Poss na exp do aktu - body

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Poss na exp do aktu - body

    Chystám se přerozdělit body na possovi (365 bodů). S tím, že bych to viděl tak 80 ele, pak mi zbyde 40 na útok. Vůbec nemám problém s HP, takže chci co největší DMG na magmy. Jak to vidíte? Díky

    800a.org/
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Pokud ti nevadí že to hp/mp nemáš tak bud jak píšeš nebo 55,0,70,0 (zbydou ti 3body/365...podle mně je to lepší, protože 260 a 400utok je větší rozdíl než 90 a 110 ele (oni totiž i když jsou voda tak mají rezisty a odpor proti efektům...takže pokud by se ti nedařilo stabilně snižovat rezisty debuffama víc jak půlce z nich tak si myslím že ten utok se vyplatí víc :)) navíc to pak máš univerzálnější

    A pokud máš mušle utok a element určitě jdi do 55,0,70,0 protože ti to pak dá mnohem víc utoku :)
  • Díky za odpověď, jen pro úplnost, doexpuju posledních pár % do 92 ovšem zatím jen s hůlkou r4+5. To není zrovna nejlepší na dmg, takže se snažím to hodně zvýšit bodama.. Samozřejmě na úkor HP, ale s tím nemám problém, téměř bych mohl expit i bez oleje :D

    Ještě počkám na pár reakcí a pak to rozdělím. Co se mušlí týče tak zkusím sehnat něco aby to dalo aspoň 60/0/80/0
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Pokud máš EQ 90 a nepoužíváš sekunárdku (ted je na to u mága dg a možná nějaká nová sp...nevím co přesně je u něj na sekundárku, neznám moc ty nový sp) tak si sežen mušli nějakou kde jsou 2x sl (a pak klidně nic, sekundárka ti bude sloužit jako nosič mušle + staty z ní) a do primárky si sežen 3. sl + dobrý vlastnosti

    SL ka jsem já osobně hledal sílu, poškození, energii, 10+

    S tím se dají vyčarovat opravdu krásný body :) a nejlepší je sehnat r7 sekundárku do toho sl celkově + nějaký další a mušli která ti zvedne další 2/1 preferovaný sl -> pak jsou body hodně lehký na rozdělení a hodně silný :)