jak nechad sedět nosmáty v mini ani žby se mi po každým vstupu oběvili jinde?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • jak nechad sedět nosmáty v mini ani žby se mi po každým vstupu oběvili jinde?

      Jak název sám napovídá tohle mě zajímá sou lidi coi maj v řadě vyskládáno cca 8 bušíku. přijde do mini a zustanou mu tak já se placám posadím si sněhuláka lišku atd, přijdu do mini a pokaždý je mám na hromádce uplně jinde, většinou ve prostřed dolního plácku.
      Jestli znáte nějakej fígl jak na to napište ho sem.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Snadná pomoc až budeš v mini drž ctrl a klikni na nějakého nosmáta

      Teď pusť CTRL a ovládej nosmáta na místo kde chceš aby byl na furt pokud si ho nevezmeš

      a pak drž opět CTRL a klikni n asvou postavu tím akci dokončíš

      COMPLETO!!

      ;)
      Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


    • Dej at nikoho nevodíš a sedni si. Pak dej F5 - označíš tím všechny nosmáty v minizemi, dáš F a pošleš je kam chceš, pak dáš S (ale nemusíš), pak dáš F1 nebo F4 to je jedno. Když budeš chtít nějakého nosmáta do skupiny, tak klikni do "výpisu" v pravo na nosmáta a dej provázet. Když ho pak zase pustíš, vrátí se na místo, kam jsi mu to určil.

      Já mám takhle zvířata dole v rohu minizemě.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Ariadna wrote:


      Dej at nikoho nevodíš a sedni si. Pak dej F5 - označíš tím všechny nosmáty v minizemi, dáš F a pošleš je kam chceš, pak dáš S (ale nemusíš), pak dáš F1 nebo F4 to je jedno. Když budeš chtít nějakého nosmáta do skupiny, tak klikni do "výpisu" v pravo na nosmáta a dej provázet. Když ho pak zase pustíš, vrátí se na místo, kam jsi mu to určil.

      Já mám takhle zvířata dole v rohu minizemě.


      Tohle je ale aby jsi přesunul všechny nosmáty hromadně, pokud chceš přesouvat jednotlivě tak použij theův návod

      Theo01 wrote:


      Snadná pomoc až budeš v mini drž ctrl a klikni na nějakého nosmáta

      Teď pusť CTRL a ovládej nosmáta na místo kde chceš aby byl na furt pokud si ho nevezmeš

      a pak drž opět CTRL a klikni n asvou postavu tím akci dokončíš

      COMPLETO!!

    • díky. právě sem to nidke nenašel. já sem použil ten theuvám návod už dávno jen sem právě už nevěděl jestlůi tam budou i po relogu.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.