Nejsem čorka -.-"

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nejsem čorka -.-"

      Vím že už se to tu jednou řešilo,ale ještě bych chtěla napsat .. :
      Je-li tu někdo ze Speranzy .. tak už do *censorned* poberte,že nejsem
      čorka .. dyť já ani krást neumím .. a ten,kterému sem to jméno
      "zkopčila" mě taky kdysi okradl (měla sem lvl 30 a neuměla sem to hrát
      .. ) ... a ste jediní,kteří to o mě říkáte,jinak celý nt ví,že sem
      holka,tak byt váma už zavřu tlamičky,je trapný soudit a neznat :) :*
      A už je mi upřímně jedno,že se k vám nedostanu .. já si najdu NORMÁLNÍ rodinku :)

      (A ještě bych chtěla odpovět Ari,jak mi jednou napsala,že si svoje nepřátelé dělám sama .. : Tak promiň,ale já nemůžu za to,že mě pár rádoby lidí vidí,a hned rozhlašují,že kradu .. )


      A jestli tohle ~> facebook.com/little.mad.lou?ref=tn_tnmn <~ vypadá jako kluk,tak to teda moc děkuju :alts:
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

      The post was edited 3 times, last by Lusíí ().

    • Kamí to teď už zase nenechaj na pokoji? Nechci tu bejt sprostej tak proto toho moc neřikam ale i jak si sednuk tobě a dem kecat tak zas nějakej otrapa začně štvát -,-" Sakra co furt máte ? :pillepalle: Taky nevim jako i kdyby se kluk vydaval za holku nenapsal by Malá arogantní holčička o sobě Přišy jste snad o rozum? :pillepalle: Já teda na 100% vim že kami je holka a dá se s ní normálně kecat jako s dobrou kamaradkou.

      Tak nevim proč ji pořád *Censored*!



      Nesuďte knihu podle obalu

      Víc nemám co dodat X(
      Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


      The post was edited 1 time, last by Theo01 ().

    • upřímně...kamikadze byl poměrně známej...jestli jsi to zkopčila tak to ber jako svoji chybu, jestli je to náhoda tak je to docela blbá náhoda...máš to pak těžší po tej sociální stránce¨

      upřímně, kdyby sis dala nick jako čorka, která působila v mím okolí tak ti nebudu psát co si o tobě upřímně myslím, ale bude mně to ovlivnovat...nesmíš se až tak lidem divit



      PS: na forku je aktivních podle mně tak 30lidí, čte to +/- 50 lidí...tady ti moc nepomůže psát :)
    • :D dobrý Elandrejo :D

      nn já to myslel tu změna jm. jako je na...ehm...4story tam je nějak nwm 79 MK(což neco jako NT :D)nikdo to nekupuje,nemá to cenu,kromě teda hráčů který mají jména typu:jsemdeb**,kok***...
      pakk jim to napíšou GM a jestli jsou už tak 60 tak si to koupěj,jinak si nechaj dát ban když jsou pod 30 :(


      jsem trochu vybočil... :altt:
      Back in action :3
    • Tompsi,jenže on je rozdíl,když to jméno máš po "normálním" člověkovi,kterej skončil .. nebo já nevím,jestli ještě hraje .. a né po čorce,která,která dostala perma za hacky .. ("historii" svýho jména už umím nazpamět,když mě s tím každej druhej den naštve někdo jinej ) :pillepalle:
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • P-S-Y má pravdu, že forko čte asi 50 lidí....moji kámoši neví že forko existuje (jeden ani nevěděl, že nostale můžou hrát i holky :offtopic: ), tady jsou ti sálodlouhý texty na dvě věci (na houby a na nic :rolleyes: ) Prostě se na ty lidi co ti nadávaj vykašli :miffy:

      PS: hezkej úvod FB :love:

    • Taky bych řekla, že ignorace je mnohem lepší než psání na forum nebo repráky ve hře.
      Takhle na sebe ještě víc upozorníš, takže být tebou to prostě ignoruju, ten kdo tě zná ví, jaká si a ty ostatní bych neřešila. A nebo tu je taky možnost udělat si novou postavu, ale myslím si, že to ty neuděláš. (Nevím proč... >.<)

      By the way : Hezká úvodka na FB. ^__^




      • People never remember the milion times you've helped them,
        only the one time you don't.

    • Meh, já mám v ignoraci praxi, jestli chceš zaučím tě Kami :D. Ale pokud jsi ten typ holky, co to prostě nevydrží a nad každym bláznem, kterej by zaslouži pár fácek, možná víc si lámat hlavu nemá smysl. Dnešní mládež, už je prostě taková - znám sám sebe :D. Ale jako já to částečně beru jako urážku "Vysvětli lvlům 80, že nejsi čorka" já, už od první doby co jsem tě viděl na Fórku a ve hře mi bylo jasný, že ten Čorka Kami nejseš :D. BTW jak bys mohla, když podle všeho "Vyzeráš ako Otaku :D", ale zas k věci jak, už bylo řečeno na fórku si moc nepomůžeš, když chceeš všem dokázat, že nejsi ta čorka, budeš potřebovat 2 věci - 1. Buď ignorace, prostě ty hlupáky co ti musej furt nadávat, posmívat se ti a bůh ví co ještě, si jich prostě nebudeš všímat a nebo za 2. Dialogovou bublinu a Hafo repráků na zaspamování Celýho serveru, že nejsi čorka :D. Vyber si z toho :D.
      PS: Krásná úvodní fotka na FB, když tak ráda tancuješ, tak proč neuspořádat Disco Dance Party? :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Souhlas s tebou Shalime Prostě každyho dej Na Black List a hotovo :D To pak neslišíš co žwatlá :P

      Ale lidi su nekdy blby a ani nevi co dělaji i když sem tu čorku ani neznal tak poprvé když se té potkal když jsme délali pajámku už mi bylo jasné že seš Prima člověk :rolleyes:
      Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit


    • Já nemám problém s lidma jako s uplně všema,ále jenom ze Speranzou jako úplně celou .. jestli ste někdo jeden z nich tak sorry ^^"
      Ale třeba takovej bobr (ano,budu dávat reálnej příklad :) ),nezná mě,a hned mě nechce vzít k nim,že sem ho okradla .. dafuq ? ^^ Jak sem jako měla okrást někoho,s kým sem vživotě neprohodila ani jedno slovo ? Poněkud fail ^^

      .. a už ani nedokážu pochopit,že sem k nim do rod kdysi chtěla jít :altf:

      A dávat si celou Speru na bl se mi fáákt nechce :D
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «