Chceme druhý server

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • MuckMuffinka wrote:

      A ty si myslis, ze zalozenim ankety se neco zmeni? Ses snad GMko? Ne nejsi! To co tady pises je jen tvuj vymysl a ikdyby bylo 150 lidi pro, tak kdyz nebudou pro GM, tak zadnej novej server nebude!
      Urcite a GM o tom nerozhoduju aspon neco vim narozdil od tebe. Ja uz si psal s gameforge a prej kdyz o druhy server bude opravdu zajen zacne se tin gameforge zabivat. Proto ankete a myslim ze kdyz dam dohromaty aspon 50% z herni populace myslim si ze to vyjde.
    • Novej server nebude...rozhodně 50% herní populace nenapíše protože ti co hrají aktivně zde už něco mají, Sp, lvl,pověst,rodinu,EQ a ti co to hrají chvilku jsou rád že jsou rádi :D Navíc další server stojí peníze a CZ nostale rozhodně nedodává GF tolik peněz aby o tom vůbec uvažovali...buď rád že máme aspon ten 1server

      Jinak na forko chodí aktivně 31lidí (viz můj průzkum, můžeš jej nalézt přes můj profil a moje založené thready)

      A jess, GM tu nemají skoro žádnou moc :) bany, dárečky, udržování pořádku, celoserverový zprávy, částečný nastavení hry(glac raidy, eventy...ale to bych tipl že je také přes GF)...je škoda že to není jak GA na privítech :) ti mají skutečnou moc a forko tam funguje ke zlepšení hry, tady se moc návrhů (dobrých i těch špatných) daleko nedostane což je škoda
    • Zacinat znova mam uz 96 lvl a uz nic noc nebavi na novem serveru si myslim ze je uz prehnane moc nasmalistu a kdyz by se zalozil novy server tak nez by zacal nosmal poradne fungovat dalo by se i trochu zahrat ja zacal kdyz zacal nostale cz server . Zkousel sem i jine zemne a to je prave to treba spanele maji 3 serveru pritom jejich herni aktivita je miziva.
    • Podle mě jako na co druhý server? Copak ti Aeros nestačí? Když chceš od znovu založ si druhý účet či druhou postavu...a kdo ti říkal abys ten nosmal používal? nikdo... můžeš hrát bez nosmalu a uleví se ti ;) můžeš všechny ignorovat tak jako to dělá spousta hráčů a všímat si pouze třeba a k tomu ještě třeba rodiny....nikdo ti neříká abys hrál za svůj údajný 96 lvl :)) Nechci tě nějak peskovat nebo ti nadávat, ale za každým problémem se najde řešení :) je jen potřeba hledat... :) :love:
    • Jak už bylo řečeno výše, tak nový server by se GF nevyplatil -> ČR NosTale nemá tolik hráčů ani nosmalistů na další servery. Více serverů může mít třeba DE, kde je nosmalista každej druhej.

      Jinak to, že se ti nelíbí, že je tady drahej nosmal atd. Tak proč ho kupovat? =) Dá se hrát bez toho, celkem bez problemu.

      A dál GM tady fakt nemají žádnou moc, možná tak zabanovat některý lidi :D. A nějakou anketu jenom tak na nějakym webu, kde se to dá bez problému sfalšovat ti žádný GF neuzná ^^.
      Tak když už mají podpis i ostatní... :D
    • Já tedy hraju aktivně metin2, kde je momentálně velký problém s odlivem hráčů a brzy dojde ke sloučení 6 serverů do 2-3 serverů.

      Za sebe můžu říct, že mě metin2 bavil o 200% víc, když tam bylo víc lidí, místa, kde se dropovalo a epxilo byly zabraný na každým ch a prostě byli tam hráči a pořád bylo s kým hrát. Nyní to vypadá tak, že všechny atraktivní oblasti jsou obsazené na jednom kanálu a je tam pusto. Je to nuda, není s kým hrát a to s sebou nese další odliv hráčů.

      Když to aplikuji na Nostale, tak ten odliv hráčů na nový server ti přinese to, že až na pár rodin, které budou dobře spolupracovat budou hráči více soloví. Bude míň hráčů na raidy atd. A postupně se stane to co na metinu. Mín hráčů -> mín zábavy -> odchod dalších hráčů co se nudí...

      Vy jste si to tu nezažili, takže mě máte možná za blázna, ale v metinu je teď vážně nuda v důsledku nedostatku hráčů a dost lidí vzpomíná na časy, kdy tam bylo plno...

      Važte si toho, že vás je hodně. :)

      Samozřejmě, pokud se Nostale dostane do fáze přeplnění, tak to už je něco jiného, ale tak daleko opravdu ještě český Nostale není. :)
    • Nač druhý server? Je tu zatím jedna 99 a dá se tu vpohodě hrát. Když je nosmall tu drahý, jaký myslíš že bude tam?

      To že jsi chtěl být třeba 1. 99 a nevyšlo ti to tak to není důvod ke druhému serveru, spíš bych byl rád že CZ má aspoň ten Aeros. :D
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • On už je někdo 99lv? Hm, tak to musím kouknout, kterej závislák vyhrál :D

      K druhému serveru - kdysi se tu psalo, že první musí mít asi 500tis uživatelů (ale to číslo si fakt přesně nepamatuji) :)

      Metin je nuda už od počátku :-DDD To AION je mnohem lepšejší :altt:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Vzhledem k tomu,že Nt dle mě upadá...tak pochybuju,že otevřou 2,servr...

      Aktivita klesla...hodně z těch lidi,který tu běhají nový sou vlastně starých2.3. postavy...nespočet lidí to přestalo bavit kvůli nadvládě a určování cen pár jedinců...prostě s dalším servrem nepočitej...
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • My logicky mysleni mi rika ze na druhym serveru by bylo vic aktivnich jak na tom prvnim. Vsichni by sli tam protoze ty co neco maj, co za to stoji tak uz je hra stejnak nebavi a ti co nemaji by sli taky. Vsichni by byli na stejne urovni a vsichni by chteli byt prvni 99 serveru. Z prvniho uz vi jak hrat apd. Kdyz bude server 2 tak se nostale jeste vratim. na S1 aerosu je hodne velkych levelu co nemaji co na praci a tech malych? NULA. Mapy před Mt. kremem jsou skoro prázdné. Chrámy fernonu - nikdo? Ano, nikdo. Takze jsem pro... Pred trema lety to tu muselo byt bozi,... Vsichni zacinali spolu, nikdo tam nemel druhou postavu ze ktery by si nahazel miliardy. Vsichni by ale chteli co nejlepsi EQ takze by se rozjel nosmall, ceny by sli dolu vic nez na S1, tam by se to zvedalo a zustali by tam jen taci co tam neco maj, bavi je to tam , nechodi jen tak od rohu k rohu neafkujou apd.
    • když odejdou lidi na s2 skončí s1...
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec