Guest from .it

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Guest from .it

      Hi :)

      *sorry if i don't speak your language,i'm italian*

      Today i found out you have your own nostale server,so,like some italian players,i want to play there too.You probably are better than the annoying italians that play in our server(Guidozzo :rolleyes: )

      Please don't answer me in cezk (is that right?i don't even know what the language is) because I speak only italian and english :)

      Welly :love:
      :altb: Italian Guest :altb:
    • Ahoj :)

      Promiňte ja neumím česky, jsem Ital.

      Dnes jesm zjistil že máte vlastní nostale sever, tak jako někteří hráči chci hrát taky. Vy jste asi lepší než mrzutí italové, kteří hrají na našem serveru.
      (Guidozzo :rolleyes: )

      Prosím neodpovídejte mi česky, protože já umím pouze italsky a anglicky :)

      Wlly :love:
      Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Rusell


    • RE: Překlad

      MXW wrote:

      Ahoj :)

      Promiňte ja neumím česky, jsem Ital.

      Dnes jesm zjistil že máte vlastní nostale sever, tak jako někteří hráči chci hrát taky. Vy jste asi lepší než mrzutí italové, kteří hrají na našem serveru.
      (Guidozzo :rolleyes: )

      Prosím neodpovídejte mi česky, protože já umím pouze italsky a anglicky :)

      Wlly :love:
      Thanks my google translator :P