Questy 5 SP

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jasně já až budu 75 to pochybuju že dám třeba jenom toho baze jak se dropí... :D ale jestli kdyz nazene 92 a musi si dat 100% elik tak nevim nevim,to bude 1 prisera na 5 minut X(
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

    • No,já čekal,že to bude nějaký easy ts,tak jsem tam vlezl asi s 99ti kornoutama co mě zbyly z glacu :D No,do bosse to šlo docela dobře,ale jak sem došel k bossovi,tak jsem už byl bez kornoutů a dopadlo to tak,že když sem umřel tak jsem čekal až mě to oživí automaticky a nechával jsem NPC bojovat za mě :D
      Ale dal jsem to nakonec :D

      Měl jsem:Magmarosky s5 + boty 60% oheň,na sobě wara a za prdelí bušíka fotbalistu :D
      Dandikovec
    • DonasNonas wrote:

      Mám otázku jak to ze se pise v dialogu ze roh baziliska je mozne ziskat od lvl 80 prc je teda q od 75. este sem se ke dropum nedostal ale pudu na to ale nwm...
      Jen dodám, že jsou 3 ruhy těch bazilišků... lv 75, 80 a 85 tuším jestli si to pamatuji...


      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků :D A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo :D

    • [/b][/font]
      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků :D A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo :D[/quote]

      No,jak je teď ta Vločka v Nosvillu tak ti dává hafo lunií obnovení :D si je tam mohla použít :lol:


      E:Jinak PSY,já měla problém i s ts 66(s ufo a ostno-boingama(ale velkýma :D)),takže nevím,nevím :chinese:
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

    • ElVajco™ wrote:

      [/b][/font]
      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků :D A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo :D


      No,jak je teď ta Vločka v Nosvillu tak ti dává hafo lunií obnovení :D si je tam mohla použít :lol:


      E:Jinak PSY,já měla problém i s ts 66(s ufo a ostno-boingama(ale velkýma :D)),takže nevím,nevím :chinese:[/quote]

      ElVajco™ wrote:

      [/b][/font]
      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo
      [/quote]

      ElVajco™ wrote:

      No,jak je teď ta Vločka v Nosvillu tak ti dává hafo lunií obnovení si je tam mohla použít

      ElVajco™ wrote:

      E:Jinak PSY,já měla problém i s ts 66(s ufo a ostno-boingama(ale velkýma )),takže nevím,nevím

      :ozdoba:


      Ja sem mnel hrozný problem s TS 55 :D Myslím že my pomohl NoxMaster byl tuším 93
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • zabijak9 wrote:

      ElVajco™ wrote:

      [/b][/font]
      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků :D A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo :D


      No,jak je teď ta Vločka v Nosvillu tak ti dává hafo lunií obnovení :D si je tam mohla použít :lol:


      E:Jinak PSY,já měla problém i s ts 66(s ufo a ostno-boingama(ale velkýma :D)),takže nevím,nevím :chinese:

      ElVajco™ wrote:

      [/b][/font]
      Jinak TS jsem dala až na počtvrté kdy mi tepala obrovská žilka na hlavě.... vyplýtvala jsem cca na jedno ts cca 200 obr eliků A pokaždé ( nevím jak je to možné ) mi na konci TS u bosse umřel nějaký NPC... doteď nevím jestli mě to za ty prachy vůbec stálo
      [/quote]

      ElVajco™ wrote:

      No,jak je teď ta Vločka v Nosvillu tak ti dává hafo lunií obnovení si je tam mohla použít

      ElVajco™ wrote:

      E:Jinak PSY,já měla problém i s ts 66(s ufo a ostno-boingama(ale velkýma )),takže nevím,nevím

      :ozdoba:


      Ja sem mnel hrozný problem s TS 55 :D Myslím že my pomohl NoxMaster byl tuším 93[/quote]

      Ty umíš teda hezky citovat :DD
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

    • Rukavice a boty

      No možná se někdo vyjádří líp...



      Já bych si udělal/koupil rukavice i boty z plánku B

      1rukavice/boty z toho plánku = 10%

      S6 - 60% ale máš rukavice a boty takže x2 = 120% a to není špatné ;)

      A jdou nosit od lvlu 70 (boty nevím jistě ale rukavice ano ^^)


      E: Ano,rukavice a boty s6 je těžké udělat/stojí hodně... ale budou se ti hodit ;)
      Nebo možná stačí s5... to už se zeptej těch co tam byly ;)
      :veloce:
    • Keram10216 wrote:

      No možná se někdo vyjádří líp...



      Já bych si udělal/koupil rukavice i boty z plánku B

      1rukavice/boty z toho plánku = 10%

      S6 - 60% ale máš rukavice a boty takže x2 = 120% a to není špatné ;)

      A jdou nosit od lvlu 70 (boty nevím jistě ale rukavice ano ^^)


      E: Ano,rukavice a boty s6 je těžké udělat/stojí hodně... ale budou se ti hodit ;)
      Nebo možná stačí s5... to už se zeptej těch co tam byly ;)

      Boty lupičského mistra?Jinak jak se ten plánek jmenuje?Kombinace holínek B?(Jen abych zas nekoupila jinčí :D )
      E:Ano vidím vlnové ohnivé botky :D jinak 10 dia... o.o
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

      The post was edited 1 time, last by ElVajco™ ().

    • s5 = 60%, s6=70%...jinak stojí asi 6-8kk/kus, jak boty tak rukavice, můžeš skusit vyrobit a spojit ale to nemáš jistý nebo doporučuji expit na 77lv. a jít tam s boty hlučné mlhy a roobraph rukavice(s5 oboje) a to by ti mohlo stačit(roobky a mlhy jsou základní rez na lod proti dh podle mně :) navíc dávají ohen+světlo dohromady což se hodí i na glace)
    • P-S-Y wrote:

      s5 = 60%, s6=70%...jinak stojí asi 6-8kk/kus, jak boty tak rukavice, můžeš skusit vyrobit a spojit ale to nemáš jistý nebo doporučuji expit na 77lv. a jít tam s boty hlučné mlhy a roobraph rukavice(s5 oboje) a to by ti mohlo stačit(roobky a mlhy jsou základní rez na lod proti dh podle mně :) navíc dávají ohen+světlo dohromady což se hodí i na glace)


      Roobky jsou z bazů na glace že?:D A odkud jsou mlhy :?: :?:
      Jinak já měla v životě nejvíc 3kk při šetření na Q :D A nehraju 10 hodin, takže s okamkama to je bídné :D

      Jinak nejdůležitější otázka:
      ...
      ...
      Je nějaký svitek co chrání věci při sčítání?:D
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

    • Keram10216 wrote:


      Není... záleží na štěstí :D
      Jestli se pletu tak mě opravte ale myslím že svitek je na +výbavko,+sp a ty eventové jako +pája +slípka :)



      Tak to do háje a do pr**** ^^ :D (štěstí je moje nejslabší vlastnost) Jinak klk lvl jsou kostlivci,plameni a golemove ??
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D