Nebeská brána 4 Návrat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nebeská brána 4 Návrat

    Zdravím,

    Dneska sem zkoušel různé skopičiny s porty, a našel jsem bug, který vzniká když do nebeské brány 4, má port někdo kdo nemá level 88,

    Ne jenom, že vám to spotřebuje návrat, ale hra vás portne do nosville, i přesto že postava (Kontrolované z druhého počítače) stojí na místě a ''Tancuje'' - na prvním počítači už je přesunutá, po pár krocích vás server vyhodnotí že jste úplně jinde a tím pádem dojde k zrychlené animaci postavičky bežící na místo kde jste se ocitli..

    Postava: 69Lv, Použije amulet návratu do Nebeské brány 4 (134, 129), amulet se spotřebuje, je napsáno : prntscr.com/cz4qua , po ''odentrování'' se postava stále nachází na stejném místě, pokud uděláte krok do předu/do zadu/do leva ocitnete se tu : prntscr.com/cz4rgh , ale ve stejném momentu jako jste tady, vás vidí ostatní tu : prntscr.com/cz4ruf

    Kdyby to z tohoto nebylo zřejmé, přidám klidně video..:)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao