Energie elementu, síla elementu a víly

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Energie elementu, síla elementu a víly

    Ahoj,
    Rád bych se zeptal, jak přesně ovlivňuje moje poškození:
    Energie (např stínu)

    Body v ele na SP
    Bonusy z EQ (typu "každý element ze zvyšuje o 150")
    a procenta víly.

    Nejsem si jistej, jestli z toho jde pochopit na co se ptám, takže to tu ještě napíšu jinak:
    Je 1 bod v ele na SPčku roven jednomu bodu přidaného z eq? (Příklad: Je SP s 20 body v ele to samé jako SP s 10 body v ele s lukem co přidává +10 ke všem elementům?) Znamenají procenta u víl procentuální zvýšení těchto hodnot? A jakou tam hrají roli čísla u skillů? (myslím něco na styl "energie světla se zvyšuje o číslo X")

    Snad z toho jde pochopit o co mi jde...
    Děkuji za odpovědi :)

    The post was edited 1 time, last by AfterPower ().

  • Záleží jakým stylem hru hraješ, PvP hráče vůbec neovlivní nějaká energie

    Element na kartě se nerovná elementu v křídlech/ spellu/ mušlí/ EQ --- příklad... dám si za berka 100 ele - beru ptákům 30K na základ, nasadím si meč, kde mám 150 energie stínu ( Což je o 50 ještě víc než si tam můžu v SP dát) - a nevemu ani polovinu toho..pokud berka dám bez bodů

    Ovšem pokud to spojím, budu brát tak 40... kdyby ještě navíc k tomu byla víla 80%, případně ještě se zesilovačem víly, tak beru třeba 60, ale to je nejlepší si vyzkoušet úplně a čistě sám, se svým EQ o co a kolik ti to zlepší dmg, já to kdysi řešil hodně za cruse.. chtěl jsem chodit po LoD a kostru zabíjet jen mezerníkem

    a zjistil jsem, tolik zajimavých věcí...jako to že hrát PvM - Tank je zbytečné protože mob má svou základní hodnotu, kteoru bere i kdybys měl rezist 400% a obranu 3000 (a ne rezist 190% a obranu 2000 což momentálně mám třeba na oheň a boj zblízka... a stejně magmaros mi bere 400 stejně jako bez karty... :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • EmptyLover wrote:

    Element na kartě se nerovná elementu v křídlech/ spellu/ mušlí/ EQ --- příklad... dám si za berka 100 ele - beru ptákům 30K na základ, nasadím si meč, kde mám 150 energie stínu ( Což je o 50 ještě víc než si tam můžu v SP dát) - a nevemu ani polovinu toho..pokud berka dám bez bodů


    Já jsem myslel něco jako "každý element se zvyšuje" a ne "energie stínu ze zvyšuje", nebo si mám pod názvem "každý element se zvyšuje o X" představit "Každá energie elementu se zvyšuje o X"?? Nějak mi z toho překladu nedochází, o co přesně jde..

    E: u zbraní 88 (nemyslím ty z arky) máš bonus nějakych 200 k určité energii, je to to samé (pro stínové karty) jako kdybych měl na luku 200 ke každému elementu? Jakože když se u eq píše "element", tak to je něco jiného jak když máme u SP "element"?

    The post was edited 1 time, last by AfterPower ().

  • ano je to něco jiného... to co je na zbraních 88 z raidů (glac) - tak zvyšují sílu spellů -(Energie stínu se zvyšuje o 200) Na meči 88 - to samé má třeba bers na všech útocích : třeba Šílený útok - Energie stínu se zvyšuje o 950, to znamená že ty máš s tím mečem zvýšenou energii stínu o 1150 ( k tomu se počítá tvá víla, nedokážu už si vybavit přesně ten vzoreček který na to byl, nicméně to se pak sčítá s tvým poškozením, a k tomu do toho působí i protivníkovo obrana, rezist atd a z toho je výslednej dmg...ale třeba když to vememe na archandělky.. tak ty zvyšují Element o 10, což je prakticky taky ''Energie elementu'' a pouze o 10, takže to ve výsledku přidá ještě méně, než změna již zmiňovaného meče...kdysi když vyšli poprvé archandělky tak byl můj cíl je prásknout na cruse, protože jsem opravdu čekal, že mi bude potom stačit dát do elementu 90, a budu mít stejně jako kdybych měl 100, nicméně opak byl pravdou..ten DMG se až tak moc nezměnil...s crusem +15 ten dmg bez změny bodů (50utok-100ele), byl v rozdílu asi o 3000 na moba...což je asi čtvrtina toho co ti přidá lektvar na útok když už bys chtěl opravdu ''Maximalizovat dmg'' tak je to stejně k ničemu, když 65,535 +/- je max zobrazitelných vše ostatní už se přetáčí..nicméně je opravdu super vzít kostře třeba 10tisíc a poslat jí k zemi..:D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao