Nostale Odhalení

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nostale Odhalení

    Ahoj, chtěl bych se vás zeptat na váš osobní názor na FaceBookovou stránku
    Nostale Odhalní či jak se jmenuje... Můj osobní názor je takový že neprávem zveřejňuje fotky bez oprávnění daného člověka na fotografii. V některých případech samozřejmě oprávněné jsou. Jsou ale tací kteří se na této stránce objevili bez jejich vlastního svolení. Já osobně jsem mezi nimi také a docela mi to vadí, porušuje to mé soukromí a byl bych rád kdyby jste tuto stránku stejně jako já nahlásili podpoře FB. (Samozřejmě pokud máte stejný názor jako já)
    Tímto daní administrátoři stránky porušují zákon a nejlepší by bylo aby byla stránka okamžitě smazána, proto volím možnost nahlášení. Čím více lidí stránku nahlásí, tím dříve bude smazána.

    Děkuji
    :altq: :altt:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Nevim, co ses za postiha, ale vzdycky, kdyz nekdo napise zpravu, ze si tam nepreje byt a posle link na fotku, tak ji mazu. A nezkousej mi vyhrozovat. Stranka funguje uz nejakej ten patek a problemy nebyly. Navic jen zverejnuju to, co lidi posilaji do zprav. Si domluvte s kamosema. A hlavne, ze si predtim taky posilal fotku ostatnich lidi. Achjo achjo.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 2 times, last by MuckMuffinka ().

  • S tvým komentářem bych vcelku i souhlasila, protože máš se vším samozřejmě pravdu. Ale pak se dočtu od Muff, že si sám poslal fotku jiného hráče. To je pak těžké :thumbdown: . Pak si nemůžeš stěžovat, když děláš úplně totožnou věc.

    I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.
  • když nahlásíš svou fotku fb admini ti to smažou, aspon máš krásnej příklad toho že když nechceš někde být tak nkomu fotku neposílej...
    pokud tam někoho dáš a sám nechceš být "odhalen" tak máš taky dobrou zkušenost do budoucna...

    Když tak čtu co sem vlastně napsal má to pro tebe 2+ a jedno -(2nové zkušenosti, ale někdo tě viděl a musíš/vlastně spíš chceš to nahlásit aby se to odstranilo)...takže výhoda pro tebe :)

    OTPS: je hrozný kolik lidí zde ted je :D taky se vám smaží kapr? :D
  • Nejde o to že chci aby mi odstranili fotku, jde o princip. Nemají mě tam vůbec co dávat a ohledně té fotky Mozilla, on mi sám řekl at to tam dám protože je línej jak pařez :D A to že ta stránka existuje nějakej pátek je mi někde :D Se stránkou bych neměl problém kdyby tam dávali jen lidi kteří s tím souhlasí. Děkuji za pochopení ._. Nebudu přece psát na každou stránku kde mě zveřejní, prostě mě tam nedávejte a ohledně toho že nemám nikomu posílat fotku, copak já ovlivním že někdo kdo mě zná z realu pošle fotku na nějakou stránku?
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • FireWarrior wrote:

    Nejde o to že chci aby mi odstranili fotku, jde o princip. Nemají mě tam vůbec co dávat a ohledně té fotky Mozilla, on mi sám řekl at to tam dám protože je línej jak pařez :D A to že ta stránka existuje nějakej pátek je mi někde :D Se stránkou bych neměl problém kdyby tam dávali jen lidi kteří s tím souhlasí. Děkuji za pochopení ._. Nebudu přece psát na každou stránku kde mě zveřejní, prostě mě tam nedávejte a ohledně toho že nemám nikomu posílat fotku, copak já ovlivním že někdo kdo mě zná z realu pošle fotku na nějakou stránku?
    Zajímavý, že všechny tvoje fotky na FB, jsou už ve vlastnictví FB, to ti nevadí. Jak bylo psáno výše, může se kdykoliv smazat (kdyby zveřejnil fotku FB, funguje to na stejný princip, jen to potrvá týdny, ale muff ti to zařídí do pár dnů). Pokud tě napráskal kamarád, tak poděkuj jemu a nestěžuj si na někoho jiného. Sám tam fotku nemám, kdybys ji hledal (mohla se objevit po srazech, ale nestalo se a dávat ji tam nechci).

    Abych to vysvětlil, sám si poslal muff obrázek, tak bere, že ten kdo je na fotce o tom ví. Myslím, že to stejné platilo ve tvém případě. Jak říkal PSY, máš z toho aspoň cenné zkušenosti. Mazat stránku za to že lidi jsou potvory?? To smažem radši celý net, stejně jediný co se změní odhalením je pohled na hráče, kteří ti/nám/vám/všem vyhovují/nevyhovují (viz. vaše narážky kid. apod.).
  • Koukám, že ani po dlouhé době české NT fórum opět nezklamalo a přispívání "inteligentnímy" příspěvky je stále na místě. Tak nějak si říkám, jestli je k tomu co dodat :D. Cokoliv, co zveřejníš na FB je automaticky majetek FB, takže se od doby zveřejnění může tvá fotka objevit úplně kdekoliv bez tvého vědomí. A myslím, že zbytek už tu dostatečně objasnili ostatní :D.
    OFFT: Ne Dengu, my jsme řízkovníci :D.
    P.S.: I když osobně přemýšlím, že se také odhalím, konec konců, už NT nijak nehraju :v
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Pokud je to jak napsal tak jej nemůžeme soudit...stejně je to jedno...pokud ti to vadí napiš jess já věřím, že pokud napíšeš nějak rozumně tak to odstraní

    Aby sis nemyslel...já tam taky někde jsem, taky mně tam někdo dal jak tebe, ale rozhodl jsem se nad to povznést a vykašlat se na to...pokud jsi v pubertě tak se ksicht mění pořád, pokud seš dospělej tak co...to už seš snad vyspělej dost aby sis z toho v závěru nic nedělal :)

    Ta stránka je dobrá...aspon člověk má představu(i když určitě ne 100% pravidvou) kdo za tím komplem sedí a jelikož je mnohem jednodušší myslet konkrétně tak je pak snažší si s někým psát ://subjektivní postoj, ne obecnej

    Prosím, napiš jess aby ti to smazala, když nebude reagovat napiš adminům na FB a tady požádej o lock, tenhle thread už(jestli vůbec) nemá smysl :)

    :// Jestli sem napsal nějakou větší blbost tak sorry, zastřízliva to de líp ale s něčím se čekat nesmí a snad ani nemůže
  • Jak už jsme psal a jak koukám mnoho lidí to nepochopilo nebo nepostřehlo, nějak extra to neřeším a nevadí mi že tam jsem, ale psal jsme že jde o princip. Ačkoliv je to ve vlastnictví FB, pořád to neopravňuje administrátory stránky to tam dávat. A pro ty co si pořád myslí že to moc řeším, jen odpovídám na ostatní příspěvky :) A nechápu co je ubohý na tom že jsem tam posílal někoho, on mě o to sám požádal a stejně to tam nedali dokud nenapsal on sám... Takže taky zajímavé. A přecejen nemusíte brát ten příspěvek tak vážně, šlo jen o to aby jste se taky zamysleli nad tím co tu píšu a popřemýšleli o tom, jestli budete nadále se stránkou souhlasit nebo jestli vezmete motyku a pujdete obdělávat půdu.
    PS: To s tou motykou jsem taky nepochopil :D
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Jsem odpůrce regulace a cenzury internetu.
    Pokud se ti nelíbí, že je někde tvoje fotka, napiš adminivi tam viz. jak bylo řečeno, nahlas si fotku ať ji FB smaže, popřípadě napiš Muff.
    Pokud si nepřeješ, aby tvoje fotka někde byla, tak jí na internet vůbec nedávej - jak jednoduché, že?
    Zamykám. Tady se pláče na špatném hrobě. :minigun: