*Tento program*

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • *Tento program*

    Zdravím,
    v pravidlech je psáno, že každé kliknutí ve hře musí být provedeno lidskou rukou. Platí to i pro *tento program*?
    *Tento program* je program, který sice dokáže sám klikat, ale musí předtím lidská ruka nastavit kam klikne. V nostale jsem
    to ještě nepoužil, ale v jiných hrách je to povolené. Tak se ptám...

    zatím jsem nepíšu název, aby to nebylo šíření botů, takže se ptám - *Tento program* je místo názvu.
  • Pokud vím, musíš být také duchapřítomen... Tedy co vím z jiných her :)
    A pokud je psáno že KAŽDÉ KLIKNUTÍ má/musí být provedeno lidskou rukou tak je to podle mě zbytečné se na to ptát...
    To že si nastavíš ten program a necháš ho běžet, přitom si někde lítáš venku, se mi nezdá vůči ostatním hráčům fér ^^
    Jelikož ti se s tím dřou, ten čas u toho stráví a věnují tomu volné chvíle a někdo si jednoduše nastaví nějaký prográmek a o víc se nestará?
    Podle mě to povolené není a nevím v jakých hrách jsi to tedy viděl, já jsem se osobně nesetkala s tím že by to bylo povolené.
    Jelikož je to další usnadňování hry podobně jako další různé pomocné " věcičky " jako speedhack a podobně...

  • Myslím že je to povoleno, ty programy některé ve hrách, na to samo-kliknutí jsou zakazané proto že si někdo odejde od PC, a je třeba někde v dungu a expí ho to samo.
    Ale když ten tvůj program musíš nák ovládat, tak si myslím že je to O.K. :whistling:
    Mnoho lidí se pokouší o změnu, vytrvej a budoucnost si Tě najde! :whistling:
  • Pokuď ten program musí nějakým způsobem ovládat, tak bych řekla, že to nějak vadit nebude
    Ale když ten program bude klikat za něho, tak to už je problém :D
    Myslím, že tady naše názory a vlastní podstaty nestačí, to chce, aby se na to podívalo nějaké GM a nějakým způsobem by se k tomu vyjádřilo
    Dohady a teorie ti stejně budou k ničemu, ale upřímně: sama za sebe bych žádný program radši nepoužívala, vždycky se najde někdo, kdo si toho všimne a nahlásí tě.
  • V pravidlech stojí: "Každé kliknutí ve hře musí být provedeno lidskou bytostí"
    Čili program je zakázaný a tudíž ti neradím ho používat na hrách od společnosti gameforge..
    Jinde to být povoleno může, ale taky sis jen mohl třeba špatně přečíst pravidla, protože z vlastní zkušenosti vím, že na většině her to je zakázané, poněvadž nepatřím k líným osobám, které je přeskočí a pak se vymlouvají na neznalost..