nové víly?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • nové víly?

      Zdravím
      chci se zeptat jesi už někdo má jednu z těch nových ''super víl'' :D a taky bych se chtěl zeptat jestli nevíte o někom kdo je prodává popř. za kolik.. :thumbsup:
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • to teda nářez bude.. :D mně se hodně líbí ta stínová ale jak píšeš tu cenu 200kk tak nevim jesi ji nekdy mít budu :D a to že má marti stínovou tak to jí gratuluju =) a mně nezbývá jen doufat že se ta cena smrskne aspoň na 20kk :(
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • kriade je lepší si počkat až bude každej nosmalista mít tuto vílu a začnou se ceny snižovat... pokud sis ještě nikdy nevšiml je to tak vždy s nějakou novinkou.. a ten kdo to chce mít co nejdřív a neni super nosmalista tak je dle mně bl*ec protože se vyplatí si ten měsíc počkat a koupit to za 1/5 ceny co ze začátku.. stejně tak to bylo s pirátem... prvni dva tri dny eventu se prodaval za 18kk tusim nebo tak nak cca a tedka ho lii prodavaj za 8kk.. trosku vyrazna zmena namyslis??.. takze ja verim ze i cena techto víl pujde vyrazne dolu.. a třeba bych jí za těch 15kk někdy koupit mohl protože ta stínová je fakt GOOD!! a dengi nechápu co se ti na tej stinovej nelibi??.. :/ dyt je takova hezka a srzi ji z oci zakernost :D a mas pravdu ta svetelna neni nic moc.. ale ta ohniva neni k zahozeni take.. a tak vodni mi pripada ze ot neni zadna zmena v tom :/ jedina stinova se rapidne zmenila.. ostatni vily vipadaji jako dalsi level zesilovace (2x zesilovac naraz myšleno)
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • dobře leona to je něco jiného... leona to je prostě exkliuzivní a spíše pro bohatší hráče.. já si jí dovolit mohu ale abych za leonu vyplivnul cely svy penize a zbylo mi jen nakejch 5kk na ot prdim z vysoka ;).. ale vždy se najde někdo kdo to prodat chce a dá to levně.. a navíc ty co to davaj ta 20kk to prodaj leda kdyz se najde nějakej **** protože leonu seženes tedka v poho za 13kk ;) a event bude jeste asi dva tydny a to se tech leon jeste nadropi.. popr kdyz nekdo bude potrebovat penize na neco tak leonu proda levnejc ale dycky se to da nejak sehnat levne ;) jen se chce snazit šmudlo ;) a pokud jsi stále level 47 a nejsi nosmalista tak to pochybují že na leonu nebo ty lepší víly budeš mít ;)

      edit: a pokud jsi nosmalista tak od tebe koupim kamen an oziveni duse :D :D ;)
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • ja sem take raidoval... a po tejdnu mne to prestalo bavit a rekl sem si no co pirata mam.. busik z raidu nepada.. a leonu si treba nekdy koupim ;) ale treba aspon spadne cena sakury a udelam si sakuru ta take neni k zahozeni :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • No tak tady se nám hezky změnilo téma xD. Vite je par ... kteří prodávájí leonu pod 10kk... Mě osobně chtěl dát za doexpení z 35 na 36 nějakej mág leonu... :lol: Pak si to ale rozmyslel že bych ho okradl a kdyby sem ho měl nejdriv expit já bych mu zase nevěřil že by mi dal leonu pak... :) Takže takový to expení za prachy a ruzny věci je nanic. Ale to neni vubec k tematu. xD No a ty víly zatím sem žádnou neviděl a docela se divím že tu není napsáno o párovi. Ten je ještě nemá??? ?( A navíc to bude chvíli trvat než ti co ji mají ji vyexpí na 80% :)
      The legend reborns ^^
    • Donasi, tak proč si mu neřekl, ať tu Leonu rozpůlí vejpůl, dal by ti 1 půlku Leony, potom bys ho expnul a on by ti dal druhou půlku Leony néé? :D :D :rofl:. Co se týče Paríka o tom já nevím zhruba nic, a vyexpit vílu z 50 na 80% není moc problém. Jeden nejmenovaný hráč mi tedy aspoň tvrdil, že svoji vílu z 40% na 70% vytáhnul během týdne, z 50% na 80% to bude třeba trošku dýl, protože čím má víla víc % tím hůře se zvyšuje :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~