5 sp ts

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ehm.. já jsem 85lv mág a dala jsem to na 4 pokus takže nesouhlasím... :D
      A to proto že se mi právě sekali ty NPC jako tobě.. nebo mi kupodivu chcipli... :D
      To zaseknuti je tím že překlikneš na svoji postavu... klikneš že někam jdete a pak preklikneě na svoji postavu ale je už ovládat nemůžeš...
      Radim nepřeklikávat... stačí mačkat A, S, D, nebo F jinak nic jiného :D Třeba zmáčkneš F klikneš na místo oni tam jdou a pak se můžeš normálně pohybovat a oni tankuji.. zavoláš je zase D...

    • )) zdravim tak TS na 5 Sp docela narocne ale da se zvladnout v pohode samozrejme se musite vzdy vopred pripravit. Podla triedy postavy za aku hrate. Ja war a nejlepsi zakladni priprava je co nejvissi rezist na ohen, dalej obrana, doplnanie HP kdyz nechcete stracet cas na doplnanie HP jidlem a svacinami doporucuji 100% pro lukostrelca a maga eliky kedze mani nizsie HP tak si ho rychlejsie obnovia a teda eliky nahradia svacinu. Typ karty do TS u wara no ja som tam siel s bojovnikom kedze mam na nom najvisu obranu tak da sa ist s ktoroukolvek kartou ktoru ovladate kludne i s bersom lenze znizena obrana a+50% zvysene poskozeni elmentom neni sranda to prejit bez problemov. Crus ma 50% zvyseni elemntarni sily jo to by se dalo jenze co ta pomala chuze najdlhsie nabijanie skilov a jeste k tomu jen 4 utocne skily podle mojho nazoru bych tohle volil jako 2-3 moznost. Ninja pokud ho mate expnutyho, plusnutyho a umite za nej hrat tak 100% zvysenie elementarnej sily se hodi. Takze 1-2 moznost War, Ninja, 3 Cruss a 4 berseker. NPC - teda partnery se seknout nemuzou jen je nevite ovladat bohuzel musite sa to naucit A, S, D, F sou jejich prikazy a F1 az F5 myslim je jejich ovladani jestli maji bojovat s vami nebo samostane, nebo jich date stranou a zabijete si to sami. U bosse ja tam vlitnul s nosmatem, NPC a utocil som len na DH o HP se mi postarali 100% .)) Pouzil som teda cisto utocnu taktiku, cim skor ho das dole tim skor to ukoncis. Samozrejme s mojim lv to slo. Co bych radil magom v TS no kdybych hral za maga tak bych nejspis za holy ani nesiel nejpravdepodobjsie bych si dal Ice, a pripravil si eliky a 100% jasne busa na tank a pod. Jo a dalsie rady nechpu lidi co maji 0- 85lv - a jeste nemaji prectene romany tady na foru v sekcii navody nebo neprectou si poradne novinky. Minule mi tak napsala 37 lv ze co ti to tak sviti - ten amulet. a kde sezenu 5 SP . ja napsal mas vubec 1 SP- odpoved prekvapujuco neprekvapiva nn ale budu si ji kupovat DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. PS : myslim ze odpoved ste dostali dalsi romanik na svete doufam ze si to precitate a ze to nebude nudny. Jo mensi upozorneni kritiku neprijimam ani komentare k detailum ktore som neuviedol pretoze vam na ne nejspis nezareaguji a ani neodpovim.
      User:saso
      Na novej signature sa pracuje :pump: