SP5,Síla,Skilly

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • SP5,Síla,Skilly

      Zdravím.

      Docela mě už na glace štve že 5. SP má moc velké dosahy skillů, to se tu zachvíli můžeme střílet přes celou mapu.

      Ale skill to by ještě šlo, ale co ten gladiátorův stun na omezení pohybu? (Ted nevím název)

      Jedu si tak po glace a stunne mě gladiátor +0 celý vysmátý hehehé, a pak mě zabije lovec +12.

      Ted už hrát třeba za takové ninju je na glace o ničem -.-
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • ten stun na pohyb je na 4s a musí k tobe pak dojít, jinak gladi je jen na pvp a má fakt slabý skily narozdíl od luka... :D takže si na to nestěžuj, mně na glace vadí lovci a icové a co s tím nadělám?? nic dívám se jak sem 30s ve stunu než mně milostivě sejmou(zase super pocit vidět jak do mně buší 10démonů a já nic nemůžu dělat)
    • No Dengi já se taky koukám jak do mě buší 5 andílků a taky s tím nic nemůžu dělat. Jinak jak psal macro ten dosah je fakt fuj. Než se rozkoukám tak polovina hp dole, nebo čuchám k zemi. Fakt pěkné ^^. Ale je pravda, že nikdo z nás s tím asi nic nenadělá.

      I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
    • Tak koukám, že jsou 5. Sp pěkně OP :D. 16 polí.. Jak vzít bazuku jít k lesu, vystřelit a trefit divočáka, ani do toho lesa chodit nemusim a sejmu ho :D. Pak si dojdu jen pro úlovek a mám to skoro bez práce :D. Upřímě 5. Sp ještě nemám a ve skillech od ostatních 5. Sp kromě Gladiho se moc nevyznám, ale s takovym dosahem.. to opravdu, dejme příklad andělé budou u citadely, my budem na začátku jejich mapy (jak se vchází z tundry do tý předcitadelní části :D) a hnedka nás tam střílej nebo my je :D. No tak je jasný, že se musíme hýbt, ale vono to dopadne tak, žže budeme moct hejbat monitorem a střílet přez celou mapu! :D No, douufám, že ne.. mám obavy :D. Těch 12 jak má gladi bych nechal na maxu.. 16 to je opravdu šíleně moc -_-. A základem 11? Další OP pro luka? Než se k němu někdo dostane on pouteče, vystřelí a war ho nebude stíhat dobýhat -_-. Jedinný co by to mohlo vyrovnat je ten buff na 10 sek co dává speed tuším +3. Mno, ještě uvidíme, může to být zajímavé :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Tak zac bych to neprehanel
      - 5.sp je samozrejme lepsi nez predchozich sp

      Kanonyr narozdil od Vulkana a Gladiatora ma o neco vetsi cooldown nejkratsi utocny skill ma 12sec (Gladiator 6sec, Vulkan 7 sec)
      Dobra otazka k zamysleni:
      Proc ma gladiator skill "Vyhlaseni valky" (blesk) dosah na 12 polí či Vulkan skill magma dosah 13 poli?
      Samozrejme proti lukarum kteri maji zakladni utok a ostatni skilly 11 poli az na 1 skill ktere ma dosah az 16 poli cooldown 18sec

      Rychlost?
      Vulkan a Kanonyr maji v zakladu +2 speed = ostatni sp s buffem Vlka(wk) popr. vetrny beh(lovec)
      Gladiator zac dostal buff na rychlost sice +1, ale na 10 sec +3
      z toho taky podle me dostal blesk na vzdalenost 13 polí


      Kritizovat kvuli tomu ze je nova karta, moc hracu nezna a nevi co ho muze cekat a byt pripraveni. Pockej za nejakou dobu, budes vedet ceho se vyhybat a taktiku.
      Potom co upravili
    • Podle mě jsou ty SP5 normální... buďte rádi že je tam nějaká novinka co je napořád :)

      Gladiátor - PVP (už 2. karta od wara je na pvp)
      Vulcano - tam je blbý ta mana ale to je u všech skillu u mága takže :) A navíc za mága nehraju ^^
      Kanonýr - skilly z velké dálky (jeden z 16 polí :evilgrin: ) a konečně se využijou ty šípy pro velký luk + Jsem luk takže výhoda :evilgrin:

      To je asi vše. A jak už říkal Kal0sh - později taktiku vymyslíme jak už jsme vymyslely u předchozích sp :D
      :veloce:
    • no je hezký že speed +2 mi dá vlk nebo běžeč, ale to tomu mágovi/kanonovi taky ++ ág má taky samobuff na speed....jinak u gladiho ten skil je na 12 polí, 100%šance za "stun běhu" a načítá se...ano 100s což je fakt chvilka že?? 20tka u gladiho neuvěřitelných 140s a stojí 600Mp což je pro wara trošičku problém
    • Rád bych se taky vyjádřil... Byl sem s kámošem (67) jednou glac... jak mě tam zase jednou vytáhl a vyhrávali sme... u démonů už nebyl nikdo.. a tak sem šel na luka ( démon) a nestačil sem se divit... já stál u těch strážců u portu... a jeden kanonýr až někde od tý ztroskotaný lodě na mě vystřelil... ten dosah je fakt šílenej... a rád bych se zeptal... jakej dosah má: 1) základ skill volcano
      2) skill na největší dosah volcana
      ?( X( :monster:
    • Mno, ale teď jsem si uvědomil jednu Canonovu nevýhodu. Pokud zvládáte s Canonem držet tempo, tak on má u všech skillů (kromě finalu) Trest za příliš blízký útok z dálky. Což znamená, že pokud chce uplatnit max dmg na každej skill musí být jak se sniperem někde vzadu a odstřelovat, což znamená, že v PvP by se 2x moc nevyplatil, ovšem by to byl úžasný PvM killer. A když už PvP, tak spíš jen na tom Glace :D. Jinak Víťo, Vulcanův skill s největším dosahem je nwm, kterej, ale má prej kolem 13-cti polí (možná víc, možná míň, možná přesně, fakt nevim :D) No a základ Vulcana typuju na 6 polí (Jelikož je základ z dálky, takovej Gladi jako každej war má základ na 1 pole :D). Upřímě, za nové SP jsem rád, ale ještě radši bych byl, kdyby mi konečně padla!! :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • No zas omg -.- Luk je nej Luk je super luk je nej -,-"

      Už mě to štve jako Luk je vždy nejlepší přes 16 polí si ze mne delate pr***

      A sasů kdyby neco volcano ma nejvetsi dosah a to 20 skillem Jen 6 polí narozdil od našeho super luka s Cannonem 16 polí
      Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


    • Mno tak jsem se spletl, je to právě naopak, žádné potrestání při moc blízkém útoku z dálky. A zjistil jsem, že Cannon s Buffem může mířenou střelou střelit až přez 18 polí.. Jinak, zase tak dobrej není, aspoň co se týče PvP, tak ho gladiátor zvládne perfektně zastunovat a odrovnat. A taky by jste nevěřily, co Gladi dokáže na Cuby. Jsem šel dnes cuby, a jak byli po cestě ty mini bossové, tak jsem měl buff, Čubý mělo povzdych poraženého, já dal Popravu povedl se kritik a víc než půlku Hp to tomu Čuby vzalo! :D Jsem říkal lol Epic Dmg :D. Jinak, všechny 5. Sp mají skilly zařízené tak, aby poměrně dobře stunovali. a dmg není taky špatné. Gladi má hromadu stunnů a krátký CD, ale žraní jeho Many je poněkud velké. Žraní Many u Vulkána, je na mága celkem i normální myslím, co skill to taky prakticky stun samej odolnostní a dmg buff + nějakej ten debuff střední CD. Cannon Epicky velký dosah, Mana spotřebu nevím, ale asi nebude moc vlká, rychlý, stejně jako Vulcano a jeho velká nevýhoda dlouhý CD.
      Tak bych to asi shrnul.

      Vysvětlivky:
      CD - Cooldown - Čas, než bude moct být skill použit znovu.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • No u vulkána je to žraní many fakt abnormální.
      Při PvP když si dám ten buff - štítek, buď vyhraju na poslední ránu, protože mi prostě víc many nezbyde, nebo prohrávám krutou smrtí - tj. běhám dokola s 0 MP a čekám až zemřu :D. Skilly jako takové berou taky strašně hodně. Když si vemete, že mám na vulkánovi 8k MP a jenom 20skill bere 1,2k..., tak jenom když vyházím všechny skilly, mám many dole a s tím štítkem, to ani některé nevyházím a střílím prostě základem (ten bere tky 60), no prostě někdy i na glace mi nezbyde nic. Takže většinou ten štítek ani nedávám, když jsem na glacu, protože se mi prostě nechce utrácet peníze za mana eliky. Na PvP si ho ještě dám, ale pak to dopadá, asi tak, jak jsem psal výš. :)
      ^^
    • Fáákt? Mě Massami říkala, že za Final u Vulcana je jen 1k Mp né 1,2k :D. Je to opravdu asi pro větší lvly na 90+, protože když už máš ty lepší doplňky, do kterých můžeš dát Cellon 8 (Jestli jsem správně pochopil Dengiho post, který psal někde, už nwm kde, tak 9 a 10 jsou zatim bez využití, ale o 8 nic nepsal :D), tak asi bude hoodně zvyšovat MP, a brnka některý taky, já teď zrovna nwm, ale už jen brnka od 90 dávaj myslim +2k Hp/Mp, + s těma doplňkama, který možná už překračujou +1k Mp x 3 = něco přez 3k Mp z doplňků + body v kartě a to Mp by časem, zas taková krize být nemusela. Navíc já, když jsem šel PvP s Gladim (Ještě jednou díky ondro :D), tak to tolik Mp zas neveme. Navíc Vulcano má jednu věc, kterou na něm musej mágové přímo milovat - Speed +2 xD. Navíc jsem v aréně zaslechl, že Cannon je z těch 5. Sp nejhorší, ale přitom, kkdyž jsem šel PvP s Hossaldem (Pro rejpaly o měl lv 90, kartu myslím +8 job nwm, já měl kartu 26 +0 lv 87, oba na sobě 5. Sp) tak mě sundal úplně v pohodě a já jsem mu sebral ani né čtvrtku :D. Spíš si myslím, že to bude o upgradu karet a o EQ, speciálně u 5. SP i o doplňcích a rezi snad dodávat nemusim :D.

      Edit:// Ondro, ty, že máš jen 8k MP? Já mám s Gladim kolem 5,8k MP, není možný, abys měl jen 8 :D. Co znám mágy, tak mágové kolem tvýho lvlu maj kolem 10k Mp :O, teda aspoň pár :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~