WK

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Chtěl bych se vás na něco zeptat.
      Asi před 3 měsíci jsem si koupil WK a nakonec sem se od toho odtrhl a ted tu sem znova, abych si vyexpil práci..
      Ted k té otázce.. Jak dlouho mi bude trvat naexpit 55lvl práci z 20 lvl?
      Děkuji 8)
      DusikCZ/ Holy Mage +7/ Ice Mage +5/ Dark Gunner +0(zatim nevylepšuju)


      Dusmen- Dělám práci na WK..
    • Tak podle toho kolik máš lvl. Když bych to shrnul od lv. 1 tak z levlu 1 do lvlu 50 to dáš pomocí Questů a menšího expu cca týden max 2. Pak to bude horší jelikož Q ti půjdou prakticky po levlu takže to budeš muset hoodně moc killit. To bude nejmíň týden možná 2 a pokud si línej tak i dýl. A jak dáš 55 tak už jen najít rod a bude to pohoda. Při smůle to máš do 2 měsíců nebo ještě dýl při štěstí tak cca měsíc možná ani to ne (Když říkáš že máš job 20 odhaduju že si kolem 36 lv takže tu 50 máš tak během toho týdne, do tý 55 to bude holt záhul, ale zbytek půjde hladce si myslim. Nejvíc tak 2 měsíce možná dýl, ale to přeháním, protože máš nejspíš kolem lvlu 36 tak odhaduju to na 3 týdny - měsíc víc ne :)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • PSY bez sp? to je kravina. Za prvé nebude dost silnej a bude to šmudlat dlouho. A za druhé: pokud mi je známo, tak jestliže má na sp job 20 a víc, tak mu práce na civilu pofrčí úplně báječně. Bude mít větší dm, tím bude potvory zabíjet rychleji atd.
      Kde jsem expila bez karty bylo na luskách práci 36-38.
      Jinak lv roste náramě v tská na pečetě - 30 - 39 cuby, 40 - 49 xysen (ovšem zde se bez buše nechytáš).
      A v lv 55 šup na LoD ;)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • delej Q a az budes u jantaru vzdy se da najit nejakej clovek ktery je dela taky tak muzete delat apolu a pak si najdi rodinu co bere 55+ a rekni jim ze mas wk v drzaku popř. jim pošli skin jak ho máš vinvu a třeba tě vemou a vyexpeji ti job ale delat Q bez sp karty je totalni blbost...
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • tak ale ty si byl mag... mag to ma bez sp dobre ma dobre skily a nosmata kdyz mas na tankovani mu das auru a prezije v poho ale takovej var a luk pouzit nosmata tak dobre nemuzou.. a jak jsou ty expi zvisene tak staci jen udelat ten lvl 55 a kdyz uz ma wk tak mu staci jen na tej lod doexpit jen job pomoci nejake rodiny..
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • No kdybych vzal v potaz dělání pečetí apod. tak já jsem Cuby i Xysen dělal za prcka a můžu potvrdit, že expy jeli a stačily mi na to Beran a Tom (všem sem měl přendaný a udělaný rezíky i na prcka, takže je fakt, že bez rezu jedinně s bušem :D, aspoň ten Xysen o_O) Co se týče exp jobu na 2. Sp tak mi to přijde trošku zbytečné, protože když chce mít to Wk tak bych se zaměřil na to, jak nejefektivnějši naexpit lvl, pak si najít rodinu a chodit LoD. Ovšem pokud si chcš hru užít a přidat si i trošku herní práce tak na kometkách se dobře expí job na 2. Sp a Jáju a to i bez Sp. A není třeba mág stačí si s lukem pořídit nějaký to orlí zrak (Nevím jak se to přesně jmenuje prostě taovej te buff a je tam vidět hlava orla :D) A smrtící střela/ šíp (Nabití na 1000 myslím) a pronikavou střelu. Pak si na kometkách naženeš klikneš na poslední příšerku v náhonu a střílíš přes tu první a prakticky celej náhon lehne no a zbytek už se dá kilnout skillama. U mága jsem viděl dobré skilly, ale nehrál jsem za něj nemůžu posoudit. :D A za wara si stačí pořídit náraz větru, Energetickou střelu, Brutální zemskou vlnu a celkem pohodově se to dává. (U wara, ale doporučuju rychlé killy po 1 příšerce) A nebo to zkoušet s SP. To je na vás, ale jinak ten levl se dá dát v poho pomocí Q (Většina to má nejspíš odzkoušený :D) A pak už ta LoD :whistling:
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Díky za odpovědi.. Hodně tu toho bylo s Questama.. Co kdybych tu práci expil na luskách 12 hodin denně?:D
      Hlavně bych si to chtěl ze začátku užít.. Dělat s WK pečetě Cuby atd.. Pak až ta Lod..
      DusikCZ/ Holy Mage +7/ Ice Mage +5/ Dark Gunner +0(zatim nevylepšuju)


      Dusmen- Dělám práci na WK..
    • je to na tobě dussmene, zde jsou celkový možnosti: 1) pii - budeš mít WK na poměrně malým lvl ale je to nuda
      2)expit expit expi, se SP nebo bez
      3)dělej Q a ty kousky co budou chybět do dalšího lvl naexpi, odměny vyzvedávej bez SP

      U bodu 2 a 3 pokud do 55lvl nebudeš mít job 55 sehnat rod a expit na LODuu nebo pokračovat jak předtím
    • Tak já mám ještě mága 80 lvl a expil sem práci na holyho na luskách taky no.. Jen nevim jak dlouho by to trvalo na WK.. Ale počítám ten měsíc určitě no.. Hlavně do konce prázdnin bych to chtěl mít:)
      Chtěl bych to mít hlavně na malým lvlu jelikož chci ještě dělat Cuby raidy..:D
      Jinak Děkuji všem za odpovědi, asi už můžeme lock;) Pokud mi chce ještě někdo poradit tak do PM.;)
      DusikCZ/ Holy Mage +7/ Ice Mage +5/ Dark Gunner +0(zatim nevylepšuju)


      Dusmen- Dělám práci na WK..
    • Já chci jen dodat, že na Cuby pečetě nepotřebuješ WK já to dělal na pohodu s Lovcem a NosMátama (Cuby expí hodně :D) A pokud bys pak chtěl dělat i Xysen tak si buď sežen rezíky nebo buše, protože Xysen už je podivuhodně trošku jiný máslo :D. A jak říkal PSY - Chceš mít WK poměrně rychle a nevadí ti, že se při tom budeš nudit? Tak jdi na Pii :D. Chceš nejdřív vyšší lv rod a pak už expit za Wk a dělat pečetě většího lv a na menší se holt vykašlat? Jdi po Questech nebo expi expi expi sežen rod, expni si job a hurá na to :D. Není co dodat :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Vim že to nemusim mít s WK, ale tak když už ho mám tak bych to rád rozjel s WK na malém lvlu;)
      Rezi,buše/kuře(myslim 3 stáduim vejce z velikonočního eventu) mám připravené;)

      Jinak já se spíš nudim když nic nedělám takže to bude pro mě výhodný :D
      DusikCZ/ Holy Mage +7/ Ice Mage +5/ Dark Gunner +0(zatim nevylepšuju)


      Dusmen- Dělám práci na WK..