Maintenance 18.07.2012

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Maintenance 18.07.2012


      Milí hráči,

      zítra proběhne plánovaná údržba.

      Kdy? Středa 18.července 2012 přibližně v 9 hodin.

      Změny? Začátek letního eventu. Důležité: Všichni hráči, kteří se chcou zúčastnit raidu, musí mít u sebe pečeť (která pochopitelně při vstupu zmizí). Dále bude zlepšeno info u efektů - (suma) (úroveň působení * počet).

      Váš NosTale tým

      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Mí drazí závisláčci, než mi pošlete ještě více zpráv :D

      Důležité: Všichni hráči, kteří se chcou zúčastnit raidu, musí mít u sebe pečeť (která pochopitelně při vstupu zmizí).

      Toto se týká jen eventového pirátského raidu. Zakladatel nemusí mít dvě pečetě, protože se počítá pečeť, kterou založil raid. Pečetě jsou dropovatelné, takže se nemusíte bát, že jich bude nedostatek :love:
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.