výměna buše

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • výměna buše

      Dnes jsem pořídil žlutého buše lvl 1, udělal jsem mu aspoň lvl 16 a dál se bude expit v LoD.

      Ozval se mi hráč, že by toho mýho chtěl vyměnit za svýho fotbalovýho buše lvl 62, který má element 150%, útok+1 a obranu+3.
      Údajně to chce pro svojí menší postavu.

      Mně se to ale nezdá, protože mi to přijde pro něj hodně nevýhodný. Navíc nejsem moc zběhlý v tom, který buš je jak silný, takže se ptám, zda se mi to opravdu vyplatí, v čem mě může daný hráč nachytat a na co si dát při takovém obchodu pozor.

      Děkuji
    • Ve zkratce, pokud potřebuješ někoho na dmg, tak to ber, pokud potřebuješ někoho jako společníka na tankování, nech si žlutýho. Takže pokud jsi war a naháníš, nech si žlutýho, pokud nenaháníš a vydržíš dost, ber fotbala, pokud jsi luk/Mág, nenaháníš a potřebuješchceš větší dmg fotbaláka a pokud někoho kdo tě bude jistit, tak toho žlutýho. A pokud budeš vyměňovat nezapomeň se ujisti, že je ten slibovaný buš opravdu v perle a pokud po tobě bude chtít perlu, řekni si o zálohu :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Podle mě je lepší ten žlutý protože je tank má dost HP a dmg taky nemá moc špatný... jednou jsem měl santu ex lvl 48 a dávál míň než normal buš 30. Je tam sice napsané že santa má 20% šok a normal 20% ztrátu paměti tak se mi zdá že víc ztráty paměti dává ten normal buš než santa šok...
      Taky by se hodilo napsat jaký jsi lvl protože jestli jsi třeba menší než 62 tak bys musel použít zvláštní krmivo ayb se snížil nosmátovi lvl a pak by mohl chodit s tebou.
      Když toho normal buše expneš na velký lvl tak pak je extra dobrý na PvM,Glac,PVP (když se dohodnete),Okam,Icebreaker.

      Toť vše :)
      :veloce:
    • Mno Norm a Fotbal. Když porovnám jejich dmg, tak s Obyčem lvl 80 Útok tuším +4, tak dává kostře za 690, s Holly Buffem dal nejvíc 1800 něco. A když si vezmeš, že fotbalák dá kostře 1,9k bez buffů a potom s holly buff někde přez 3k, tak je to dmg jasné. Má myslím, ale menší výdrž a co se týče šancí na ztrátu tu si opravdu nepamatuju. Jinak Kerame, nevím co sem pleteš Ex Santu, když o něm řeč není, ale odpovím ti takto - O Ex Santovi se říká, že je nejlepší na LoD, protože má slušnej Element, a s tím spojený i Dmg. Má v celku slibnou výdrž a šokuje. Šok je lepší od ztráty paměti v tom směru, že šanci na snížení jeho způsobení ovlivníš jenom mušlí v brnku. Jinak je méně výhodnější, jelikož místo úplného zastavení pouze zpomaluje, a doba jeho trvání je kratší, než u ztráty paměti (Tedy, alespoň myslím). A k hlavnímu tématu na závěr ještě dodám, že také záleží na tom, jak je vytrénovaný, dobré staty většina NosMátů postrádá, a ani se nedivím, jelikož to zabírá dost času, je to náročné na peníze a jsou tu i šance, že místo zvýšení se onen stat sníží.

      Edit:// K té výměně, když si vše zkontroluješ, tak tě neokrade. Třeba je zoufalej, že chce nějakýho tanka, aby vydržel, že je ochotnej to vyměnt za fotbala :D. Takže podle toho, jaký máš vlastnosti to vyměň nebo si to nech, je to na tobě :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~

      The post was edited 1 time, last by Sasuke556 ().

    • To je myslím čistě o náhodě. Já jich na bušíka pouštil asi po 30-ti (Jednou dal dokonce rekord 90 bušíků) a stalo se, že mu nic nepřibylo a někdy přibylo. Ale u těch od Evy je šance, že se stat i sníží, takže je lepší kupovat ty silný, jakmile už bušík má nějakej ten lepší stat, jelikož, když používáš silný, tak se myslim může maximálně nic nepřidat, ale snížit ne, ale to nwm na 100%, zeptej se někoho zkušeného. (A např. floutek má na bušovi obranu +10, já fakt nevím, jak to dokázal :D)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • slabí cvičitelé jsou na obranu a silní na útok ne?? a snižuje to u obou.. jen u těch z eventů se to nesníží.. koneckonců je to na nich i napsané... pegas mi sjel na 1/1 a je 5/5 jenom těma silnýma slabýma.. typuju že aby to šlo těma eventovýma. museli jich chlapci spotřebovat pěkný kvanta...
      :s1895 putko