ... I když to hodně bolelo tady jsou výsledky ... Začneme tedy + a - updatu


    + Nové EQ, čelenky dají se využít
    +Nové hodnosti - oživení hry
    +Když vidím speciální zprávu od někoho z top 3 mám takový pobavený pocit, nevím proč
    +Laurena se v pohodě dává, v kombinaci s event jídlem super ;)

    -Nový EQ snížil popularitu EQ 85, brnění jsem za dva týdny neprodal ani 5 KK pod cenou z 18 KK původní ceny byla nejvyšší nabídka 6 KK
    -Glacernon - Caligor - ošetření Caligora je sice pěkné, ale stále se zapisuje úmrtí zabití -> přičítají se body do žebříčku
    - Někteří hráči porazí průměrného hráče lvlu 88 na jednu ránu, ale on jim bere pouze okolo 15 hp
    - výše zmínění hráči jsou většinou na jedné straně, takže daná strana má převahu na konci raidu třeba i o 50 % +
    - caligor stále přičíta % k elementárním raidům, což podněcuje hráče k pvp
    -Glacernon - Kvůli ubývání pověsti, jehož hodnota se resetuje každý týden mi velmi brzo začnou docházet lektvary ( efekty)
    - asistence nefungují moc dobře, většinou nepřidají pověst, není samostatný záznam pro asistence jen pro zabití/úmrtí
    - bylo by fajn, kdyby se do asistencí počítal i heal / buff v posledních 10 s před zabitím, menší lvl by pak měli víc šancí se účastnit

    The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

  • Ahoj, mohl by si mi do zprávy více popsat 6. - to s lektvarama?


    Jinak to s asistencí, bf nesouhlasím a z hlediska holly, nikdo mu nebrání bojovat a za to určité % HP tuším získá body taky (pokud máš dobré i holly, tak můžeš i tak prohrát hráče).

    Poslední poznámka, to, že 88 ubírá 15 nebo kolik HP...je to logický, když hráči 90+ vyhledávají nejlepší kvalitu výbavy a rezistů + masek a různých doplňků. Proto tohle rčení: "- Někteří hráči porazí průměrného hráče lvlu 88 na jednu ránu, ale on jim bere pouze okolo 15 hp." nejde brát jako -,naopak dokonce bych řekl, že rozdíl mezi 90+ a 80+ už není tak velký. Z mé zkušenosti 88 můžou trefit teď pouze TOP PvP nebo silní hráči (na ranu), ale i 96 lv. se to nemusí podařit. Naopak i 90 umírají od 90-
  • Jednoduše, když skočím na glac většinou je tam z proti strany právě někdo z těch kdo mě sestřelí na ránu, takže ani na tučňákách nemůžu dropit kvůli ubytku pověsti, u asistencí nejedná se o holy třeba 80 + ale o menší level třeba 50 , 60 který moc neubere. Hlavní problém je ale ten, že u Caligora třeba Foolx srazí 20 hráčů jen tak a oni mu seberou sotva 1/4 hp. Nebo Bludičku je velmi obtížně srazit i s několika hráči 90 + ...

    Jinak řečeno Caligor je o glauc pvp, ale stále je to raid a když jeden hráč sám vyřadí 20 hráčů ze hry, trochu to ztrácí pointu

    The post was edited 1 time, last by smrt94 ().